Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w komentarzach na TELEPOLIS.PL

Nowości w komentarzach na TELEPOLIS.PL

WitekT 4 Sierpnia 2005 10:51

0 0

Od dziś zostały wprowadzone w serwisie zmiany dotyczące systemu opinii i komentarzy - pod wiadomościami, artykułami i w katalogu telefonów.

Nowy system komentarzy obejmuje rejestrację nicków, a cały proces sprzężony jest z bazą forum. Dzięki temu czytelnicy serwisu mogą posługiwać się jednym loginem i hasłem w całym serwisie. Dodatkowo w profilu forum można ustawić, aby po wejściu na strony TELEPOLIS.PL być automatycznie zalogowanym. Mamy nadzieję, że stali czytelnicy docenią tę wygodę.




Osoby niezarejestrowane dalej mogą pisać komentarze - tak jak mogły do tej pory. Ich nicki są jednak poprzedzone tyldą (znaczkiem "~") i mają szary kolor. Pozwoli to zapobiec podszywaniu się pod innych. Nicki osób zarejestrowanych są przy okazji linkami do ich profili.

Prosimy o uwagi na temat działania nowego mechanizmu. Przy okazji zapraszamy do rejestracji. :)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29.  2005-08-04 14:12:39

    D@rio: a co mi dasz? ;) Do tematu wrócimy jak uporamy się z tymi problemami...

  • 0

    30.  2005-08-04 14:40:17

    osobe ktora wywala z zalogowania we wiadomosciach poprosze o kontakt przez prywatna wiadomosc na forum. z dokladnym opisem sytuacji, oraz tym czy ma wlaczone cookie w przegladarce i/lub czy firewall/antywir nie blokuje tego na komputerze

  • 0

    31. ~  2005-08-04 15:32:40  host: wap.plusgsm.pl

    Moj nick to gm i prosilem wczesniej WitkaT na reczne aktywowanie konta. Niestety nie bylo widac mojego nicku tylko wyświetliło sie jako D@rio.

  • 0

    32. ~Polan  2005-08-04 15:44:23  host: proxy.toya.net.pl

    Ale jatka :D ;)

  • 0

    33.  2005-08-04 16:00:48

    gm: zrobione.

  • 0

    34.  2005-08-04 16:20:57

    o którym D@rio mowicie? ;) Bo ja tych postow powyzej nie pisalem :) ...a z tego co wychodzi, to chyba mam sobowtora :D :))

  • 0

    35.  2005-08-04 16:23:33

    D@rio: coś mi się pokręciło - masz rację. ;)

  • 0

    36.  2005-08-04 18:51:00

    Dziala ? :P

  • 0

    37.  2005-08-04 18:54:00

    Internet Explorer 7 beta1 - autologowanie dziala dobrze :)

  • 0

    38.  2005-08-04 20:37:10

    oki :) spokojnie :) ...domyslam sie ze dzisiaj goracy dzien musi byc w Telepolis.pl :)
    Pozdrawiam

  • 0

    39.  2005-08-04 22:09:15

    D@ario: goracy jak goracy, staram sie ulepszyc mechanizm aby juz dzialal w kazdych warunkach :)

  • 0

    40.  2005-08-04 22:16:07

    Teraz mnie pamieta z Opery 8.0 pod s60,wczesniej z Netfronta 3.2 mnie wylogowywalo i nadal tak jest :/ Pierwszy raz tak mam , chyba macie nie typowa konfiguracje ciasteczek bo Netfront 3.2 jest extra i nawet serwisy bankowe dla niego to pestka a Tu go wylogowuje !!!

  • 0

    41.  2005-08-04 23:21:01

    To mi sie podoba :D Bardzo dobre posuniecie, oby tak dalej!

  • 0

    42.  2005-08-04 23:22:03

    jak nie będzie szwankowało to fajnie

  • 0

    43.  2005-08-04 23:38:41

    Dziś w nocy zastosowana będzie druga wersja mechanizmu. Mamy nadzieję, że już będzie chodziło wszystko tak, jak było w założeniach - wygodnie dla Was i bez przypadkowych wylogowań. :)

  • 0

    44.  2005-08-05 01:31:28

    druga wersja zotala uruchomiona, wyglada ze wszystko dziala. i niech tak zostanie..
    Ale prosze testowac.

  • 0

    45. ~dasniel  2005-08-05 11:05:02  host: auv219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mam zainstalować na nowo oprogramowanie w moim simensie bo mi coś padło

  • 0

    46. ~  2005-08-18 15:44:12  host: 212.244.115.33

    dlaczego nie widać mojego nicku jak sie nie zarejestrowałem..??
    z tyldą czy bez - ale coś powinno być Witek...
    A nie ma nic:((

  • 0

    47.  2005-08-18 15:53:23

    A piszesz z telepolis.pl czy m.telepolis.pl?

  • 0

    48. ~WitekT  2005-08-18 15:55:49  host: 81.190.128.137

    Jak widzisz - z telepolis.pl bez logowania dziala. :)

Dodaj swoją opinię