Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Idei w poniedziałek

Nowości w Idei w poniedziałek

WitekT 26 Stycznia 2005 20:11

0 0
Na 31. stycznia Idea zapowiedziała konferencję prasową, na której zaprezentowane zostaną zmiany w dotychczasowej ofercie.

Będą to najprawdopodobniej tylko zmiany, a nie kompletnie nowa oferta. Zostały one po części wymuszone nową ofertą Ery, a po części z racji niezadowalających wyników sprzedaży.

TELEPOLIS.PL, tak jak w przypadku najnowszych taryf Ery, swoich czytelników o zmianach poinformuje najprawdopodobniej jeszcze w czasie trwania konferencji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~qwert  2005-01-27 15:44:00  host: ajx45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wazne co zrobia.niech obniza ceny tel.!!!! i tak zdzieraja kase na abonamencie,a ceny komorek z kosmosu.najnowsze tel mozna se sprowadzic np z chin, 2 czy nawet 3 razy taniej.tylko po co tyle zachodu.obnizac ceny!

  • 0

    24. ~kroman  2005-01-27 16:50:00  host: 83.68.66.18.kutno66.tnp.pl

    jak zwykle badziewna taryfa. najlepszy jest mixplus. nawet nawet ceny telefonow. I umowa na 24 doladowania a nie na miesiace jak w przypadku ery i idei.

  • 0

    25. ~Wojtas  2005-01-27 16:59:00  host: aw30.internetdsl.tpnet.pl

    qwert: jestem razem z Tobą! Reszta nie musi się zmieniać...

  • 0

    26. ~ls5  2005-01-27 17:58:00  host: mtower2.mlyniec.gda.pl

    /off_topic/ ***majusio - może zapoznasz mnie z ofertami we fracji - jeżeli są takie dobre, to bardzo chętnie się dowiem, jakiego pre-paida tam wziąć, akurat potrzebuję. Z tego co przeglądałem strony tamtych operatorów, to dość często prepaidy trzeba u nich ładować...

  • 0

    27. ~!!!!!  2005-01-27 22:58:00  host: 195.94.216.178

    Kondorek rewelacje na rynku rozpoczeła Era w zeszłym roku, najpierw z aktywacją bez telefonu 300 min/80 zł, a później Heyah (dziecko Ery). Idea to szmatławce i nawet tego nie zmieni nowa nazwa. Prawdziwą rewelką była by Komfort Ery bez telefonu i z umową na czas nieokreślony. Przed Jedną Idea, mają kłopoty finansowe, połączenia tanie, ale na telefonach zarabiają trzykrotnie (gdyż cena u producenta to 1/3 ceny za ile oni sprzedają). Po za tym Era ma odwagę korygować faktury, nawet gdy nie zdążą zliczyć połączeń, a Idea was oszukuje i takich korekt nawet nie wprowadza, tylko olewa wszystko.

  • 0

    28. ~stz  2005-01-28 10:13:00  host: chz66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dodatkowo Idea chce kasę za racunek szczegółowy, czemu się nie ma co dziwić, bo Idea to Dziecko Telekomuny (czytaj: TPSA). Tam też płaci się za rachunek szczegółowy.

  • 0

    29. ~ORANGE  2005-01-28 12:13:00  host: chm102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TELEKOMUNA TO TO NIE JEST BO WIEKSZOSCI AKCJ MAJA FRANCUZI W TPSA MAJA 44% A W IDEI 34% SKARB PANSTWA MA 4% I GDZIE TU MASZ KOMUNE

  • 0

    30. ~stz  2005-01-28 19:07:00  host: chr2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ORANGE: to jeszcze w takim razie gorzej niż Telekomuna, bo kasa idzie do Francji a nie zostaje w Polsce.

  • 0

    31. ~ORANGE  2005-01-28 21:13:00  host: chu98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JAK TAK NIELUBISZ TELEKOMUNY TO CO CIE OBCHODZI GDZIE IDA PIENIADZE ?A W ERZE TEZ IDA ZAGRANICE JAKI W PLUSIE

  • 0

    32. ~paulo  2005-01-29 01:08:00  host: 80.55.135.142

    niech sie fuckaja chodzby dali wszystko za darmo ,nie chce z nimi miec nic wspolnego! kiedys juz mialem tel w idei-dziekuje

  • 0

    33. ~paulo  2005-01-29 01:35:00  host: 80.55.135.142

    niech sie fuckaja chodzby dali wszystko za darmo ,nie chce z nimi miec nic wspolnego! kiedys juz mialem tel w idei-dziekuje

  • 0

    34. ~tom  2005-01-29 02:04:00  host: chello081018223015.chello.pl

    POWIEM TAK- jak tak dalej pójdzie to nie będzie dobrze - może trzeba pomyśleć o tel. zagranicznego operatora w roamingu ? heehe
    ale tak poważnie to pozostaje mi w chwili obecnej jedynie PLUS który po cichu chyba chce
    zostać liderem na rynku !!! no i jak by nie patrzeć to oferta jest w ten sposób przygotowana

  • 0

    35. ~chrisuk  2005-01-30 11:49:00  host: r9.ists.pl

    wejdzcie sobie na www.t-mobile.com i zobaczcie jakie taryfy sa w USA

  • 0

    36. ~lachol  2005-01-30 18:43:00  host: 80.51.23.42

    hehe idea rządzi!!

  • 0

    37. ~t-mobile  2005-01-30 22:03:00  host: 195.94.216.178

    T-Mobile jest głównym udziałowcem Ery i Największym i Najbardziej rozpowszechnionym operatorem na świecie, każde wprowadzenie nowej oferty przez Idee będzie przebite przez Erę.

  • 0

    38. ~Maciek  2005-01-31 08:53:00  host: hg102.internetdsl.tpnet.pl

    Mamy 31.01.2004 godzinę prawie 9.00 a tu nadal cisza :)

  • 0

    39. ~mariusz  2005-01-31 10:35:00  host: bcl19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A O KTÓERJ TA KONFERENCJA IDEI MA SIĘ ZACZĄĆ????????????KTO WIE

  • 0

    40. ~WitekT  2005-01-31 11:15:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    mariusz: o 13.

  • 0

    41. ~tom  2005-01-31 14:06:00  host: chello081018223015.chello.pl

    no to idea juz powiedziała - darmowe rozmowy z 1 nr za 25 zł lub 3 za 60 zł lub za 60 zł darmowe weekendy z tego co już wiem!!!

  • 0

    42. ~  2005-01-31 15:04:00  host: bbs58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no fajnie ale gdzie te newsy z konferencji :D

Dodaj swoją opinię