Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Era Fun

Nowości w Era Fun

WitekT 5 Kwietnia 2007 21:24

0 0
Od 11. kwietnia w ofercie Era Fun pojawią się nowe telefony.

Będą to m.in. Motorola FONE F3 (za 1 zł przy umowie na 2 lata), Nokia 2310 oraz SonyEricsson W200i.

Zobacz: szczegóły oferty Era Fun.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2007-04-05 23:48:09  host: aclz248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest telefon stulecia sam wysyła smsy hahaha na allegro go pełno za 80 zł nawet twierdzą niektórzty że dwa tygodnie w tej motce bateria trzyma hahaha

  • 0

    15. ~  2007-04-05 23:51:17  host: 87-205-223-0.adsl.inetia.pl

    Napaliłem się na tą motkę F3 i gdyby nie to, że już mam telefony aż dwa (Nokia 2600, Motorola L6), to bym kupił. Tylko wstyd dla Ery, że ten telefon sprzedaje za 1 zł w abo na dwa lata, bo telefon jest nawet tańszy od Nokii 1600 i ma lepszą baterię.

  • 0

    16.  2007-04-06 00:12:56

    Tanie telefony, proste... Ciekawe dla koo? Przecież akurat TT, najlepszy pre-paid w kraju, znacznie bardziej kumaci ludzie używają ;-)

  • 0

    17. ~hmm  2007-04-06 00:19:32  host: 212.122.214.223

    wszystkim komentatorom przypominam regulamin ERA FUN: wystarczy 8 doładowań (powtarzam: osiem) by dotrzymać dwuletniej umowy. Zatem jeśli porównacie sobie ceny W300i na przykład to zrozumiecie ile zdziera dla porównania MIX Plusa wymagając swoich kilkudziesięciu doładowań.

  • 0

    18. ~  2007-04-06 00:34:11  host: 87-205-223-0.adsl.inetia.pl

    Kurde, wczoraj czytałem test Motoroli F3, chciałem tu wrzucić linka, a dzisiaj nie mogę go znaleźć :( W komentarzu pod opisem telefonu na TK, pisze, że ponoć większość partii tego telefonu w Polsce jest wadliwa. Martwi mnie, że pierdolce z USA sprzedają u nas jakieś odrzuty gorszej jakości.

  • 0

    19. ~  2007-04-06 00:35:30  host: 87-205-223-0.adsl.inetia.pl

    Moja Motka L6 powinna wg. różnych specyfikacji znalezionych w internecie działać na czuwaniu 270 do 340 godzin a w rzeczywistości działa ledwo 5 dni. Testowana Motka F3 w ww. teście działała 16 dni na czuwaniu, ale czytałem, że u kogoś działała ledwo kilka dni. Telefony Motoroli mają w specyfikacjach zajebiste osiągi baterii, a gdy zbiera się opinie, to okazuje się, że to wszystko gówno prawda. I co myśleć o elektronice amerykańskiej? W ostatecznym rozliczeniu wychodzi, że chińska taniocha jest najlepsza.

  • 0

    20. ~jojo  2007-04-06 01:29:39  host: edz92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też o wiele bardziej cieszyłbym się ze zmian (spadku) cen - szczególnie do obcych sieci...

  • 0

    21. ~  2007-04-06 09:11:48  host: p07-04.opera-mini.net

    Moja znajoma, niekumata w GSM,chciała przejść z numerem ze starego Mixa Ery do Fun. I jaki numer jej wywinął sprzedawca? Podsunął do podpisu aneks do starej taryfy! I wpakowała się na kolejne 2 lata do starego Mixa,gdzie nie ma żadnych zniżek. W dodatku wcisnął jej Samsunga C140,a jej zależało na fonie z dobrą baterią i MMS-ami. Czytajcie zanim cokolwiek podpiszecie,bo później nie ma zmiłuj się. Dina.

  • 0

    22.  2007-04-06 09:29:45

    Ale lipa :( nic nowego, nadal Era Fun jest najgorszym mixem, i nic nie wiadomo o abonamecie :(:(:( lipa:(

  • 0

    23.  2007-04-06 10:43:21

    Mogliby dac jakiś korzystniejszy pakiet minut i smsów, albo wybrany numer za grosze! bo tak to lipa jak nie wiem:(

  • 0

    24. ~  2007-04-06 10:53:54  host: acmp199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko nienormalny kupuje telefon za 150 zł co nic nie ma lepiej 100 zł dołożyć i mieć telefon pokroju k310i niż nokie 1600 czy tą motorole.

  • 0

    25.  2007-04-06 10:58:56

    Fun wciąż jest najtańszym mixem. I jasne zasady są.

  • 0

    26. ~eran  2007-04-06 11:58:07  host: dqd219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem najbardziej zadowolony z mixa w Orange. Wbrew pozorom są jasne zasady, ja płace 75 groszy za minute do wszystkich.Myśle że to dobra cena.

  • 0

    27. ~Robtomas  2007-04-06 12:05:16  host: byr154.internetdsl.tpnet.pl

    ~eran czy to prowokacja czy jaja wielkanocne ?

  • 0

    28. ~jojo  2007-04-06 13:09:06  host: edz92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "eran", aż 5 gr drożej niż w Era FUN? Przepłacasz chłopie. :-D

  • 0

    29. ~t-bag  2007-04-06 20:14:04  host: nat-mo2.aster.pl

    jak widac odpowiadają na operatora play i to niezle jak tak dalej pojdzie to bedzie w czym wybierac:)

  • 0

    30. ~czarny  2007-04-07 19:17:42  host: systemy22.toya.net.pl

    szkoda, że na allegro nie ma jeszcze w200. Z chęcią kupiłbym go sobie.

  • 0

    31. ~bo  2007-06-21 12:24:49  host: aqj210.internetdsl.tpnet.pl

    era

  • 0

    32. ~bronx  2007-06-21 12:27:49  host: aqj210.internetdsl.tpnet.pl

    fan nie zachwyca.wiecej mozliwosci oferuja pre paid.np tak tak.oraz simplus.w abonamecie powinno byc taniej czy w miksie.staje sie to nieoplacalne

  • 0

    33. ~MoNi$  2008-01-28 18:05:55  host: aazb13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak można ustawić tanie sms-y???????/

Dodaj swoją opinię