Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w e-boku Plusa

Nowości w e-boku Plusa

WitekT 16 Listopada 2005 14:03

0 0

Plus GSM uruchomił dziś nową wersję swojego internetowego biura obsługi klienta.



Pojawiło się kilka nowych funkcjonalności, zreorganizowano także układ funkcji. Niestety, nie zadbano o poprawną pracę pod innymi programami niż Internet Explorer. Użytkownicy alternatywnych przeglądarek nie są w stanie zalogować się do systemu.


Serwis dostępny jest pod adresem www.ebok.pl.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2005-11-16 15:40:51

    Dramat. Nie che wogóle działać pod Firefoksem. Nie mogę się zalogować na mój numer. Zupełnie tak jakby system myślał, że to Simplus (miałem konwersje w lutym) Wcześniej wszystko chodziło dobrze... także pod Firefoksem

  • 0

    2. ~  2005-11-16 17:51:30  host: dpn83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bill Gates jest dumny z prezesa Pachowskiego...

  • 0

    3. ~issa  2005-11-16 19:06:50  host: ayo81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się nie chce logować pod Mini OPerą , wcześniej też chodziło bezproblemowo. Sam odmieniony serwis nie podoba mi się za bardzo i moim zdaniem jest mniej czytelny od poprzedniej wersji , ale to kwestia gustu. I tak liczy się to co można przez niego uruchomić , a sądząc po ankiecie , jakieś niespodzianki Plus szykuje z czego się cieszę , choć i tak powodów do narzekań nie ma już teraz:-)

  • 0

    4.  2005-11-16 19:32:52

    A mi pod Operą 8.5 chodzi jak najbardziej normalnie, może ciut wolniej niż przed tą zmianą - ale jest Ok. Moim zdaniem zmiany są praktycznie "kosmetyczne". Z tego co zauważyłem to z nowych funkcji jest - poproszenie o uproszczony rachunek - bez wykazu połączeń. czyżby chcieli ciąc koszty?

  • 0

    5. ~Legol  2005-11-16 19:59:17  host: 194.126.166.2

    dziwne- u mnie pod Opera 8.50 nie da sie zalogowac wcale...

  • 0

    6.  2005-11-16 23:36:55

    Legol; dziwne, moja opera:
    Wersja 8.5
    Kompilacja 7700
    Platforma Win32
    System Windows XP service Pack 1
    Java Sun Java Runtime Environment version 1.5

    I serio wszystko chodzi ok.

  • 0

    7. ~  2005-11-17 02:35:43  host: 193.69.116.89

    Na mozilli firefox z kompa jak i z Opery i Netfronta pod symbiana nie aktywny jest button ZALOGUJ !!! Wcześniej przed tymi zmianami wszysto mi działało dobrze a teraz wogóle się zalogować nie mogę !!!

  • 0

    8.  2005-11-17 08:39:24

    No na mojej Operze 9.0 merlin (xp sp2) chodzi dobrze (ale do wersji demonstracyjnej faktycznie nie moge się zalogowac )

  • 0

    9. ~stefan  2005-11-18 08:02:55  host: zr98.internetdsl.tpnet.pl

    u mnie na firefoxie od pierwszego dnia wszytko było OK, nie wiem o czym piszecie...

  • 0

    10.  2005-11-18 18:28:28

    stefan- z jakiego Firefoksa korzystasz? Ja mam 1.5. Nie wiem dlaczego tak jest. Dostałem odpowiedź z BOK-u, że "fachowcy" już nad tym pracuje.

  • 0

    11. ~Tottoto  2005-11-20 17:05:15  host: nat4.tychy.msk.pl

    Witam! Moj Firefox nigdy nie miał problemów z logowaniem, od wersji 1.0.1 logowałem sie poprawnie, jak również pod 1.5 nie ma najmniejszych problemów. Być może zależy to od poprawnie zainstalowanego środowiska JAVA.

  • 0

    12. ~brian  2005-11-22 21:36:22  host: 195.140.236.245

    pajorro - to nie wina firefoxa - po konwersji z simplusa mogli Ci nie zmienić platformy - miałem to samo. Zadzwoniłem do boku i teraz mogę się już logować, chociaż buttony niestety nie działają.

  • 0

    13. ~Rai  2005-11-28 01:03:53  host: chello081018202179.chello.pl

    Dziekuje, dziekuje. 'Maly' opieprz boku, wylaczyli aplikacje i dzieki mnie juz dziala pod wszystkim :] Jeszcze raz dziekuje ;)

Dodaj swoją opinię