Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cenniku telefonów sieci Play

Nowości w cenniku telefonów sieci Play

LuiN 3 Kwietnia 2014 13:32

4 7

Do oferty podstawowej sieci Play weszły nowe modele smartfonów: HTC One M8 i Samsung Galaxy Core LTE. Są też nowości w ofercie na życzenie.




HTC One M8 był już wcześniej dostępny w ofercie przedsprzedaży, teraz wraz z Samsungiem Galaxy Core LTE wchodzi do cenników oferty podstawowej:


Zobacz: zmiany w cenniku - klienci indywidualni
Zobacz: zmiany w cenniku - klienci biznesowi


W ofercie na życzenie pojawił się natomiast phablet Nokii - Nokia Lumia 1520 oraz średniopółkowa propozycja HTC - HTC One mini:


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów na życzenie - klienci indywidualni
Zobacz: zmiany w cenniku telefonów na życzenie - klienci biznesowi

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 14
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~  2014-04-03 15:27:38  host: z24-09.opera-mini.net

    play niech się weźmie lepiej za poprawę jakości, bo jest dramatycznie niska, także w roamingu krajowym. Za rozbudowę zasięgu też powinni się wziąć, bo ich własny zasięg jest szczątkowy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~  2014-04-03 15:29:55  host: node-2.pool-1-179.dynamic.totbb.net

    U mnie plej chyba btsa rozmontował bo przez 5lat miałem pełne 3g a od wczorajszego dnia ledwo 1kreska wskakuje, tak jakby z innej stacji brało sygnał bo w obciążenie 24h na dobę nie chce mi się wierzyć. Albo jakiś magik wlazł na btsa i tak profesjonalnie go ustawił.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-04-03 15:43:23

    bo play teraz się przestawił na roaming tm a tm teraz modernizuje nadajniki ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2014-04-03 16:34:12  host: user-94-254-203-51.play-internet.pl

    @7 i dlatego Play demontuje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-04-03 16:41:12

    może renowacja na hali?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~prerequisite  2014-04-03 16:51:49  host: staticline-31-182-93-194.toya.net.pl

    Szkoda, że to kiepski okres na akwizycje, bo ze wsparciem jakiegoś giganta telekomunikacyjnego PLAY mógłby jeszcze dużo na naszym rynku zamieszać. Uwolniłby Playa ze znaczących zobowiązań (obligacje/kredyty), przyspieszył inwestycje w infrastrukturę i docisnął W3.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-04-03 17:05:53

    Dali by w dobry cenach kilka modeli Xiaomi to by i klienci się znaleźli.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~Spec  2014-04-03 17:50:06  host: user-94-254-148-163.play-internet.pl

    Też mi nowośc Core w plusie jest juz od kilku miesiecy a jakos nikt tu o tym nie pisał

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~gościuuuuu  2014-04-03 17:57:41  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~Spec - przeciez to play - u nich wszystko jest nowością (oczywiście tylko dla nich ;P)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    14.  2014-04-03 22:08:10

    Tą firmę dogoniła rzeczywistość. Ceny za telefony z kosmosu. Mało atrakcyjne taryfy i chyba worek z pomysłami się wyczerpał. Nie widać już u nich energii takiej jak kiedyś. Tak naprawdę telekomy zapędziły się w pułapkę często niepotrzebnych nolimitów i teraz nie wiedzą jak się wycofać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2014-04-03 22:28:28  host: z14-09.opera-mini.net

    Play jak zwykle na końcu wprowadza modele ale tradycyjnie nazywa to nowością :) Nie wiem jakim trzeba być i...ą żeby teraz wybierać Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~Johny11  2014-04-03 22:32:34  host: ip-94-42-7-204.multimo.pl

    @10, biznesu za darmo się nie robi misiu ;) Plus (i pewnie cała reszta) też ma kredyty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Piter71  2014-04-04 00:41:56  host: CPE-58-165-182-241.nsw.bigpond.net.au

    @14 mało atrakcyjne? Ludzie czego wy oczekujecie? Miałem abo w play, za 40zł miałem jakąś ogromną liczbę minut (dla mnie niewykorzystywalną - nie pamiętam dokładnie ile...) smsów i 1gb internetu. Innymi słowy - nigdy bym do tego nie dopłacił gdyby nie roaming.

    Teraz oferty no limit (takie full) zaczynają się od 80zł z internetem! Za 100zł z internetem masz abo biznes no-limit, 2gb intenretu i htc ONE M7 za 600zł. Serio tu się komuś coś nie podoba?!

    Patrzyłem ostatnio na adekwatne taryfy biznes w plusie - zaczynają się od ok 150zł.

    Pamiętam też dobrze, jak tylko play wszedł na rynek - miałem abo bodajże za 100zł z internetem i starczało mi wtedy tego wszystkiego w sam raz. I się cieszyłem!

    A nowa oferta z kilkoma simami - 210zł za 4 no limity + internet +telefon?

    PYTAM SIĘ GDZIE SĄ TE MAŁO ATRAKCYJNE OFERTY?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-04-04 08:45:04

    14@ HTC One M8 za 1 zł się marzy pewnie jeszcze z abonamentem nolimit 49 zł :-)

Dodaj swoją opinię