Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cenniku telefonów Play

Nowości w cenniku telefonów Play

WitekT 9 Października 2007 13:11

0 0
Od 10. października w ofercie Play pojawi się nowy telefon, a dwa dotychczas dostępne tanieją - i to sporo.

Nowością w ofercie Play jest SonyEricsson K530i.

Z oferty o ograniczonej dostępności do pełnej wracają dwie Nokie - 6151 i 6288 ta druga taniej średnio o 200 zł.

Tańsza - i to w spektakularnym wymiarze - jest także Motorola RAZR maxx V6 - od 400 zł do nawet 600 zł w Play Lajt.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    75. ~ds  2007-10-10 11:43:33  host: 213.77.11.50

    @maniek: no akurat w play chyba nic nie zyskujesz biorąc abo bezterminowe, wiec ewentualnie lepiej wziąc kartę. Ale jeśli co miesiąc rozmawiasz plus minus tyle samo, to warto skorzystać z telefonu w promocji, traktując go jako przyjemny dodatek do abonamentu, a nie odwrotnie - brać drogi abo tylko po to, że by mieć 'tani' telefon a minuty potem się marnują.

  • 0

    76. ~pajorro  2007-10-10 12:00:29  host: p04-02.opera-mini.net

    Niestety nie ładuje mi się cennik na Operze. Pozdro z wykładów :-)

  • 0

    77.  2007-10-10 12:06:43

    kst7 - problem w tym, że ilość "masztó" nie przekłąda się na zasięg ;-) To nie jest wykłądnikiem, nie ma sensu porównywać z ilością "masztów" innych operatorów. Chyba, że porównujemy tylko "maszty" UMTS ;-) Dlatego uważam, że jeśli ktoś chce kupić Playa z myslą o UMTS, o telefonie z UMTS, to raczej powinien się zastanowić, czy to ma sens. A przede wszystkim powinien sprawdzić jaki zasięg 3G ma... Plus ;-) Chociaż nie wiem czy roaming obejmuje 3G? Witek, wiesz coś?

  • 0

    78. ~Tadeyro  2007-10-10 12:45:05  host: cvj202.internetdsl.tpnet.pl

    do wlo: nie wiem czy umowa obejmuje roaming ale wiem że działa. jeśli jesteś w zasięgu 3g sieci plus to bez problemu śmigasz. sprawdzone na moim i żony numerze ;-)

  • 0

    79.  2007-10-10 12:53:08

    OK - no to potencjalni klienci Playa powinni zerkać na mapy zasięgu 3G Plusa ;-) A niestety - mimo, że ten jest w Plsuie największy zasięgiem, to ciągle tylko dla wybranych klentów - z regionów, gdzie się to opłaca...

  • 0

    80. ~Bleys  2007-10-10 15:00:50  host: eurofire.europe.ppdi.com

    #37: nic nie zrobia. Bylem naiwny i kupilem u nich dodatkowo sima na internet bezprzewodowy. Porazka, najdluzej utrzymalo mi polaczenie 30 minut. Jedna udana proba polaczenia na 200 nieudanych. Przez 3 miesiace ich dzial techniczny nie potrafil mi pomoc. Karta sprawna, konfiguracja ok, BTS ok, tylko nic nie dziala. Na szczescie ukradli mi laptopa z ich karta :-) Bez zalu zaplacilem kare za zerwanie umowy i teraz mam iPlusa.

  • 0

    81. ~ds  2007-10-10 15:12:31  host: 213.77.11.50

    @wlo: no nic dziwnego, że plus nie garnie się do robienia masztów tam, gdzie to nieopłacalna. A jeszcze może przy okazji narazić się na protesty lokalnej ludności, że promieniowanie ich zabije :-P Ciekawe, czy wzorem niedawnej inicjatywy zbudowania infrastruktury internetowej we wschodniej Polsce przez kilka współpracujących firm, główni gracze rynku telefonii komórkowej nie mogliby się dogadać i na terenach mniej opłacalnych (czyli tych mało zaludnionych) mogliby wspólnie maszty i z nich razem korzystać. Inaczej będziemy mieli po kilka kompletów nadajników w wielkich miastach i wielkie nic wszędzie indziej.

  • 0

    82.  2007-10-11 14:38:23

    Ja wolę kupować same aparaty, o ile oczywqiście potrzebuję, pewnie, że wychodzi drożej(chociaż można znależć czasem niezłe promocje w sklepach int, np. moja motorola razr jest z hoopli), ale nie jest się skazanym na jak to ktos okreslił „cyrograf i mozliwosc zmiany sieci w kazdej chwili gdy konkurencja ma bardziej atrakcyjne oferty.

  • 0

    83.  2007-10-11 22:38:16

    80 Bleys: widze, ze z pewnoscia spisz na pieniadzach i robisz duzo 'bezmyslnych' krokow... ;) skoro najpierw tak latwo popelniasz 'bledy', a potem placisz za ich 'konsekwencje' ;). Wybacz, ale jakos nie wierze w te rewelacje. Kazde komorkowe polaczenie bezprzewodowe data jest zrywane co jakis czas - mialem tak zarowno w iPlusie, jak i Orange Business Everywhere/Free - ale raczej nie co pol godziny, juz raczej co pare godzin :> Co do prob polaczen: liczyles ? ;) Przez 3 miesiace dzial techniczny nie mogl pomoc... ojejku, wszyscy niekompetentni - a moze dzwoniles do nie tego dzialu ? W takich sprawach zwykle rozmawia sie z ludzmi z dzialu obslugi uslugi transmisji danych, a jesli ktos nie odrobil lekcji, to prosi sie o przelozonego. "Na szczescie ukradli mi laptopa" - HIT wypowiedzi - oczywiscie takze miales go ubezpieczonego (juz w to wierze, ze w ogole go miales) ;) - powiedz mi w jakiej firmie ubezpieczales, a ja powiem ci dlaczego klamiesz (powiedzmy, ze pracuje w tej branzy :>) No i pieniadze na kare za zerwanie umowy tez leza na ulicy. Juz trzeba bylo (zakladajac w ogole realnosc tej sytuacji) wystosowac pismo okreslajace, ze nie mozna korzystac w twojej lokacji z ich uslugi, odpowiednio umotywowac i wyslac do ODPOWIEDNIEJ osoby - wtedy nie musialby placic za nic. Tylko ze najpierw taka sytuacja musialaby sie najpierw wydarzyc...

  • 0

    84. ~MarC0  2007-10-14 21:37:27  host: 82.177.18.9.stacja-net.pl

    kiedy abo biznes prowadzi ten PLAY?

  • 0

    85.  2007-10-14 22:02:04

    MacC0: najpierw konferencja miała być w miniony czwartek, potem w poniedziałek, a po aktualnym zasięgnięciu informacji na potrzeby niniejszego komentarza u ludzi z Playa wynika, że poczekamy na ofertę jeszcze kilka dni - najprawdopodobniej do czwartku. ;)

  • 0

    86. ~MarC0  2007-10-14 22:56:15  host: 82.177.18.9.stacja-net.pl

    Do WitekT: Dzięki za informacje. Musze podpisac umowe z PLAY do 22.10.2007 i licze kazdy dzien. :]

  • 0

    87.  2007-10-15 11:33:07

    wlo: chodzi o maszty umtsowe play - wg ich informacji maja ok 260. W Krakowie dziala roaming 3G Plusa.

  • 0

    88. ~Bleys  2007-10-15 14:08:09  host: eurofire.europe.ppdi.com

    Planet, jak chcesz pisac takie pierdoly, to sobie daruj. Sprawdz sobie link z ktorego pisze, sprawdz kapitalizacje spolki na gieldzie a pozniej zapytaj sam siebie, czy firme stac na laptopa czy nie. Nienawidze glupoty i burakow tak pewnych siebie, ze oskarzaja kogos o klamstwo zanim rusza tylek i zechca cokolwiek sprawdzic.

  • 0

    89. ~Bleys  2007-10-15 14:09:15  host: eurofire.europe.ppdi.com

    PS Ale czego sie spodziewac po dziecku neostrady...

  • 0

    90. ~ja  2007-10-15 17:51:44  host: abpg235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Bleys, popieram...

  • 0

    91. ~villemo  2007-10-16 12:53:13  host: chello087207204103.chello.pl

    Ej ej, jakiej neostrady?? Netii jak juz! I nie wiem do czego sie czepiacie- 400 albo 600zl to malo?? Dla mnie to duza roznica w cenie.

  • 0

    92. ~Dreambrokers  2007-10-18 09:34:18  host: 129.237.spine.pl

    Witam Po co wam to 3G ? Ja ma play i 3G wyłączony cały czas bo zżera baterie i wszystko hula jak ta lala :-) Z waszych tekstów wychodzi że Play działa tylko pod 3G i jak wejdzie w zasięg GSM to przestaje działać ..... :-)

  • 0

    93.  2007-10-19 12:19:29

    92. ja nic podobnego nie pisze :-) liczba masztow zmienila sie na 350 stan na 19.10.

  • 0

    94. ~zima  2008-04-09 00:29:32  host: dynamic-78-8-3-128.ssp.dialog.net.pl

    ile wynosi kara za zerwanie umowy z playem

Dodaj swoją opinię