Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach telefonów w Play

Nowości w cennikach telefonów w Play

WitekT 22 Listopada 2007 20:45

0 0

Od 23. listopada w ofercie Play pojawią się dwa nowe telefony, a ceny dwóch dotychczas dostępnych zostały obniżone.



Nowe telefony w ofercie to Nokia E51 i Nokia E90 (ten drugi tylko w ofercie dla firm).




Potaniały dwa telefony - Motorola RIZR Z8 i Sony-Ericsson W880i w najdroższych abonamentach. Motorola jest też już dostępna we wszystkich salonach sprzedaży, a nie tylko w Empiku jak do tej pory.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie promocyjnej Play Abonament 40.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44. ~hmm  2007-11-24 17:27:23  host: 212.122.214.240

    #43 wystarczy utrzymywać konto ale termin ważności konta po doładowaniu jest skrócony w stosunku do tego w Play Karcie i wynosi np dla doładowania 25 zł - 30 dni, dla 50 zł - 50 dni (w Play Karcie 50 zł - 90 dni).

  • 0

    45. ~ds  2007-11-24 17:40:28  host: nat-bem4.aster.pl

    @mmm: tak, wystarczy utrzymywać ważność wychodzących, ale poszczególne kwoty doładowań przedłużają o krótsze teminy niż w playkarcie. Inne minusy to na przykład brak pakietu 200sms/mies, jak w playkarcie

  • 0

    46. ~  2007-11-24 17:43:11  host: abky201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jak kupie 24 karty po 25 to bedzie dobrze ? ile ważności w play karcie daje doladowanie 3 0zł

  • 0

    47.  2007-11-24 17:52:10

    Tylda, nie, bo tutaj musisz przez dwa lata utrzymać aktywny numer, a nie wykupić ileś doładowań po ileś złotych

  • 0

    48. ~  2007-11-24 17:56:55  host: abky201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale to wychodzi na 2 lata minimum 24 doladowania z moich obliczeń ?? :D

  • 0

    49. ~hmm  2007-11-24 18:14:43  host: 212.122.214.240

    24 doładowania po 25 złotych jeśli nie chcesz otrzymywać bonusa za doładowanie, 2 x doładowanie po 25 zł daje 60 dni, doładowanie jednorazowe 50 zł daje o 10 dni mniej (50 dni) ale otrzymujesz bonus - ekstra 20 zł (do wykorzystania w 30 dni) więc jak kto woli. zatem NA ROK minimum to 300 złotych (12x25 zł) albo 7x50 zł + 25 zł = 375 wtedy zgarniasz 140 zł ekstra bonusów,

  • 0

    50. ~hmm  2007-11-24 18:17:45  host: 212.122.214.240

    można też wykorzystać doładowanie po 100 zł - przedłuża o 120 dni i daje 50 zł bonusu ale bonus trzeba wykorzystać przez 30 dni inaczej przepadnie, częstsze doładowania (50 złotowe) są chyba lepsze dlatego (a też dają bonusy), jeśli nie zależy nam na bonusach a jedynie na ważności konta to optymalne wydają się doładowania po 25 zł

  • 0

    51. ~ds  2007-11-24 18:30:25  host: nat-bem4.aster.pl

    @hmmm (#50): dla mnie lepsze byłyby 100, może dla @mmm 50 albo 25 - zależy, ile dzwoni. Najlepiej doładowywać za tyle, aby zdążyć wykorzystać bonusa

  • 0

    52. ~hmm  2007-11-24 18:41:09  host: 212.122.214.240

    @ds doładowanie 100 jest niezłe bo daje 120 dni i bonus 50 zł ale masz 30 dni na wykorzystanie bonusu więc nie polecałem ;) generalnie to ja bym wbrew pozorom polecał też abonament 40 zł zwłaszcza że obowiązuje promocyjny rabat 6 - miesięczny (50 % co da 120 zł mniej) i ceny telefonów też niższe, a i chyba nie ma opłaty aktywacyjnej jak w Play Lajt, tyle że mmmsy i smsy premium płatne ekstra a nie jak w karcie wszystko wliczone więc jak kto woli

  • 0

    53. ~  2007-11-24 18:42:20  host: abky201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzięki za informacje

  • 0

    54. ~pedro  2007-11-24 20:51:31  host: gw-81-210-104-24.smstv.pl

    niezla cena W880i w abo 50 zl mam tylko jeden dylemat co wybrac u700 czy SE

  • 0

    55. ~  2007-11-24 21:53:26  host: abkw41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u700

  • 0

    56. ~  2007-11-24 21:59:34  host: nat-mo4.aster.pl

    Może to Ci pomoże, opinie i specyfikacje u700: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1129

  • 0

    57. ~pedro  2007-11-24 23:44:02  host: gw-81-210-104-24.smstv.pl

    #55 & #56 dzieki za odpowiedz jednak raczej zdecyduje sie na W880i przemawia do mnie cena oraz co wazne jakosc odtwarzanej muzyki, U700 jest ładny stylistycznie i posiada aparat 3.2 mpx, lecz odchodzi od niego chrom z obudowy co nieładnie wyglada, a HSDPA mi nie potrzebne PZDR

  • 0

    58. ~  2007-11-25 01:08:03  host: abkx165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak masz do wyboru te 2 to oczywiście weż u700 dobry aparat świetny wyświetlacz ma bardzu dużo funkcji i ładny

  • 0

    59. ~sym  2007-11-25 01:11:15  host: chello089077106013.chello.pl

    a radio? o ile wiem w880i nie ma radia.

  • 0

    60. ~  2007-11-25 01:47:45  host: abkx165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie mają oba telefony radia ale zdecydowanie polecam U700 chyba jest droższy ale jeśli kasa nie robi Ci różnicy to weż samsunga będziesz zadowolony .

  • 0

    61. ~???  2007-11-26 13:35:42  host: sub242-154.elpos.net

    Witam. Mam pytanko odnośnie przedłużenia umowy w Orange. Koleżanka do 6,12,07 powinna przedłużyć umowę z tym operatorem ponieważ kończy sie Abo na 24 miesiące jest w orange 6 lat i płaci 50zł miesięcznie (3 numery orange free i + 35min do orange) co takiego poprzez przedłużenie umowy o następne 24 miesiące może otrzymać (warunki). Bardzo proszę o odpowiedz "radę" do mojego pytania :D Serdeczne Dzięki! (wiem że pytanie nie powinienem zadawać ale ja posiadam abo w era i tu się orientuje zaś w Orange nic niewinem)?

  • 0

    62. ~hmm  2007-11-26 16:41:16  host: 212.122.214.240

    #61 szukaj raczej na forum telepolis (zakładka forum), tam są omawiane przedłużenia we wszystkich sieciach wątek jest pod tym adresem: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=12494

  • 0

    63.  2007-11-28 15:55:29

    #54 Zwroc uwage na nowa Nokie E51 dostepna w ofercie Play. Z tych dwoch, ktore wymieniasz osobiscie polecalbym SE.

Dodaj swoją opinię