Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach telefonów w Orange Abonament

Nowości w cennikach telefonów w Orange Abonament

sirmark 18 Lutego 2009 19:33

0 0
Od 20. lutego Orange wprowadza nowe telefony w ofercie Orange Abonament oraz obniża ceny kilku modeli.

W ofercie pojawią się LG KP501 oraz SonyEricsson C702 w wersji bez Navifona. Obniżki cen dotyczą modeli: LG KS360, LG KE970 Shine, Motorola ROKR E8, Samsung SGH-J700, Samsung SGH-F480, SonyEricsson W910i, SonyEricsson W880i oraz SonyEricsson W380i.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~v  2009-02-18 19:48:38  host: 213.199.253.185

    drogo

  • 0

    2.  2009-02-18 19:51:41

    Masaczi, czyli standard. Literówka w temacie.

  • 0

    3.  2009-02-18 19:54:39

    Rogi - dzięki za refleks, już poprawione:)

  • 0

    4.  2009-02-18 20:01:25

    ostatni kupowalem kumplowi w880 w orange uk(pre paid)za 54£.(w tym 10 top-up) wiec cena na 24 m-ce za abo 25-35 zl jest zabawna :)

  • 0

    5.  2009-02-18 20:02:13

    Weszła też nowa oferta "Orange Poleca" z telefonem LG KF750 Secret za 1zł. Przy abonamencie za 75zł na 36 miesięcy i wybraniu prezentów Wybrany Numer, Weekendy, Pakiet Orange World, opłata zostaje obniżona do 55zł przez pierwszy rok.

  • 0

    6.  2009-02-18 20:05:59

    Szkoda tylko, że obniżki dotyczą telefonów średniej klasy, a nie np. HTC lub Nokii E71, bo ceny tych lepszych modeli są zatrważająco wysokie.

  • 0

    7. ~  2009-02-18 22:34:17  host: oo6.ipartners.pl

    Spieszcie siekupowac fony z magazynowych zapasow. Nowe modele beda duuuuuuzzzzzooooo drozsze, Euro po 5 zl, a te z magazynow kupowane byly gdy euro kosztowalo mniej niz 4 zl....

  • 0

    8.  2009-02-18 22:48:19

    przecena dotknęła niezbyt atrakcyjny asortyment. na drzewo z taką ofertą, najdelikatniej ujmując..

  • 0

    9.  2009-02-19 00:32:54

    szczerze mówiąc nigdy kurs walut nie miał znaczącego wpływu na ceny aparatów więc czemu teraz tak miało by byc? Czy fony w orange były tańsze gdy złoty był mocny? Nie! Więc teraz nawet nie próbują żadnych podwyżek bo skutki będą dla nich tragiczne.

  • 0

    10. ~liberator  2009-02-19 02:06:49  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    w880, ależ oranżada się "stara" o klienta... aż tak nie śledzę rynku, ale chyba ten telefon już półtora sprzedają inni... cóż, nierychliwa ta pomarańczowa lemoniada, ciekawe czy ktokolwiek poza ciemnym ludem (jak mawiał "klasyk" Kurski) kupuje te ich fony...

  • 0

    11. ~oli  2009-02-19 09:12:03  host: 088156014044.ols.vectranet.pl

    umowa na 36 m-cy. To chore jest, odpowiednie dla kompletnie zdeterminowanej ciemnej masy.

  • 0

    12. ~~oli  2009-02-19 09:18:43  host: 088156014044.ols.vectranet.pl

    nokia e51 na 24 m-ce za 600 zeta. Buhaha. Pani prezes oliwie chyba cegla na leb spadla. ORENDZ TO FAJNA SIEC ;) A teraz ide sie posmiac z wrazenia... :D

  • 0

    13. ~  2009-02-19 09:37:19  host: f143-056.opera-mini.net

    A jednak ktos to kupuje. Widac durniow dostatek.

  • 0

    14.  2009-02-19 12:05:15

    W Play Mini Mix na 24 miesiące są nie rzadko lepsze ceny telefonów niż w abonamentach za 25zł z umową na 36 miesięcy...

  • 0

    15.  2009-02-19 12:05:34

    ...w Orange.

  • 0

    16. ~chyba nie dureń  2009-02-19 18:32:16  host: public58678.cdma.centertel.pl

    13- ja tam nie przepadam za orange, niedawno wyśmiałem kolege bo powiedział że ma tel w oręcz ale jak sie dowiedziałem ile płaci i za to ma ileś tam minut do wszystkich, ileś minut w sieci, ileś do wybranych numerów, jakies darmowe smsy i do tego znojomych prawie tylko w oręcz to stwierdziłem że to nawet dobra oferta.... więc kazdy kupuje to co mu pasuje....

  • 0

    17. ~dzetex  2009-02-19 21:48:44  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Najgorsze jest to ze Orange rozdziela a w dalszym ciagu minuty w abo na trojce i play-a. W erze czy plusie tego nie ma.Co do cen za telefony w dalszym ciagu sa troszke przy drogie.

  • 0

    18. ~Piotr  2009-02-23 15:49:49  host: dov11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale Orange wprowadziło też jakąś promocję teraz dla użytkowników dotychczasowych, w sensie na przedłużenie umowy... Wiecie coś o tym??

  • 0

    19. ~  2009-02-25 13:50:50  host: host-91-123-210-66.wbs.ssh.gliwice.pl

    Ale chociaż w Orange płacąc abo można wykorzystać go na co się chce - dzwonienie, smsy, mmsy, internet i dopiero po przekroczeniu go dopłaca się. A np w erze na abo mam tylko minuty wymienne na smsy. Za mmsy i internet płatne ekstra. I ta jednostka rozliczeniowa za neta 100kB naliczane za każde wysłane zapytanie jako jednostka taryfikacyjna a odpowiedź liczona już osobno - jako kolejna jednostka i za obie trzeba płacić. Niestety w Orangutanie dużo mniejszy wybór telefonów i ich ceny wyższe.

Dodaj swoją opinię