Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach telefonów sieci Play

Nowości w cennikach telefonów sieci Play

LuiN 20 Grudnia 2010 13:51

0 0

Od 21. grudnia w ofercie podstawowej sieci Play znajdą się dwa nowe telefony: Nokia C3-01 i ZTE Blade. Ofertę telefonów na życzenie uzupełnia HTC 7 HD, a z przedsprzedaży do oferty standardowej przechodzi Nokia C7.

play 21 grudnia

nokia c3 01 Nokia C3-01 łączy w sobie zalety klawiatury fizycznej i dotykowego wyświetlacza. Dotykowy ekran ma przekątną 2,4 cala i rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli). Telefon ma 30 MB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSDHC (do 32 GB), WiFi b/g/n, Bluetooth 2.1 i HSDPA. Wbudowany aparat fotograficzny z diodą LED, robi zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpix. Całość pracuje w oparciu o dotykową odmianę interfejsu S40.

zte blade ZTE Blade działa pod kontrolą Androida. Na jego pokładzie znajdziemy: 3,5-calowy, pojemnościowy ekran AMOLED o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), łączność HSPA, WiFi, odbiornik GPS, radio FM, Bluetooth oraz cyfrowy kompas.




htc hd7 HTC HD7 to jeden z pierwszych smartfonów działających pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Windows Phone 7. Procesor 1 GHz i 512 MB pamięci RAM zapewniają doskonałą wydajność, a 4.3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA - wygodną pracę i rozrywkę. W telefonie nie zabrakło HSPA, WiFi, GPS-u, jak i aparatu fotograficznego 5 Mpix z diodową lampą i możliwością rejestrowania filmów jakości HD.

nokia c7 Nokia C7 to wyjątkowo elegancki jednobryłowy telefon łączący w sobie stal nierdzewną i szkło. Ekran AMOLED o przekątnej 3,5 cala idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych i korzystania z serwisów społecznościowych. Telefon jest drugą propozycją Nokii pracującą pod kontrolą systemu Symbian^3. C7 pochwalić może się aż 8 GB pamięci wewnętrznej, aparatem 8 Mpix z diodową lampą i filmami HD, odtwarzaczem DivX i XviD, transmiterem FM, jak i funkcją USB On-the-go.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11.  2010-12-20 14:28:41

    Jest mały haczyk - podobno najnowszy wypust od ZTE już nie ma ekranu OLED tylko TFT. Tak donoszą userzy na modaco, ja mam (miałem) jeszcze wersję OLED.

  • 0

    13. ~;)  2010-12-20 14:30:08  host: 212.160.172.70

    jest już aktualizacja dla wilfire do 2.2 froyo

  • 0

    14.  2010-12-20 14:46:54

    Ej no.. jesli tft zamiast amoleda to wtopa ;p Obyś nie miał racji.

  • 0

    15. ~mk13  2010-12-20 14:56:14  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Kpina jakas czy co? ZTE na karte 699, c3 tez 699. TYLKO CZEMU ROZNICE W TYCH SAMYCH ABONAMENTACH DOCHODZA DO 149zl!!!!

  • 0

    17. ~zaz  2010-12-20 15:21:30  host: bvq237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie motorola defy obiecywana i na tym sie skonczylo zal

  • 0

    18. ~asd  2010-12-20 15:52:32  host: host-81-190-181-188.gorzow.mm.pl

    Play od dawna już ma kiepskie ceny na telefony , poręcz ma lepsze era też ... żal pl play ! a z ta nokią c3 to śmiech na sali ! te ceny z dupy

  • 0

    19. ~  2010-12-20 16:03:59  host: apn-95-40-217-12.dynamic.gprs.plus.pl

    orange i era to ma tylko lepsze ceny iphone i tyle.

  • 0

    20. ~scaTMAN  2010-12-20 16:22:37  host: iyn117.internetdsl.tpnet.pl

    dostępność jak za zwyczaj: wirtualna

  • 0

    21. ~Marek  2010-12-20 16:29:15  host: apn-77-115-177-3.dynamic.gprs.plus.pl

    ZTE Blade - to moze byc strzal w dziesiatke! Funkcjonalnie telefon nie odstepuje od duzo drozszych i "lepszych" telefonow znanych marek... Nawet jezeli ma ekran TFT to i tak pozostaje on w moim odczuciu nr 1 w obecnej ofercie! Musze go sprawdzic w salonie i moze zdecyduje sie na zakup jeszcze przed swietami?!

  • 0

    22. ~Senninho  2010-12-20 16:45:38  host: egn4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znając logistyke play to... przed świętami można pod choinką położyć co najwyżej katalog telefonów;)

  • 0

    23. ~  2010-12-20 16:54:54  host: dqc147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19, ale telefony to przecież nie wszystko. W Plus wprowadził belzlik rozmów, Orange pogaduchy, tutaj trochę mi tego brakuje

  • 0

    24.  2010-12-20 17:17:44

    23@ a stan darmowy w play

  • 0

    25. ~znawca  2010-12-20 19:24:08  host: chaos.tpnet.pl

    @17. Na polskim rynku Motorola Defy nazywana jest Jordan. Jest już w cennikach Play, ale w e-shopie jej nie ma, a jak z dostępnością w salonach nie potrafię powiedzieć. Do tego ponieważ ceny są dość wysokie pewnie i tak nie będzie dostępna "od ręki". http://telepolis.pl/telefony.php?id=1768

  • 0

    26. ~3m  2010-12-20 19:46:53  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    To już chyba koniec atrakcyjnych cen telefonów w taryfach long play internet:(

  • 0

    27. ~wojtek  2010-12-21 16:23:26  host: 87-205-162-110.adsl.inetia.pl

    a propos nowości telefonicznych , to wie ktoś może jak wygląda sprawa z dostępnością troszkę starszego modelu Samsunga (Wave 723) w ofertach abonamnetowych operatorów? Przykładowo w biznesie Orange, czy Playu?

  • 0

    28. ~gornyaa  2010-12-21 18:42:07  host: user-46-113-155-65.play-internet.pl

    @27: model tego samsunga jest ogolnie dostepny, nawet przy mozliwosci przedluzania przez telefon.

  • 0

    29.  2010-12-21 23:26:23

    I gdzie te telefony? :/

  • 0

    30. ~  2010-12-22 14:48:48  host: doz89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 co dokładnie masz na myśli? Osobiście wydaje mi się, że ceny tych telefonów są atrakcyjne, tym bardziej, że biorąc pod uwagę ich specyfikacje techniczne, to myślę , że możemy je śmiało zakwalifikować do tych z wyższej półki. Mogliby tylko wprowadzić jakieś dodatkowe usługi multimedialne. Zdaje się , że w orange są one za free..a przynajmniej te z promocji świątecznej. Na pewno byłoby to jakieś udogodnienie.

  • 0

    31. ~wojtek  2010-12-28 15:55:40  host: 92.63.44.11

    @ gornyaa dzięki za info. Zatem chyba się skuszę na tego Wave S7230, co go mi tak proponują w planie optymalnym 900 z netem za złocisza.

  • 0

    32. ~ally  2010-12-29 12:26:59  host: 212.160.172.70

    @23 Play jako pierwszy wprowadził stan darmowy... A pogaduchy w Orange- w określonych godzinach i dopiero PO wykorzystaniu abonamentu to jest śmiech na sali...

Dodaj swoją opinię