Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach telefonów Orange

Nowości w cennikach telefonów Orange

sirmark 14 Listopada 2005 01:30

0 0
Orange wprowadził nowe telefony do swojej oferty promocyjnej. O nowych telefonach - Alcatel E256, Sagem my301X, Samsung SGH-E350, Siemens AX72, SPV C600 - informowaliśmy już w informacji z konferencji, teraz czas na ceny.
Pełne cenniki telefonów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19.  2005-11-14 20:24:41

    a moze trzeba do oranga jakas petycje napisac i ich uswiadomic ze sa w polsce ludzie ktorzy orientuja sie co dzieje sie na ryku a ich oferta jest poprostu kiepska jesli nie powiedziec fatalna

  • 0

    20. ~2005  2005-11-14 21:16:54  host: dzj201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    b: popieram w całości !!! :)
    puszka: no i fajnie !
    kubiak84: daj spokój, oryndz sam się w końcu obudzi z ręką w nocniku. Problem ich będzie jednak poważniejszy, bo kto obecnie raz się zrazi i przejdzie do innej sieci to nieprędko przypomni sobie o oryndzu słusznie i przytomnie sądząc, że tam przecież nic ciekawego w ofercie nie może być. Ot tak po prostu, na zdrowy rozsądek! M.Kondrat :)

  • 0

    21. ~MIKI  2005-11-14 22:16:55  host: 117-water.elwico.pl

    ALE WY GUPOTY GADACIE A JAKBY TAK POWAZNIE USIASC I POLICZYC TO ORANGE NIE WYPADA TAK ZLE A ERA NIE JEST TAKA JAK NIEKTORZY TU TWIERDZA BO CZY W ERZE JAK WYKOPISZ DARMOWE NUMERY ALBI WIECZORY I WEEKENDY TO DARMOWE DOTYCZY TEZ SMS I MMS?? Z TEGO CO WIEM TO NIE WIE C PRZESTANCIE TAK NALATYWAC NA POMARANCZE BO CO POWIECIE JAK WAM ERA ZROBI TAKI MYK I ZMIENI NAZWE HEHEHE A PEWNIE NIEDLUGO TAK BEDZIE

  • 0

    22. ~hettman  2005-11-14 22:20:53  host: chello087207218111.chello.pl

    nie pamietam czy mozna wysyłać smsy i mmsy ale wiem napewno ze jak sie kupi juz te darmowe rozmowy czy nr-y to mozna z nich korzystac takze w swieta i nowy rok. :)

  • 0

    23. ~irzi  2005-11-14 22:32:02  host: 195.136.186.7

    wogóle brak nowych : LG 8210, Samsunga D600 i Motoroli V360 ! Oj Orange Orange - źle z Tobą !

  • 0

    24. ~MIKI  2005-11-14 22:40:33  host: 117-water.elwico.pl

    PO 1) W ERZE OPŁATA ZA 1 DARMOWY NR WYNOSI 30 ZL ( SMIECH ) W ORANGE 15ZL
    PO 2) W ERZE NIE DOTYCZY TO SMS I MMS:)) W ORANGE NA WSZYSTKO
    PO 3) W ERZE JEST OGRANICZENIE DO 2000 DARMOWYCH MINUT W ORANGE BRAK OGRANICZENIA ( WIEM WIEM 2000 MINUT TO FULL ALE FAKT JEST FAKTEM)
    INFO DLA HETTMANA; ZA TE KILKA PLATNYCH DNI W ROKU ERA POPIERA O 100% DROZSZY ABONAMENT UWAZASZ TO ZA GRE FERR
    LUDZIE CO TAK ZACHWALACIE ERE CZAS SIE OBUDZIC

    PPPPOOOOOBBBUUUDDDKAKAAAAA

  • 0

    25. ~ktoś  2005-11-14 23:47:53  host: alr171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle firmy w Polsce chcą zrobić wielkie pieniądze szybko na byle czym, towary słabej jakości, czyli aby wydać mało a zarobić dużo!!!

  • 0

    26. ~macmartin  2005-11-15 08:42:15  host: cau61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam sie z Toba MIKI!! najpierw wezdzie sobie kalkulator i policzcie, ze ta wasza era, czy tez plus, nie sa tacy rewelacyjny! a jesli chodzi o nowe tel w orange to teraz weszlo kilka, a do konca listopada maja wejsc kolejne! miedzyinnymi D600. wiec poczekajcie a nie placzcie :)

  • 0

    27. ~t  2005-11-15 09:52:55  host: abb218.internetdsl.tpnet.pl

    zegnam orange, witaj era:)

  • 0

    28. ~zaskoczony opiniami  2005-11-15 12:09:19  host: bno85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strasznie mnie dziwi fakt, ze prawie kazdy na forum krzyczy na Orange a wychwala np Ere. Przeciez Uslugi w Orange sa bardziej kompleksowe i srednio 2 razy tansze. Wyjątek stanowi standardowa stawka za minute która wynosi 0,75gr w porownaniu z Erą gdzie jest rowna 0,72gr. Wydaje mi sie ze te negatywne opinie przechodza ustnie od jednej osoby do drugiej bez wczesiejszego zapoznania sie ofertą. np 1 darmowy numer w Orange kosztuje 15zł kiedy w Erze az 30zł, a za 5 darmowych numerów w orange placi sie 40zł gdy w erze az 60zł ale tylko za 3 numery. tosamo sie tyczy darmowych weekendów oraz wieczorów. Wiem co mówie bo mam telefon w Orange a mój brat w Erze i tylko z zazdrością spogląda na moje usługi. Jedyne czego nie lubie w orange to drogie telefony (ok 10-30% droższe niz w erze czy plusie) , ale dla normalnie myslącej osoby mysle bardzie interesujące są koszty dodatkowych usług. No chyba ze komus wystarcza 40minut za 20zł jak to jest promocji urodzinowej ery - to wtedy juz inna sytuacja. Mojego brata (jest w Erze) wkurza bardzo to ze MMSy i inne multimedialne uslugi wychodzą poza abonament skutecznie podwyższając jego cene - natomiast w Orange jest kwota (abonament) która jest pomniejszana bez różnicy czy to połączenie czy MMSy czy GPRS. Tak wiec zanim ktos zacznie pisać te bzdury o Orange niech spojrzy w ich oferte ! ! !

  • 0

    29. ~Bujakashi  2005-11-15 16:17:08  host: rejon105.ztpnet.pl

    Widze ze wszyscy bronia pomaraczny tanszym darmowym numerem, tyle ze mnie on w tej chwilizupelnie nie interesuje ! Poprostu nie korzystam z tego i wolalbym miec tansze, a przynajmniej LEPSZE sluchawki niz to co mam teraz....

  • 0

    30. ~milkor  2005-11-15 18:51:17  host: 212.2.100.230

    Rany Julek! Jakie dno!!! Ten cały Orenge w porównaniu z Erą a nawet Plusem, nich się chowa! A ceny aparatów.... bez komentarza!!! Chyba jakiś cieć tym zarządza!

  • 0

    31. ~miki  2005-11-15 20:49:23  host: 117-water.elwico.pl

    do milkor: pewnie chcialbys byc takim cieciem. Nie mart sie ktos naprawde nad tym nizle mysli tylko ze jednych interesuje ilosc klientow a innych jakosc Zadko zdarza sie firma ktora ma cos dla kazdego W kazdym razie ja zostaje w Orange Howk

  • 0

    32. ~andy gda  2005-11-15 23:49:53  host: ip-81-210-11-42.netia.com.pl

    Zobaczcie ile kosztuje SIEMENS AX 72 "z umową 25-50zł"(mix albo abonament) i weźcie pod uwage że w POPie (Idei) jest po 269 w tym 30 zł na rozmowy

  • 0

    33. ~Dawid  2005-11-16 14:51:22  host: adch11.marton.net.pl

    Może i rozmowy nie są drogie, ale ceny aparatów są nie do przyjęcia!

  • 0

    34. ~Tomek960  2005-11-16 23:57:41  host: aou82.internetdsl.tpnet.pl

    Ci co bronią Orange są chyba podpłaceni :D Ta sieć to jakieś nieporozumienie. Ja kupiłem SonyEricssona K700i za 49zł w promocji urodzinowej Ery, do tego super abonamencik, tani i dużo minut :) A w Orange w takim abonamencie juz bym musiał wyłożyć 499zł za sam telefon i miałbym mniej darmowych minut ;/

  • 0

    35. ~wirgin  2005-11-19 22:59:47  host: dom213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz weszła świąteczna ery i toco orange tu daje to jest lekki kabaret :)

  • 0

    36. ~Bujakashi  2005-11-25 12:56:13  host: rejon105.ztpnet.pl

    Jest bledny link do Samsung'a SGH-E35.

    Fakt ze ceny sa kosmiczne, ale jednak z ProPozycji dostaje sie upust o te dajmy na to 200zl, co przy zmianie operatora musialoby sie zwrocic a z tym moze byc problem....

  • 0

    37. ~maciej  2005-11-28 11:20:26  host: dbz212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak tam

  • 0

    38. ~  2007-06-29 15:45:55  host: 088156023005.ols.vectranet.pl

    Byłem w Orange i zostanie. Najlepsza Firma :):) Mam w niej telefony ponad 7 lat

Dodaj swoją opinię