Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach Orange

Nowości w cennikach Orange

sirmark 30 Kwietnia 2013 09:59

1 10

30. kwietnia do cenników telefonów Orange wchodzą nowe modele urządzeń.

htc one s z560e htc one x lg optimus l5 ii




Zmiany dotyczą planów Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Korzystny w Orange dla Firm, Firma bez Ograniczeń oraz Nowy Pakiet dla Firm. Cennikowymi nowościami są:
LG Swift L5 II trafił też do cennika telefonów w ofercie Smart Plan Mix.

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Mix.
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Halo i Smart Plan Multi.
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie promocyjnej Korzystny w Orange dla Firm przy umowie na 24 miesiące.
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie promocyjnej Firma Bez Ograniczeń przy umowie na 24 miesiące.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 10
  • 5

    1.  2013-04-30 10:06:13

    No cóż... Otworzyłem i ciśnienie mi się podniosło ;-) Tak, mogłem przeczytać oprócz nagłówka częśc informacji... Ale nie przeczytałem. Drażni mnie taki tytuł, bo cennik Orange, Plusa, Ery czy Playa, to dla mnie cennik usług ;-)

  • 3

    3. ~  2013-04-30 10:17:41  host: master.zse.wroc.pl

    Z simlockiem i brandingiem. Dziękuję...

  • 0

    4. ~  2013-04-30 10:54:03  host: v51-15.opera-mini.net

    @3 nie wiem jak tam obecni klienci i ci z ulicy, ale przenoszący mają w regulaminie ściągnięcie blokady w cenie po kilku dniach kodem przesyłanym na maila. Jak jest w praktyce, któż to wie.,/tho

  • 1

    5.  2013-04-30 11:22:39

    W artykule piszecie Z560 (który nawet dodaliście do katalogu jako osobny telefon), a w cenniku jest Z520. Ceny tych HTC są delikatnie mówiąc przesadzone, bo dawać za HTC One X 16GB 1219 zł, jak za 659 jest Nexus 4...trzeba być mało rozgarniętym albo zdesperowanym na lepszy aparat w HTC.

  • 0

    8. ~bardziej normalny  2013-04-30 15:05:21  host: apn-77-114-87-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Szanowne Telepolis. Przemyślcie proszę przebudowę katalogu telefonów bo jest strasznie nieczytelna. Wchodzę sobie na LG L5 II i widzę: tak, nie, tak, nie a wszystko rozstrzelone nie do ogarnięcia jednym rzutem oka. Zamykam więc katalog i wchodzę na gsmarena gdzie mają katalog super. Do was wejdę jak zobaczę newsa: nowy wygląd katalogu telefonów! Newsowo przodujecie ale katalogowo porażka.

  • 0

    9. ~eg777  2013-05-02 09:33:19  host: 87-207-165-165.dynamic.chello.pl

    Do TELEPOLIS: Te modele nie wchodzą do cenników, tylko do oferty Orange. W cennikach conajwyżej sie pojawią, znajdą, zostaną umieszczone, dodane itp. Wiem, że znacie się na telefonii, ale pisząc artykuły, trzeba też zadbać o poprawność języka, w tym składnię i logikę wypowiedzi.

  • 0

    10.  2013-05-02 10:02:56

    Nie wiecie czy u któregoś opa jest jakas pralka? Bo pasuje mi kupic...

  • 0

    11. ~  2013-05-02 17:20:29  host: v31-06.opera-mini.net

    pralka nie, ale gumiaki u nokii

  • 0

    12.  2013-05-03 10:49:26

    Nowego Samsunga S4 wywiało z cenników ze sklepu internetowego Orżnąć i dla przenoszących numer. Pozostał w cenniku dla salonów droższy o 200 zł.

  • 0

    13.  2013-05-03 10:50:58

    @10 aserty zamiast telefonu weź bon rabatowy i za niego kup sobie pralkę w Media Markt czy Saturnie.

Dodaj swoją opinię