Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach Orange

Nowości w cennikach Orange

LuiN 26 Sierpnia 2011 15:12

0 0

Sieć Orange wprowadziła szereg zmian w swoich ofertach dla klientów indywidualnych i firmowych. Oprócz zmian w cennikach telefonów, pojawia się też możliwość podpisania umowy w opcji z telefonem na zaledwie 12 miesięcy.

Taryfy Delfin w Orange, Pelikan w Orange i Pantera w Orange (abonament i mix) z telefonem będą teraz dostępne także z umową tylko na 12 miesięcy. Jednocześnie oferta będzie w dalszym ciągu dostępna z umową na 24 lub 36 miesięcy, gdzie czekają na klientów atrakcyjniejsze ceny telefonów.

To jednak duże "ale" - klient nabywając umowę w taryfie Delfin w Orange, Pelikan w Orange i Pantera w Orange na 12 miesięcy może kupić telefon tylko w cenie niepromocyjnej.

Taryfy Delfin w Orange, Pelikan w Orange i Pantera w Orange (abonament i mix) można kupić też w nowej ofercie bez telefonu - oferta Tylko SIM. Do wyboru są umowy na 12 lub 20 miesięcy. W przypadku dłuższego wariantu klient otrzymuje gratis (na cały okres zobowiązania) usługę Zatrzymaj Czas Pro dzięki, której zatrzymywany jest czas naliczania opłaty między 2-gą a 60-tą minutą połączenia w Orange i na numery stacjonarne (połączenia do 60 minut kosztują tyle co połączenie 2-minutowe).




Oprócz zmian w ofercie dla klientów indywidualnych, 25. sierpnia pojawiła się nowa promocja dla klientów biznesowych - Internet dla Firm z zestawem Internetu mobilnego. Każdy Klient, który zakupi router Netgear DGN1000 (nowa cena) w promocji Internet dla Firm z telefonem w Orange przy umowie na 12 miesięcy otrzyma dodatkowo modem Huawei 173-S2 oraz starter Orange Free na kartę.

Promocja dotyczy opcji 6 Mb/s, 10 Mb/s i 20 Mb/s. Cena zestawu promocyjnego wynosi 49 zł (60,27 zł z VAT).

Zobacz: cennik telefonów w taryfach dla klientów indywidualnych (24 mies.) (plik .pdf; 121 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach dla klientów indywidualnych (36 mies.) (plik .pdf; 120 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Optymalnych na 34 mies. (plik .pdf; 36 kB). Zobacz: cennik telefonów w taryfach Optymalnych na 30 mies. (plik .pdf; 37 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Optymalnych na 36 mies (plik .pdf; 36 kB).
Zobacz: regulamin oferty Orange Freedom (plik .pdf; 121 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2011-08-26 15:41:29  host: gel115.internetdsl.tpnet.pl

    chyba najciekawsza ta opcja umowy na 20 miesięcy z usługą zatrzymaj czas pro

  • 0

    2.  2011-08-26 15:47:35

    "Pojawia się też możliwość podpisania umowy w opcji z telefonem na zaledwie 12 miesięcy". Kiedyś już to było.

  • 0

    3. ~Leonard  2011-08-26 15:56:42  host: mail.tarafashion.ro

    "klient nabywając umowę w taryfie Delfin w Orange, Pelikan w Orange i Pantera w Orange na 12 miesięcy może kupić telefon tylko w cenie niepromocyjnej" - czyli zdecydowanie drożej niż w wolnej sprzedaży, w sklepie! Co więcej, dany model telefonu pochodzący z wolnej sprzedaży nie będzie miał blokady SIM-lock, ani brandowanego softu (co często pogarsza jego działanie oraz opóźnia aktualizacje oprogramowania dostarczaną przez producenta telefonu) - w odróżnieniu od tego samego modelu z Orange. No ale w Orange to normalne, że jak robią jakąś promocje, czy odświeżają oferty to prawie zawsze muszą coś w nich popsuć - żeby klientom nie było za dobrze ;-p

  • 0

    4. ~zb  2011-08-26 16:10:38  host: route-bonin.komster.pl

    co racja to racja Orange to taki styl ,promocje bez promocji.I jeszcze te sim loki.

  • 0

    5. ~Key  2011-08-26 16:34:38  host: user-188-33-183-98.play-internet.pl

    Pamiętam, dawno temu w Plusie była promocja umowy z telefonem na 12 miesięcy. Wtedy skorzystałem. Jakby coś takiego było znowu to chętnie bym podpisał cyrograf.

  • 0

    6. ~  2011-08-26 16:44:53  host: user-188-33-126-70.play-internet.pl

    Przecież to jest niezła żenada. 2011 rok i Orange nagle szczyci się umową na 12 miesięcy bez telefonu? Brawo, nie ma to jak innowacyjny i prestiżowy operator. Simlocki dalej zakładajcie, to cofniecie się z powrotem do średniowiecza. Tu przynajmniej się coś robi (a raczej pokazuje się klientom-kretynom złudne wrażenie polepszenia oferty), a Plus zdecydował się na podwyższenie czasu trwania umowy na net bez modemu na 18 miesięcy. Daj o siebie zadbać ;) Ale beton...

  • 0

    7.  2011-08-26 16:48:38

    #6-najpierw doczytaj o tej umowie na 12 miesięcy, a potem pisz ;) 12 miesięcy jest także z telefonem, a to już nowość na rynku (choć ceny są tak tragiczne, że lepiej kupić w sklepie)

  • 0

    8. ~skalarek  2011-08-26 17:04:35  host: 89.191.147.125

    Delfin, Pantera, Pelikan, Leń. Oferta dla leni(wych). Zdecydowanie.

  • 0

    9.  2011-08-26 17:04:36

    Atlan: nie twierdzę, że taka oferta jest zła, ale to nie nowość na rynku. Nowością na rynku za to jest umowa na 12 miesięcy z niepromocyjną ceną telefonu. Przegięcie.

  • 0

    10. ~  2011-08-26 17:09:42  host: z37-01.opera-mini.net

    Wcale nie nowość, już coś takiego było na rynku, w erze kupiłem niski abonament na rok i telefon philips chyba fisio za 89 zł w 2001 rok. Miałem wtedy 2 godziny w ciągu doby bez opłat do numerów ery.

  • 0

    11. ~  2011-08-26 17:22:38  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    wow-orange pozwala mi podpisac umowe na 12 m-cy umozliwiajac mi zakup telefonu w cenie niepromocyjnej(czyli rynkowej)-To tak jakby sklep umozliwil mi zakup telewizora pod warunkiem ze np.bede tanczyl codziennie przez 15 min przed ich sklepem.Paranoja...

  • 0

    12. ~  2011-08-26 17:31:08  host: v09-15.opera-mini.net

    A na Allegro taniej.

  • 0

    13.  2011-08-26 17:40:27

    Polacy to jednak malkontenci... Chyba dobrze ze mozecie podpisac umowe tylko na rok a kupic sobie gdzie chcecie aparat, jaki chcecie albo nie kupowac tylko za... sasiadowi. A to ze daja zaporowa cene.. Moze nie chca byscie kupowali w tej umowie sluchawke i specjalnie daja wyzsza cene od rynkowej bo taka maja strategie?

  • 0

    14.  2011-08-26 17:50:34

    Strategia jest jedna. Wyciągnąć jak najwięcej kasy jak najmniejszym kosztem.

  • 0

    15. ~Leonard  2011-08-26 18:25:58  host: mail.tarafashion.ro

    Marco_SFR, a kto Ci powiedział, że jestem Polakiem?? ;-) A przecież mnie zapewne również zaliczyłeś do tych "malkontentów", bo ośmieliłem się wyrazić krytyczne zdanie na temat szczegółów tej oferty (ale czyż niesłusznie? - tego już nie udowodniłeś!). Posługując się twoją metodą mógłbym napisać, że - "jednak Marco_SFR nie potrafi sam logicznie wnioskować, tylko posługuje się wyświechtanymi stereotypami oraz prymitywną generalizacją" ;-) Miło Ci? ;-p

  • 0

    16. ~bb9800  2011-08-26 18:46:17  host: 89-72-161-3.dynamic.chello.pl

    to któryś z Opów ma inną strategie niż zarobić ? To ciekawe

  • 0

    17. ~Monia  2011-08-26 19:35:46  host: 082139053137.radom.vectranet.pl

    A co z cennikiem telefonow w ofercie biznesowej? Nie zostal zaktualizowany na stronie...

Dodaj swoją opinię