Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w cennikach Ery

Nowości w cennikach Ery

LuiN 21 Stycznia 2011 17:21

0 0

24. stycznia do oferty sieci Era wchodzą HTC 7 Mozart, HTC Desire HD, HTC Desire Z, Nokia C1-01, Nokia C3-01 oraz Huawei W372 i laptop Samsung R540.

HTC Desire HD, Nokia C1-01, Huawei W372 i laptop Samsung R540 trafiły póki co jedynie do oferty Telefon bez umowy. W przypadku HTC 7 Mozart, HTC Desire Z i Nokii C3-01 znamy już ceny telefonów w ofercie dla klientów indywidualnych:

era cenniki telefonow 24 stycznia




HTC 7 Mozart będzie dostępny wyłącznie z systemem operacyjnym w języku angielskim. Polska wersja systemu operacyjnego będzie dostępna na rynku najwcześniej w trzecim kwartale 2011 roku, ale jak zastrzega Era - nie wiadomo czy producent umożliwi aktualizację systemu w obecnie sprzedawanych telefonach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~bzz  2011-01-21 17:18:36  host: korp14.avistamedia.pl

    Trochę za duża przepaść pomiędzy rodzinną 140 a 110 z Desire Z.

  • 0

    2. ~mirekb  2011-01-21 17:50:19  host: apn-95-41-31-33.dynamic.gprs.plus.pl

    tanio nie jest ale dla stalych abonentów bedzie pewnie3 lepiej..szkoda ze opy nie dogaduja sie z dostawcami w zakresie aktualizacji systemu-w orange3 to samo

  • 0

    3. ~HOTEL OpSSzczołA  2011-01-21 18:02:06  host: us11.boltbrowser.com

    Nie jest tanio, więc jest drogo.

  • 0

    4. ~olala  2011-01-21 18:06:01  host: 89-77-219-215.dynamic.chello.pl

    co to za model - Huawei W372?

  • 0

    5. ~luka  2011-01-21 18:07:11  host: 89-76-200-44.dynamic.chello.pl

    To mi wygląda na cennik przy ofercie dla przedłużających umowy.

  • 1

    6.  2011-01-21 18:16:54

    Wątpie, telefony hi-endowe w erze nawet dla stałych abonentów tansze nie są... jest drogo. I tyle... a szkoda, bo dla Desire Z mógłbym wrócić do ery... ale Play ma lepszą oferte.

  • 0

    7.  2011-01-21 18:45:33

    W372 odsługuje transfery do 42 Mb/s

  • 0

    8. ~xcut  2011-01-21 19:05:15  host: staticline16821.toya.net.pl

    @5 tak, to sa ceny oferty dla stałych abonentów.

  • 0

    9. ~doniek  2011-01-21 19:06:07  host: 77-253-119-112.adsl.inetia.pl

    a czy tym nowością telefonicznym Ery, będą towarzyszyć jakieś oferty specjalna np. dla biznesu? Zbliżone przykładowo, choćby do propozycji konkurencyjnej Orange z HTC Desire HD, czy Nokią N8 za złotówkę.

  • 0

    10.  2011-01-21 19:06:22

    Ta Nokia C3-01 bardzo fajna, podoba mi się i prawie wszędzie za 1zł, Mozart i reszta wiadomo musi kosztować bo to nowe twory, ale i tak ceny są do zaakceptowania.

  • 0

    11.  2011-01-22 09:35:38

    Przecież HTC wszędzie tyle kosztuje, więc nie ma się co dziwić. Nokia C3 to w ogóle bardzo tani, ale wydajny model z wifi

  • -1

    13. ~chilly  2011-01-22 12:33:06  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    Oferta jest porównywalna z Play. HTC Desire Z jest w lonplay abo 69 za 1349 zł, w Play spada cena dopiero w abo 99, w tańszych opcjach telefon jest tańszy w Erze.

  • 1

    16.  2011-01-22 13:10:20

    #Chilly tylko osoby, które biorą Desire Z w Play biorą Play Internet, a tam już jest taniej...

  • 0

    17.  2011-01-23 17:09:36

    Sporo zmian w Erze od początku roku. Najpierw wyprzedaże telefonów, później podwójne doładowania w Tak Taku, a teraz nowe telefony w ofercie.

  • 0

    18. ~ZieleE  2011-01-24 23:22:25  host: z.przylep1.do.wojpol32.pawluk.org

    @6 pieprzysz za przeproszeniem glupoty!!! sprawdziles w ogole oferte play zanim napisales co napisales??? czytaj uwaznie Era - abomanet 30 zł - telefon 1299 zl Play - abonament 29 zł - telefon 1799zl !!!! Era - abomanet 55 zł - telefon 1099 zl Play - abonament 59 zł - telefon 1349 zł Era - abomanet 75 zł - telefon 999 zl Play - abonament 79 zł - telefon 1199 zł W erze mając punktu Era Premia w moim przypadku mam ten telefon jeszcze taniej niz w cenniku o 100 zl I juz przestan szerzyc propagande bo niedlugo dla tego Waszego playa bedziecie w stanie skoczyc z mostu. Przez takie komentarze jaki to play wspanialy i najlepszy odechciewa sie czytac komentarzy, wiadomosci, telepolis...

  • 0

    19.  2011-01-25 10:40:19

    Jakoś nie widać nowego HTC w sklepie internetowym Ery, a dzisiaj już jest wtorek.

  • 0

    20. ~Trzykas  2011-01-25 10:57:33  host: 178-36-95-88.adsl.inetia.pl

    @ZieleE Long Play Internet 79 + internet czyli Long Play internet abo 109 zł umowa 24mc telefon desire z 499 era abo 126 telefon 799 zł nie będę porównywał oferty za podane ceny bo play tutaj miażdży

  • 0

    21. ~G1  2011-01-30 09:55:08  host: 77.236.26.68

    Tanio to jest ale w innych sieciach po 6 latach w erze 2 abonamenty 80 i 60 zl rachunki zawsze terminowo 60-180 zl i propozycja umowy o 8 zl niższa niż nowy abonent a do tego HTC desire za 900 zl Xperia X10 za 1200 zl... BYe bye ero w Orange czy Playu na Dobry dostaje lepsze oferty...

  • 0

    22. ~  2011-01-30 10:01:35  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @21 G1, zapoznaj sie z ofertą przedłużeniową i spokojnie to uzyskasz http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=45977&start=0

Dodaj swoją opinię