Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w "blueconnect"

Nowości w "blueconnect"

sirmark 9 Lutego 2008 00:51

0 0

Od 11. lutego Era wprowadza nową promocję z laptopem. Do promocji wprowadzony zostaje nowy modem, a innym zmieniono ceny.

Nową pozycją we wszystkich podstawowych promocjach jest modem Option GlobeTrotter GT Express HSPA. W promocji "blueconnect 39" drożeją modemy GlobeTrotter GT MAX 7.2 oraz Merlin XU870. Za to w "blueconnect 99" oraz "blueconnect 129" obniżono cenę Optiona GlobeSurfer II. W promocjach wyprzedażowych obniżono ceny modemów.

Karta Option GT Express HSPA pozwala na pobieranie danych w technologii HSDPA z prędkością do 7,2 Mbps. Technologia HSUPA umożliwia natomiast wysyłanie danych z prędkością do 1,92 Mbps. Karta może pracować w czterech zakresach EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900 MHz) oraz trzech zakresach HSPA/UMTS (850/1900/2100 MHz).




Jeśli chodzi o promocję "Tańszy abonament blueconnect i notebook za 1 zł", to dostępne są dwa zestawy znane już z wcześniejszej promocji zestawy. Na pierwszy zestaw składa się Fujitsu Siemens Computers Amilo PRO V3525 wraz z modemem Huawei E630, a na zestaw drugi Fujitsu Siemens Computers Esprimo Mobile V5505 wraz z modemem Merlin XU870 (specyfikacja w regulaminie promocji). Oba w promocji z umową na 36 m-c kosztują 1,22 zł. Abonament miesięczny za usługę blueconnect z limitem 500 MB wynosi 157,38 zł, a opłata aktywacyjna 100,04 zł.

Zobacz: szczegóły promocji blueconnect 39.
Zobacz: szczegóły promocji blueconnect 99.
Zobacz: szczegóły promocji blueconnect 129.
Zobacz: szczegóły promocji wyprzedaż kart w blueconnect 39.
Zobacz: szczegóły promocji wyprzedaż kart w blueconnect 99.
Zobacz: szczegóły promocji Tańszy abonament blueconnect i notebook za 1 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2008-02-10 13:14:04

    Nigdy nie bedzie 7,2 Mb/s bo musielibyscie by jedynymi uzytkownikami na danych Node B... Jak jest 1,5 Mb/s to jest juz super...

  • 0

    25. ~  2008-02-10 15:15:17  host: nat-mo4.aster.pl

    Brak prepaidowej taryfy data całkowicie dyskwalifikuje Erę jako poważnego operatora. Stwierdzam z przykrością, że iPlus jest ofertą kompletną. Niestety iPlus też ma minus - beznadziejny zasięg EDGE i 3G. Co gorsze ma to miejsce w dużych miastach...

  • 0

    26. ~  2008-02-10 18:02:38  host: apn-77-114-67-119.gprs.plus.pl

    W plusie są też jasne zasady i plusy przedłużania umowy. Dodatkowy transfer czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Minus iPlusa to mały zasięg EDGE i dziury zasięgu 3G w Warszawie.

  • 0

    27.  2008-02-10 18:54:04

    Jeszcze jedna uwaga w sprawie upload w blueconnect. Nie wiem czy też tak macie ale u mnie często przerywa przy wysyłaniu większych plików (download jest ok. EDGE do 230kb/s) ale jak się popatrzy na wykres na NetMeter to przy wysyłaniu są ciągłe przerwy (przy ściąganiu nie ma takich sytuacji) Mam wrażenie że to celowa robota ERY żeby ze skype nie korzystać.

  • 0

    28. ~  2008-02-10 20:49:45  host: inet20908nh-0.eranet.pl

    to wina wysokich pingow na EDGE, na skype mozna porozmawiac ale dopiero poprzez UMTS, na EDGE zrywa

  • 0

    29.  2008-02-10 21:00:07

    @28: Glosowo EDGE daje rade. Motorola Q9h na EDGE dzialala ze Skype jak ta lala :D

  • 0

    30. ~  2008-02-10 21:13:21  host: te00.techentrance.com

    PLAY POMOCY! Jestem na wyspach, mam wlaczony pakiet narciarski, kiedy chce nawiazac polaczenie to jest komunikat Aktywny zakaz polaczen. O co z tym chodzi? Chce zadzwonic a nie moge, jest to dla mnie bardzo klopotliwe, bedac w Polsce dzwonilem normalnie. Bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje. Pozdrawiam.

  • 0

    31. ~  2008-02-10 21:34:21  host: inet20908nh-0.eranet.pl

    Moze masz blokade rozmow w roamingu????

  • 0

    32. ~  2008-02-10 23:40:35  host: apn-77-115-66-152.gprs.plus.pl

    tu gdzie ja mieszkam (dawne ostroleckie) Plus ma bardzo dobry zasieg, takze edge. Era za to kiepski. Ciagle sie przelacza miedzy stacjami.

  • 0

    33. ~  2008-02-11 00:09:15  host: aaqq247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej a co z infem o tym pieknym cacku? http://www.engadget.com/2008/02/10/sonyericsson-xperia-x1-qwerty -with-windows-mobile/

  • 0

    34. ~dino  2008-02-11 09:27:14  host: dop140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mieszkam w Pilchowie (dla nie zorientowanych,to kilkanaście km od Szczecina) i nie mam problemu z zasięgiem w Erze (co w naszej puszczy nie jest takie proste). wiadomo,że blueconnect nie jest dla ludzi,którzy np. pracują przez Internet, ale do utrzymywania kontaktu ze światem w zupełności wystarcza,i o to chodzi.

  • 0

    35.  2008-02-11 09:47:03

    laptopy jak trzeba, calkowicie spelniaja funkcje biurowe. Zmieniajac temat, to chcialbym przypomniec o inwestycjach ptc w siec: http://telepolis.pl/news.php?id=10551 http://www.telepolis.pl/news.php?id=10471 http://www.telix.pl/artykul/mobilny-dostep-do-internetu-3,21039. html http://media2.pl/telekomunikacja/32811-era-i-plus-szykuja-sie-do -wspolpracy.html i to tylko w ostatnim miesiacu

  • 0

    36. ~gusto  2008-02-11 12:04:20  host: dpr212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z ciekawości sprawdziłem te laptopy,robią wrażenie - zebrały sporo nagród,niezłe parametry techniczne i wartośc rynkowa ok. 2500, zatem oferta dosyc korzystna.

  • 0

    37. ~matusz  2008-02-11 15:29:20  host: aavj46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie no korzystajac z rad i opinji, wychodzi na to, ze iplus jest najlepszy. i to nie chodzi o reklame, tylko o jakosc uslug, modemy, zasieg itp.

  • 0

    38. ~misiek  2008-02-11 17:04:24  host: host130-191.crowley.pl

    Spodobało mi się zdanie użytkownika dino :"blueconnect nie jest dla ludzi,którzy np. pracują przez Internet, ale do utrzymywania kontaktu ze światem w zupełności wystarcza,i o to chodzi." - nieźle ja kupiłem iPlusa panie Kolego i nie widzę różnicy między moim półmegowym łączem neostrady w domu, a edgem w terenie - mazowieckie... Pozdrawiam

  • 0

    39.  2008-02-11 19:46:37

    ja czasem pracuje na blueconnecie i narzekac nie moge jak juz pisalem gdzies o tym, podrozowalem troche w czasie podrozy sluzbowych pomoze, czarno dziury:) i takie male miesciny i zasieg byl, lepszy gorszy ale byl, narzekac nie mozna, zreszta umts jest coraz to rozbudowywyany

  • 0

    40. ~froger  2008-02-12 13:46:50  host: dpm154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Naprawdę jest ok,chyba częśc ludzi,którzy się czepiają Ery,nigdy nie korzystała z BC. Ja kupiłem sobie takiego laptopa w promocji,bardzo dobry sprzęt, z zasięgiem bez problemów, ani razu nie żałowałem decyzji.

  • 0

    41. ~jacenty  2008-02-12 16:40:00  host: aazl60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po to jest internet by urzywać go wszechstronnie. złosc by mni ezalal, gdybym pracował np. na stacjonarnym, a "łączył ze światem" mobilnie. Dziesiejsza technika zapewnia nam jeden dobry net mobilny, np. iplus. Nie bójmy sie.

  • 0

    42. ~  2008-03-09 12:09:14  host: srv.anony-mous.info

    nie bójmy się też uŻywać słownika ortograficznego!

  • 0

    43. ~to ja  2008-04-02 22:05:12  host: inet20909ni-3.eranet.pl

    mam blueconnect w Jaworznie (woj, sląskie) działa średnio. www ok ale skype to żaba na żabie...mam nadzieje że bedzie lepiej

Dodaj swoją opinię