Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w biznesowych promocjach Ery

Nowości w biznesowych promocjach Ery

sirmark 7 Stycznia 2009 21:37

0 0

Od 7. stycznia Era w ofercie dla biznesu wprowadziła modyfikacje w promocjach. Dodane zostały nowe telefony oraz zmodyfikowane ceny.

Operator wprowadził zmodyfikowane promocje "Najwięcej minut i 10 numerów za grosz" oraz "Witamy: Najwięcej minut i 10 numerów za grosz". Wprowadzono w nich możliwość aktywacji 10 numerów z sieci Era oraz oferty Tak Tak, do których połączenia będą w cenie 1grosza netto (1 gr z vat) przez 24 miesiące od daty aktywacji. Opłata za każdy numer wynosi 1 zł. Istotny jest fakt, że połączenia z tymi numerami nie są rozliczane z z żadnego dostępnego w taryfie Pakietu minut (ani z promocyjnych pakietów minut, ani z pakietu minut zawartego w abonamencie)




Do cenników dodano nowe telefony: SonyEricsson J132, Sony-Ericsson G502, Samsung SGH-i900 Omnia, Nokia N96 oraz Sony-Ericsson K850i w komplecie z drukarka DPP-FP60.
Ceny zmieniono modelom: SonyEricsson W880i, SonyEricsson C702, Samsung SGH-U900 Soul, SonyEricsson C902, Samsung SGH-F480, LG KC910, SonyEricsson C905 oraz Nokia 8600 Luna.

Zobacz: regulamin promocji "Najwięcej minut i 10 numerów za grosz"
Zobacz: regulamin promocji "Witamy: Najwięcej minut i 10 numerów za grosz"
Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie".
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Templariusz  2009-01-07 21:58:52  host: staticline23090.toya.net.pl

    Era, Era :D Jedyna słuszna sieć :)

  • 0

    2. ~rico  2009-01-07 22:01:00  host: dynamic-78-8-15-218.ssp.dialog.net.pl

    po pierwsze to 10 numerów za grosz było juz od dawna no zmienili tylko to że nie pobierają opłat z pakietów minut z abonamentu acha se w880 zdrożał a nokie 6500 zliwidowali z oferty krótko mówiąć zmienili na gorsze trzeba czekać jak sie skończy ta niby promocja

  • 0

    3. ~olo  2009-01-07 22:03:39  host: systemy46.toya.net.pl

    a po drugie, to 10 numerów było w promocji z taryfami "pakiet biznes"... w taryfach firma to "nowość"

  • 0

    4. ~dzetex  2009-01-07 22:06:40  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    to fakt ale tak czy owak jedna z lepszych opcji dla biznesu. No i masa telefonow patrzac po cenniku i tych tanszych i tych drozszych.

  • 0

    5. ~olo  2009-01-07 22:06:47  host: systemy46.toya.net.pl

    a po trzecie, to 6500 jest w każdym z trzech cenników... co do W880i to się nie wypowiadam, bo nie pamiętam poprzedniej ceny...

  • 0

    6.  2009-01-07 22:06:51

    rico: oczywiscie ze bylo, ale dlatego napisalem ze to modyfikacje promocji. Z tym ze ja to oceniam na plus. TO ze jakis telefon wylecial to nic nie znaczy.

  • 0

    7.  2009-01-07 22:13:25

    olo: o wlasnie, tak mi sie cos wydawalo, ale dzis cos mi sie ciezko mysli.

  • 0

    8. ~QBA  2009-01-07 22:13:50  host: adnd46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    C902 za 1 zł w abo 61 zł z vat całkiem nieźle :) ale reszta to po staremu nic nowego szkoda...

  • 0

    9. ~cv  2009-01-07 23:08:53  host: 093105016044.lcz.vectranet.pl

    ciekawe kiedy cos sie zmieni u prywatnych...

  • 0

    10. ~ziomek13  2009-01-07 23:20:51  host: adkq205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    templariusz jestes w erze czy tt? roznica jest wielka

  • 0

    11. ~  2009-01-08 05:38:22  host: f142-057.opera-mini.net

    era siec frajera

  • 0

    12. ~jatu4  2009-01-08 07:54:25  host: wr182.internetdsl.tpnet.pl

    ok miesiąc temu zepsuł mi się w880 i zażądałem wymiany na nowy. Twierdzili, że wycofują model ze sprzedaży i będzie problem ze znalezieniem w salonach tego telefonu.Udało się, ale nie rozumiem co ten fon robi w nowym cenniku

  • 0

    13. ~gre  2009-01-08 08:22:03  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    Równie dobrze można sobie kupić aparat na wolnym i skorzystać z promocji bez telefonu i wtedy umowa przypuszczam na 12 m-cy. Wtedy każdy może sobie kupić taki telefon jaki sobie umyśli i w cenie jakiej znajdzie. Jeśli komuś zależy bardziej na telefonie niż tanich połączeniach to zawsze może skorzystać z innej promocji.

  • 0

    14. ~J  2009-01-08 09:01:10  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Pytanie do Playowców. Doładowałem konto karty Play za 50 zł z portalu blue, promocyjnie miało przyjść 20 zł gratis. Doszło jedynie 50, czyli podstawowa kwota. Czy ta promocja jest aktualna, a może 20 zł przyjdzie w określonym terminie? Nie wiem jaka to jest karta, bo telefon nie jest mój.

  • 0

    15. ~dodek  2009-01-08 09:30:14  host: dqi100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zmiany niewielkie, ale jednak korzystne. Ogólnie oferta "10 numerów za grosz" zawsze mi się podobała, zwłaszcza przy dużych pakietach dodatkowych minu na 12 miesięcy. Dla małych / średnich firm dobry sposób aby między sobą rozmawiać praktycznie za darmo

  • 0

    16. ~dzetex  2009-01-08 21:31:48  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    10 numerow za grosz jest bardzo dobra oferta dla firm, 10 numerow do pracownikow itd to idealna oferta

  • 0

    17. ~jacek  2009-01-17 16:52:39  host: 80.48.56.91

    cześć mam problem gdyż nie wiem jak aktywować to usługę? może mała pomoc? ;)

Dodaj swoją opinię