Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w Apple TV

Nowości w Apple TV

orson_dzi 13 Września 2017 09:48

0 0

apple tv

Z wczorajszej konferencji Apple'a najwięcej osób zapamiętało nowe iPhone'y. Podczas niej zobaczyliśmy też nowości w Apple TV, w tym obsługę HDR i rozdzielczości 4K.

Nieaktualizowany od 2015 roku Apple TV wymagał zmian. Są one oczywiste, bo rozdzielczość 4K staje się coraz popularniejsza. Do tego dochodzi obsługa technologii HDR (a konkretnie HDR10 wraz z Dolby Vision), dzięki czemu posiadacze Apple TV będą mogli oglądać materiały HDR w serwisach Netflix i Amazon. Dzięki współpracy z największymi studiami filmowymi możliwe będzie wypożyczanie filmów w rozdzielczości 4K i będę one kosztować tyle samo co filmy HD. Osoby posiadające już bazę filmów HD otrzymają ich bezpłatną aktualizację do rozdzielczości 4K. Nie zabraknie też możliwości oglądania materiałów na żywo, takich jak wydarzenia sportowe lub wiadomości.


Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zmiany w Apple TV to nie tylko same usługi, ale też sprzęt. Urządzenie otrzymało procesor Apple A10X Fusion, taki sam jak w iPadzie Pro. Dzięki czemu wydajność procesora wzrosła dwukrotnie, a wydajność układu graficznego czterokrotnie. Możliwości nowych podzespołów pokaże specjalnie przygotowana gra Sky twórców takich tytułów jak Flower i Journey. To oznacza, że graczy czeka "epicka" przygoda w pięknej oprawie graficznej.

Nowa wersja Apple TV 4K w wersji 32 GB będzie kosztować 849 zł, a w wersji 64 GB 949 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple tv

w sumie: 1
  • 1

    1.  2017-09-13 10:23:45

    W Polsce to chyba tylko do Netflix i eleven. Sam mam Apple TV 3 gen, nie ma tam praktycznie żadnych aplikacji, ale dałem za to tylko 300 zł i używam do streamowania z iPhone i iPad.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet