Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w aplikacji mobilnej PeoPay

Nowości w aplikacji mobilnej PeoPay

orson_dzi 8 Stycznia 2018 12:51

0 1

pekao logo

Bank Pekao S.A. rozwija aplikację bankowości mobilnej PeoPay. Wśród nowości pozwalających lepiej zarządzać inwestycjami i domowym budżetem znalazł się kalendarz płatności oraz dostęp do informacji o posiadanych rachunkach maklerskich.

Wśród nowych funkcji znalazł się przydatny w planowaniu wydatków - kalendarz płatności. Dzięki niemu, klient w łatwy sposób sprawdzi jakie rachunki (zlecenia stałe) ma do zapłacenia w najbliższym czasie i ile pieniędzy będzie potrzebował. Po wybraniu w menu ikonki "kalendarz płatności", na jednym ekranie zobaczy w jakich terminach płaci za czynsz, prąd, gaz czy spłaca kartę, a także kwoty poszczególnych wydatków i ich sumę w miesiącu czy innym wybranym okresie.
Kolejną nowością jest dostęp do informacji o posiadanych rachunkach inwestycyjnych w Domu Maklerskim Pekao. Teraz, poprzez aplikację PeoPay, klient uzyska podstawowe informacje o rachunkach inwestycyjnych (m.in. dacie otwarcia, właścicielach i pełnomocnikach oraz statusie posiadanych usług), przejrzy posiadane aktywa na rynku polskim i rynkach zagranicznych (w podziale na grupy instrumentów wraz z ich wyceną), oraz będzie mieć dostęp do szczegółowych informacji dotyczących posiadanych instrumentów finansowych. W aplikacji zleci również przelanie środków z lub na rachunek inwestycyjny.

Dodatkowo, część transakcyjna została uzupełniona o możliwość wykonywania przelewów zagranicznych.

Źródło tekstu: Pekao     

Dodaj do:

Tagi: peopay | pekao | pekao24

w sumie: 2
  • -1

    1.  2018-01-08 13:03:28

    To PeoPay jeszcze istnieje? Ostatnio jak byłem w PeKaO, to pani mi pociskała tą aplikację, w taki sposób jakby to był blik i android pay.

  • 0

    2.  2018-01-08 15:00:42

    Przede wszystkim proszę wprowadzić przelewy natychmiastowe, bo wstyd aby drugi bank w Polsce nie miał tej usługi. Dużo mniejsze banki już ją posiadają. Poza tym zamiast rozbudowywać swoją platformę może warto byłoby pomyśleć o Bliku. Już koło 10 banków korzysta z tej usługi i moim zdaniem jest lepsza niż blik. Mimo, że Pekao SA jest drugim bankiem w Polsce, to ilość bankomatów jest przerażająco niska. W wielu miejscowościach, gdzie PKO BP SA ma po 2-3 bankomaty Pekao SA ma 1. Jako przykład podam znane miejscowości jak Września czy Gniezno. Nie wyobrażam sobie jeździć przez całe miasto do bankomatu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet