Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości w abonamentach Orange dla klientów indywidualnych

Nowości w abonamentach Orange dla klientów indywidualnych

LuiN 21 Lipca 2008 17:36

0 0

21. lipca Orange wprowadza drugą edycję pakietu Wszyscy w Orange 240 dla klientów planów abonamentowych. Dodatkowo od 23. lipca w ofercie abonamentowej Orange dla klientów indywidualnych dostępne będą trzy nowe modele telefonów.

Nowe modele telefonów jakie trafiły do cenników to Motorola U9, Motorola Z6w i Sony Ericsson W350i.

Wszyscy w Orange 240 to druga edycja promocyjnego pakietu 240 minut na połączenia głosowe wewnątrz sieci Orange. Usługę można aktywować w okresie promocyjnym od 21. lipca do 3. sierpnia.

Promocyjny pakiet minut oferowany jest w planach taryfowych Nowy Twój Plan, Twój Plan, Jedna Idea z Rachunkiem oraz Plan Na Rozmowy i Orange Premium. Za skorzystanie z usługi pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 36 zł brutto (w przeliczeniu 15 gr / min).




Aby zaktywować usługę należy wysłać SMS pod numer 109 o treści AKT P240 (koszt wysłania SMS-a to 0,20 zł), można to też uczynić poprzez Orange On-line lub połączenie z infolinią pod numerem *100.

Sprawdzenie środków możliwe jest poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 109 lub na Orange On-line.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Abonament.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Mix.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2008-07-21 17:46:35  host: f96-017.opera-mini.net

    drogo. W Plusie połączenia w sieci już od 5 gr. Ale po oręcz nie można się nic dobrego spodziewać

  • 0

    2.  2008-07-21 17:47:38

    Wprowadzane telefony nie powalają na kolana, pakiet 240 za 36 zł to raczej duże dodatkowe obciążenie doliczone do miesięcznego rachunku.

  • 0

    3. ~mirekb  2008-07-21 19:54:19  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    kosmetyczna zmiana,juz boja sie wprowadzic oplate w najtanszym abo 10pln i abuy min schodzily z abo po15gr,MUSUI byc to usluga dodatkowa.nic specjalnego.ceny fonów pewnie prestiżowe,nawet nie sprawdzam

  • 0

    4. ~_maxim  2008-07-21 21:00:17  host: aay250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dno kompletne za taką kasę mogliby choć dodać połączenia na telefony stacjonarne. Ja za 25 zł. mam 1000 min. (w godz. 16-8 + weekendy).

  • 0

    5. ~miro  2008-07-21 22:15:57  host: nat-mi2.aster.pl

    Szkoda gadać... a ceny słuchawek to już w ogóle kosmos, kto to kupuje??

  • 0

    6.  2008-07-21 22:52:56

    porażka

  • 0

    7. ~DSV  2008-07-21 23:43:30  host: dhcp20-231.eastwest.com.pl

    Drogo. Ja mam starą taryfę Twój Plan, abonament 25 zł na rozmowy, smsy, itp, oraz za 30 zł usługę Darmowe rozmowy i smsy do Idea (Orange) i na stacjonarne, co prawda w godz 22-9, oraz całe weekendy, ale za to bez żadnych limitów

  • 0

    8.  2008-07-22 01:36:38

    nic ciekawego 36 zl ? troszke chyba za duzo 12 zl byloby odpowiednia cena.

  • 0

    9.  2008-07-22 11:40:39

    To są promocje/oferty na zasadzie - "żeby się coś działo, żeby on nas pisali". A, że to kompletne dno to inna sprawa.

  • 0

    10. ~tom  2008-07-22 14:59:21  host: aapq216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale to mi wygląda na opcję tylko dla starych planów taryfowych. w nowym abonamencie wygląda to trochę inaczej. pakiet 240 do wszystkich w orange jest w ramach abonamentu

  • 0

    11. ~simon  2008-07-22 16:44:13  host: aarn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    raczej tak, to stare. nowy abonament jest znacznie tańszy

  • 0

    12.  2008-07-22 19:30:42

    5: ktoś tak - proponuje się zapoznać z danymi nt. Orange i jego pozycji na rynku

  • 0

    13. ~mare  2008-07-23 17:30:09  host: aaqh83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co komu poprzednie taryfy, jak są nowe?

  • 0

    14. ~rumcajs  2008-07-28 18:52:22  host: nat-224-245.man.bydgoszcz.pl

    ale to chyba starych taryf sie tyczy, bo w nowym abo to po wybraniu prezentow (3h z numerem, 3h w weekendy, znizka do 40groszy za minutę, 400 smsów etc) to powyzsza promocja wydaje się uszczęśliwiać na siłę? ;>

  • 0

    15. ~Innowator  2008-08-01 23:39:05  host: acvl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żadna rewelacja, mam stary Twój Plan z 2005r., nie chce zmieniać ze względu na brak ograniczeń w rozmowach, Orange namawia klientów do coraz to nowszych ofert, ale są coraz gorsze według mnie... kiedy to zmienią?

Dodaj swoją opinię