Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości taryfowe w sieci Era

Nowości taryfowe w sieci Era

sirmark 12 Stycznia 2006 17:53

0 0

Na dzisiejszej konferencji Era zaprezentowała nowe oferty taryfowe. Wchodzą one od poniedziałku 16 stycznia 2006 r.

Głównym elementem prezentacji były oferty biznesowe w postaci: Era Pakiet Biznes i Era Pakiet Biznes Firma, informowaliśmy tutaj...

Zaprezentowano także nową ofertę Era Fun, która zastępuje obecną ofertę Era Classic Mix, informowaliśmy tutaj...

Z innych informacji o Era Fun, dowiedzieliśmy się, że obowiązują wszelkie zasady tak, jak w ofercie Tak Tak, a sumowanie okresu ważności konta kumuluje się aż do 12 miesięcy, przez co klient może swobodnie decydować kiedy płaci.




W dziale promocje prezentujemy także informacje o ofercie promocyjnej "Taryfa Era Fun" i cenach zestawów.

Nie zaprezentowano innych ofert dla klientów prywatnych. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że w najbliższym czasie, w ofercie Tak Tak zostanie rozszerzona usługa Happy Taniej. Pojawi się w niej kolejny poziom cenowy, dla użytkowników o jeszcze większym stażu.

Nie znamy jeszcze pełnych cenników nowych ofert promocyjnych. Jak tylko będziemy dysponować kolejnymi szczegółami, od razu będziemy informować.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~pinko  2006-01-12 19:20:07  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    myśle że FUN jako oferta podstawowa nie wygląda tak źle,jeśli dojdą bieżące promocje,obniżające stawki w sieci czy na stacjonarki to będzie super rozwiązanie ;)

  • 0

    7.  2006-01-12 19:24:05

    kurcze cąłkiem fajne ceny lecz wiecej telefonów by się przydało bo to co widziałem to mi się raczej niespodobało.Jeśłi to poprawia to możliwe że osiągną aby MIX stanowił 40% sprzedaży.

  • 0

    8. ~BVDK  2006-01-12 20:53:36  host: bom171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdy nie osiągną takiego poziomu! Maksymalnie 23%,ale to i tak musza poprawic to,co zrobili. Zdecydowanie lepszy jest taktak. Ponad polowe anszy wewnatrz sieci.

  • 0

    9.  2006-01-12 21:16:37

    Wszysto by pylo pieknie i fajnie w tym mixie gdyby nie te badziewne telefony !!!!
    ERA postaraj sie o to!!!

  • 0

    10. ~Hotman  2006-01-12 21:22:25  host: ogorek.akron.net.pl

    Cytuję "Z innych informacji o Era Fun, dowiedzieliśmy się, że obowiązują wszelkie zasady tak, jak w ofercie Tak Tak". No jak wszelkie zasady jak ceny są inne! Będą chociaż EJ? ***kamil1221: telefony sa rzeczywiscie beznadziejne... Dali takie ochlapy ze szok, nie wzialbym zadnego z tej listy nawet za 1zl (jakbym mial sie skazac na 2 lata doladowan :P).

  • 0

    11. ~ajp  2006-01-12 21:42:32  host: dpo2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie ta rewolucja taryfowa - smiech na sali - wspolczuje kolegom erotomanom;-)

  • 0

    12.  2006-01-12 22:10:25

    dno...............

  • 0

    13. ~  2006-01-12 22:59:11  host: chello084010043160.chello.pl

    wszyscy, którzy się tu wypowiedzieli proszę o wskazanie lepszych ofert na rynku

  • 0

    14. ~nick  2006-01-12 23:37:30  host: 81-223-238-202.static.sdsl-line.inode.at

    Brawo Era! Czekamy na kolejne oferty :-)

  • 0

    15. ~  2006-01-13 00:13:02  host: dpj202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na razie byloby trudno znalesc lepszego miksa niz erzany, ale wiekszosc tu piszacych oczekuje 6680 za 1 pln w miksie ze stawka 35 gr/minuta wiec nie nalezy sie przejmowac ich opiniami ;-P

  • 0

    16. ~Hotma  2006-01-13 09:28:57  host: ogorek.akron.net.pl

    Nie chodzi o stawki bo podobne są w innych sieciach (poza kumulacją) tylko o te przedpotopowe telefony. Dali by droższe ale lepsze słuchawki. Nie każdy zadowala się plastykowym low-endem...

  • 0

    17.  2006-01-13 09:52:12

    w moim odczuciu bardzo dobra oferta. Telefony też ok. Wybaczcie ale nokia 6030 za 129 pln w tak skonstruowanym mixie to prawie darmocha !! Moim zdaniem oferta ma szanse zdobyć dośc spore uznanie na rynku

  • 0

    18. ~wlo  2006-01-13 10:24:47  host: ask198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Hotma - a to nie można lepszych słuchawek na wolnym rynku kupić tylko trzeba wyczekiwać na łaskę operatora?

  • 0

    19. ~  2006-01-13 12:37:08  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Ja widze to dotacja na telefon to od 200-300 zl od ceny rynkowej allegro za nowy.
    Biorac pod uwage ze przez dwa lata placimy
    400zl to rozmowy dla pierwszych doladowan za 400zl mamy niejako po 35 groszy a to jest imho swietna oferta.

  • 0

    20. ~gunio  2006-01-13 13:27:34  host: 213.155.168.69

    ale zakladajac ze sa uslugi w tak taku obnizajace koszty polaczen ktorych tu nie ma np happy taniej czy wybrany stacjonarny tu "przeplacamy" wiec niejako sami splacamy telefon

  • 0

    21. ~memphisto  2006-01-13 14:04:11  host: pa107.dabrowa-gornicza.sdi.tpnet.pl

    ***WitekT: A czy będzie jakaś wiodąca promocja postpaid z nowymi zestawami??? wielka szkoda, ze nie ma mozliwosci migracji z TT na ERA FUN :-( bardzo dziwna decyzja... :/ Podobnie jak w internetowym Komforcie, choć nowa oferta internetowa jest znacznie mniej atrakcyjna niz obecna... :-(

  • 0

    22. ~akmert  2006-01-13 15:03:38  host: dqd114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Naprawde nieźle to wygląda. Coś czuje, ze era migiem zrobi 11 milionów :)

  • 0

    23. ~2005  2006-01-13 20:34:19  host: efz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie konferencje jak Ery to ja rozumiem, to prawie prosta droga do 11 mln. klientów. Bo taki oryndz tez może mieć 11 mln. klientów ale chyba wśród mrówek !!! :))

  • 0

    24. ~Hotman  2006-01-13 21:49:21  host: ogorek.akron.net.pl

    **wlo: to po co brak mixa??? Wg Twojego rozumowania mozna kupic telefon na wolnym rynku i wziac TT. Ja nie mowie zeby era obnizyla ceny sluchawek tylko zeby dala lepsze nawet po wyzszych cenach. Bo lata swietnosci np. N3510i juz dawno minely.

  • 0

    25. ~  2006-01-14 11:06:04  host: chello084010043160.chello.pl

    **Hotman, na rynku można rozróżnić 4 podstawowe oferty, każda z nich jest skierowana dla pewnej grupy ludzi. Mix jest skierowany dla rodziców, których nie stać na kupno telefonu po pareset złotych, lecz dla ludzi, którzy chcą kupić dziecku telefon i mieć nad nim pełną kontrolę. W Orange MIX, masz wszystkie telefony, a jednak ludzie się rzucają na te najtańsz. A tu masz TT z zobowiązaniem, więc inwestycja w dotację telefonów, była by podobna do akcji Robin Hooda.

Dodaj swoją opinię