Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości promocyjne w Plusie

Nowości promocyjne w Plusie

sirmark 12 Października 2007 19:01

0 0

Od 15. października Plus wprowadza nowe odsłony promocji w Mix Plusie.

W nowych odsłonach promocji Mix Plusa - Mixuj Muzyką wprowadzono nowe telefony: Motorola V3 EDGE, Nokia 3110 classic, Samsung SGH-C520, Samsung SGH-M600. Zmieniono także cenę Samsunga SGH-J600




Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką. Zobowiązania 30 zł.
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką. Zobowiązania 50 zł.

Osoby podpisujące umowę z Plusem w ramach promocji "Taryfy Kubali", w punktach sieci C&C Partners oraz Coltex, będą mogły wybrać dodatkowo jeden z dwóch pakietów:
pakiet 30 minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci Plus oraz pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych albo
pakiet 100 SMS do wykorzystania na krajowe SMS-y do sieci Plus oraz pozostałych sieci komórkowych
Wybrany pakiet udzielony będzie jednorazowo z możliwością wykorzystania w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Pakiety wykorzystywane będą jako pierwsze.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2007-10-12 19:30:57

    Znowu ten mix...

  • 0

    2. ~Dina  2007-10-12 19:58:23  host: p09-11.opera-mini.net

    Mixy są fajne. Dobrze,że jest taka opcja do wyboru.

  • 0

    3. ~golfiarz  2007-10-12 20:10:36  host: systemy22.toya.net.pl

    Co to za telefon Motorola v3 EDGE?

  • 0

    4.  2007-10-12 22:06:16

    skąd oni biorą te ceny telefonóe poza romocją. W czoraj byłem w sklepie AGD-RTV Saturn w Gdańsku. Sony Ericsson W200 był za 379.-. Tu cena jego wynosi 599.-. A w promocji 299.-. Naprawdę w tym przypadku brak jest jakiejkolwiek przyczyny aby podpisać cyrograf.

  • 0

    5.  2007-10-12 22:12:24

    Czy Nokia 6030 przy 30. zasileniach kosztuje 29 pln a przy 24. zasileniach aż 349 pln? Nie widzę tabelki więc jeżeli jest inaczej to proszę mi napisać.

  • 0

    6.  2007-10-12 23:33:52

    gm cos Ci sie pomieszalo bez umowy tyle kosztuje

  • 0

    7.  2007-10-13 07:42:23

    Dziękuję. Zresztą podobno nie ma już tego telefonu w magazynach Plusa.

  • 0

    8. ~1  2007-10-13 09:20:29  host: 87-205-174-227.adsl.inetia.pl

    Jak dobrze, że zostały mi tylko 3 zasilenia do końca :D

  • 0

    9. ~lola  2007-10-13 10:01:03  host: 212.160.172.70

    W plusie mix to super sprawa bo masz na doładowania a nie miesiące więc możesz doładowywać i szybciej kończysz umowę w orange jest dwa lata lub 30 msc i nie ma zmiłuj a tak jak masz lepszą ofertę gdzie to skończysz umowe szybciej i uciekasz numerem gdzie chcesz! To świetny pomysł. Brawo Plus!

  • 0

    10.  2007-10-13 10:57:28

    ~lola - a ja myślałem, że szybciej dzwonić się nie da...

  • 0

    11. ~mirekb  2007-10-13 13:35:30  host: apn-101-31.gprsbal.plusgsm.pl

    dobrze ze wprowadzili ten pakiet na internet w mixie bo200pln na koncie chcialem zostawic na rozmowy miedzynarodowe i roaming ale..holandia to piekny kraj,karta z ortel mobile juz czeka.mixplusa doladuje 10kartami i koniec cyro zeby sie z tym nie meczyc w roamingu.to w mixie plusa jest spoko nie jak w mixorange czy ttfon czy fun ze cyro na czas.bo72gr do wyszystkich i 100kb neta za 61gr zostawie bez komentarza..

  • 0

    12. ~jojo  2007-10-13 16:56:39  host: eeo151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lola (9) - takie tłumaczenie jest dla mnie bez sensu. Po co więc bierzesz mixa? Chyba po to, żeby w miarę bezboleśnie "spłacić" telefon. Jeżeli przeskakujesz z oferty na ofertę, to mix w ogóle nie jest opłacalny. Najlepiej kupić telefon w sklepie (na allegro) i kupić dobrego prepaida. Masz na przykład 30 doładowań i nagle stwierdzasz, że oferta konkurencji jest korzystniejsza... i od razu dokonujesz 15 kolejnych doładowań, żeby "tylko" przejść do konkurencji? A wiesz ile Cię kosztuje telefon, dokładnie taki sam jak u konkurencji np. w Era Fun, właśnie dzięki takiemu systemowi (nie na określony czas, tylko na liczbę dołądowań)?

  • 0

    13. ~jojo  2007-10-13 17:00:54  host: eeo151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ach uściślę: Masz np. umowę na 30 doładowań (a dokonałaś już 15) i nagle stwierdzasz, że oferta konkurencji jest korzystniejsza... i od razu dokonujesz 15 kolejnych doładowań... ;-)

  • 0

    14. ~marika  2007-10-14 13:46:19  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    a co to za promocje pozal sie boze jak zwykle drozej niz np. w heyah macie linka i nich sie uczą ci w plusie http://youtube.com/watch?v=W4Gq6lDLIjE hehehe

  • 0