Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości promocyjne w Plusie

Nowości promocyjne w Plusie

sirmark 1 Września 2006 23:12

0 0

Od 4 września w Plusie dostępne będa nowe promocje.

Nowymi promocjami dla biznesu są "Nowy Konkret" (umowa na 12 m-c), "Biznes Klasa Wyprowadzka" oraz "Czas dla Ciebie".

W promocjach wprowadzono nowe modele telefonów: Samsung SGH-E380 oraz Sony-Ericsson K800i.

Przedłużono promocję "Dom Plus" i dodano w niej telefon Sagem myH10.




Przedłużeniu ulegają także promocje:
"Rozmowy Godzinami"
"Biznes Klasa Plus VII",
"Biznes Klasa Ekstra",
"MaxProfit! XVI",
"Rozmawiaj Taniej w Biznes Klasie"

Promocja "Bezpłatna piątka Biznes Klasa VI" zmienia się w promocję "Biznes Klasa Bezpłatna Piątka".

Przedłużeniu ulegają także promocje w ramach usługi iPlus, jednak tylko w promocji "Godziny iPlus smartphone" została rozszerzona lista telefonów.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46.  2006-09-04 14:57:16

    ewa: a gdzie pytałaś?

  • 0

    47. ~  2006-09-04 15:01:29  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    pytalam konsultanta pod 2601 i w 2 punktach w warszawie: centrum wilenska i carrefour bemowo.. mowia ze od dzisiaj maja tylko nowe promocje dla klientow indywidualnych

  • 0

    48.  2006-09-04 15:01:42

    ewa: ta promocja jest na stronie www.plusgsm.pl - więc trafiłaś na niedoinformowanego przedstawiciela. Liczę, że tak samo, jak prosto przyszło Ci zmieszanie nas z błotem, tak samo ochoczo nas przeprosisz...

  • 0

    49. ~ewa  2006-09-04 15:06:51  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    oczywiscie ze jest. ale stara, obowiazujaca od 16.08. gdyby byly problemy ze znalezieniem to pomoge plusgsm.pl - biznes - promocje wiodace - rozmawiaj taniej w biznes klasie. ale ceny sa inne. tel ktory mnie interesuje jest 46. w zalaczniku.

  • 0

    50. ~  2006-09-04 15:07:54  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    witek. zmieniles zdanie????

  • 0

    51.  2006-09-04 15:25:11

    Tak, zmieniłem zdanie - zaraz postaram się dowiedzieć czemu nowy cennik nie wszedł w życie. Dalej podtrzymuję, że co najmniej nieładnie wypowiedziałaś się o naszym serwisie i zaatakowałaś personalnie, a nie merytorycznie.

  • 0

    52. ~Ewa  2006-09-04 15:59:25  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    nieladne moze i bylo 1 slowo. to na "g" i to jest jedyna rzecz - powodowana emocjami - za ktora przepraszam. Dziwne ze czujesz sie zaatakowany, zwrocilam uwage na brak rzetelnosci i wprowadzanie w blad. Ciesze sie ze sprawe wyjasnilismy i pozdrawiam

  • 0

    53.  2006-09-04 16:02:23

    Ewa: jeżeli jedna wiadomość na pół roku (czyli na jakieś 2000 wiadomości) okazuje się nie do końca prawdziwa, to chyba nieźle? Materiał otrzymaliśmy w dniu publikacji przez jednego ze sprzedawców z sieci Plusa. To pierwszy taki przypadek, że rozesłany po punktach regulamin promocji nie wszedł w życie. Zawsze jesteśmy PRO w stosunku do czytelników i zawsze staramy się kulturalnie z nimi rozmawiać - niestety, z drugiej strony nie zawsze możemy liczyć na zrozumienie. Zrobiło mi się po prostu przykro, że z bliżej nieokreślonego powodu "niewejścia" promocji w życie masz nasz serwis od razu za "g".

  • 0

    54. ~  2006-09-04 16:24:30  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    obiektywnie na sprawe patrzac zamiesciliscie niezgodne z rzeczywistoscia informacje, ktore wprowadzliy mnie w blad. Oczywiscie jest to forum opinii, ktore z samej swojej definicji nie sa obiektywne, dlatego rozumiem ze jest Ci niemniej przykro jak mi z powodu zaistnialej sytuacji.Ja za - podkreslam jeszcze raz - niecenzurale wyrazenie przeprosilam. ale to jest jedyna moja wina. Mnie jako czeytelnika nie interesuja powody niewejscia w zycie tej oferty, fakty są takie, ze zamiesciliscie nieprawdziwe informacje w zakresie daty wejscia w zycie tej oferty. Ale skoro jest to jedyny taki blad to wierze ze wyciagniecie z niego nauke na przyszlosc. I mysle ze na tym mozemy skonczyc ta daremna polemike. pozdro

  • 0

    55.  2006-09-04 16:54:33

    54: a kiedy mamy publikować takie informacje? Po wejściu ich w życie? Innego sposobu weryfikacji nie ma. Jeżeli otrzymałem oficjalny dokument rozsyłany po sprzedawcach, to nie uważasz tego za odpowiednią przesłankę, żeby coś takiego opublikować? Pokaż mi jakiekolwiek, jedno medium (tytuł), które nigdy się nie pomyliło. Jedno wystarczy, które od przynajmniej 2 lat jest na rynku.

  • 0

    56. ~  2006-09-04 17:44:13  host: byk62.internetdsl.tpnet.pl

    widze ze strasznie ciezko bylo Ci sie przyznac do pomylki.

  • 0

    57.  2006-09-04 17:47:40

    56: ależ w życiu! Nie raz się do nich przyznawałem - ba, nawet oficjalnie w wiadomościach! Nie lubię tylko naskakiwania i używania argumentacji nieadekwatnej do poziomu pomyłki. Jakbyś zaczęła kulturalnie (i nie chodzi tu tylko o konkretne słowo, a cały wydźwięk komentarza), to nasza rozmowa przebiegałaby w zupełnie innej atmosferze... A co do nieomylnych mediów to chyba zapomniałaś je wymienić...

  • 0

    58. ~dgf  2006-09-04 17:58:34  host: as2-247.poleczki.dialup.inetia.pl

    >Witek T czy ty aby nie przesadzasz? Kobieta zaufała wam (być może pierwszy i ostatni raz)i się niemile rozczrowała. Ja jej irytację rozumiem.

  • 0

    59.  2006-09-04 18:31:12

    dgf: być może... Wynika to z jednego - nie odmówisz mi chęci pomocy czytelnikom i życzliwego podejścia. Ale coraz częściej widzę atakującą postawę, którą odbieram jako "daję palec, a biorą rękę". To mnie po prostu boli - staram się stać na równi z czytelnikami, a oni mnie jeszcze wbijają w ziemię. Czy nie można kulturalnie porozmawiać? My nie wstydzimy się przyznać do błędu, ale atakująca postawa wzbudza u nas podobne reakcje. Co do tej konkretnej promocji, to powtórzę - dostałem oficjalny regulamin z punktu sprzedaży, więc bardzo, bardzo wiarygodny. Nie wiem dlaczego promocja nie weszła, postaram się dowiedzieć. Myślę, że zgodzisz się z moim stwierdzeniem, że informacje mamy b.szybko i w 99,9% się one sprawdzają. Nigdy nie da się osiągnąć 100% - inaczej nie dałoby się być najszybszym w tej branży, do czego ciągle pretendujemy. Wielu ludzi dzięki nam oszczędziło widząc albo droższe telefony w promocjach, albo gorsze oferty, albo droższą opłatę aktywacyjną w najniższej taryfie (casus Ery). Z racji tego, że publikujemy takie informacje kilka dni przed ich wejściem, to ludzie czasem mogą zaoszczędzić kilkadziesiąt zł. Tu nie było ani straty, ani zysku. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia spotkają się z Twoim zrozumieniem.

  • 0

    60. ~dfg  2006-09-04 20:52:24  host: as1-144.poleczki.dialup.inetia.pl

    Jednak należy mieć trochę rezerwy do stanów emocjonalnych z naddatkiem zawiedzionych użytkowników serwisu, który to w mojej ocenie jest profesjonalny i sam z niego korzystam i nie zaprzeczam, że jest źródłem w 99,9% rzetelnej informacji.
    Pzdr

  • 0

    61.  2006-09-04 20:54:15

    dfg: wiesz - to była taka przysłowiowa kropla przepełniająca szalę goryczy... Być może ja również zbyt emocjonalnie zareagowałem, za co mocno przepraszam.

  • 0

    62. ~Rambaldi  2006-09-05 13:35:10  host: fdc202.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT nie przejmuj się. Każdy ma jakieś wpadki, a w tym przypadku to jest kropla w morzu i to z resztą nie zależna od ciebie. Tyle co ten portal robi dobrego dla ogółu ( nawet dla operatorów dając im źródło ocen dla ich poczynań) , to przymiewa takie pojedyncze omyłki - w końcu nie jeswteśmy wróżkami i musimy się zda na uczciwośc dostarczających nam te informacje ( pracowników sieci). 3M się dzielnie - głowa do góry.

  • 0

    63. ~Paddy  2006-09-06 12:02:18  host: public-gprs8099.centertel.pl

    Wiciu .Nie martw sie.Ani ty ani ona nie sa tutaj winni z tego co piszesz masz oficjalna wiadomosc operatora o nowych promocjach wiec tutaj zawinil operator. Plus wyslal wiadomosc do swoich ludzi a telepolis jej tylko powielil na swojej stronie i nie mozna tutaj miec pretensji do serwisu ktory ty reprezentujesz. Moim zdaniem to Plus sie powinnien wstydzic ze co wprowadza a za chwil kilka sie wycofuje z tego lub przekldaa na inny termin. Jestescie numer 1 i mam nadzieje ze tak pozostanie.Pozdrawiam.

  • 0

    64. ~iwanbezdomny  2006-09-09 19:55:19  host: ebo242.internetdsl.tpnet.pl

    63. a czy plus podał do oficjalnego obiegu regulamin promocji o której toczy sie dyskusja, puscił ja do obiegu wewnetrznego, a doń wpuscic sobie moze co tylko zywcem chce i to potem wycofac inaczej jesli by puscił oficjalne info na stronie i potem je wycofał(jeśli tak bylo to przepraszam musiałem gdzies przeoczyc informacje). Co do reakcji Witka T. jest w pełni zrozumiała gdyż człowiek sie stara wychodzi z siebie i staje obok zeby wszystko było jak najlepiej a tu jeden drugi trzeci czawarty czytelnik portalu wypowie sie delikatnie mówiąc niepochlebnie, ile to człowiek moze znośić jesli za trud jaki wkłada w to co robi w nagrode co jakiś czas dostaje kopa. pozdrawiam

  • 0

    65. ~KimdzonG  2006-09-11 13:51:56  host: dpw203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cały czas Era ma lepsze i tańsze telefony niż Plus.

Dodaj swoją opinię