Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości promocyjne w Erze

Nowości promocyjne w Erze

sirmark 26 Sierpnia 2008 03:14

0 0

Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów rynku prywatnego.



Wprowadzona została nowa odsłona promocji "Zawsze taniej z najbliższymi", a w niej 2000 minut do 5 wybranych osób w wyższych taryfach oraz 200 minut do jednej osoby. Dodatkowo włączana jest usługa "Era Numer Stacjonarny" i jest ona bezpłatna przez 5 cykli rozliczeniowych. Dodawany jest do niej także pakiet 1200 minut na połączenia do Ery i na stacjonarne, ważny przez 5 miesięcy.

Obniżono nawet o 300 zł ceny dostępnych w promocji telefonów.

Zobacz: regulamin promocji "Zawsze taniej z najbliższymi"
W nowej odsłonie promocji "Telefoniczna okazja" dodany został nowy Abonament za 85 zł.

Zobacz: regulamin promocji "Telefoniczna okazja".

Zobacz: cennik telefonów ważny dla taryf Nowa Era oraz Era Relaks.




Od 25. sierpnia do wyczerpania zapasów osoby fizyczne lub przedsiębiorcy, którzy zawrą w sklepie internetowym Ery umowę może zakupić odtwarzacz DVD Samsung P181 w cenie promocyjnej 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji "DVD w Sklepie Internetowym Era".

Została przedłużona bez zmiany warunków promocja "Taryfa Era Relaks"

Zobacz: regulamin promocji "Taryfa Era Relaks".

Era obniżyła także ceny wybranych telefonów w promocji "jedyny taki mix na piątkę" w systemie Mix.

Zobacz: regulamin promocji "jedyny taki mix na piątkę"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~asdf  2008-08-26 10:40:57  host: 192.165.213.18

    ale fakt ze jakis blad na stronie jest, bo w sklepie pokazuje juz inaczej... nie wydaje mi sie zeby cos sie zmienilo we wrzesniu (moze oprocz poprawienia bledu - chyba ze to celowy zabieg zeby przyciagnac klientow, a pozniej moze cos sobie wybiora)

  • 0

    21. ~  2008-08-26 10:45:52  host: abfj184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wrzesien zawsze jest ciekawy, zazwyczaj orange(idea) zmieniała co roku oferte biznesowa,

  • 0

    22.  2008-08-26 11:00:48

    ciężko się zorientować które telefony potaniały po 300 zł w dół, przykładowe ceny Nokii są takie E51: w taryfie NE 80 99zł, NE60 299 zł, 6500 slide: NE80 199 zł, NE60 399 zł. Nowy Soniak SE C902 NE80 799 zł.

  • 0

    23. ~Rambo  2008-08-26 11:07:48  host: 212.160.172.70

    no ciekawe co oni wymyslą z tą ofertą czy to na prawde jest błąd czy może wejdzie coś takiego !!!!!!!!!!!!

  • 0

    24. ~  2008-08-26 11:57:49  host: dvk98.internetdsl.tpnet.pl

    70 minut za 25 zł to nawet bez tela opłaca się wziać:P

  • 0

    25.  2008-08-26 13:00:08

    Plus mógłby też wreszcie coś w swojej ofercie zmienić....

  • 0

    26.  2008-08-26 13:17:57

    Plus śpi

  • 0

    27. ~przemo  2008-08-26 14:37:34  host: 194.181.131.194

    ALE BURDEL!! Na stronie jedno, klikasz "kup" i już co innego. "Sklep era.pl poleca" K770i+120min+wybrana osoba 200min+40zł(!!)abonament - a jak chcesz kupić to już abonament 60zł!! 'Warunki Oferty Promocyjnej "e-promocja: Zawsze taniej z najbliższymi" - Nieaktualne!! Aktywacja 49 zł i nie ma abonamentu przez 3 miesiące za 1 zł!! Za każdym razem trzeba dopytywać bo można ładnie wtopić!

  • 0

    28. ~  2008-08-26 15:07:26  host: host-89-230-69-92.rzeszow.mm.pl

    prosze o pomoc*** chce kupic SE c702, ale ma on "GPS z AGPS" co to takiego i czy musze kupowac tu jakas przystawke aby moc miec GPSa w telefonie? z gory dzieki za informacje...

  • 0

    29. ~sad  2008-08-26 16:42:28  host: dvk98.internetdsl.tpnet.pl

    27 potwierdzam konkretna lipa http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/tylko_w_internecie sprawdzcie sami :/ Moze falstart ery???

  • 0

    30.  2008-08-26 20:12:47

    e Erze jest ostano naprawdę bałagan, po utracie telefonu 18,08 i otrzymaniu nowej kart sim dzień później, nadal nie dadzą rady jej aktywować ,paranoja mija 9 dzień reklamacja złożona ,a oni nawet nie raczą się skontaktować na podany numer w celu wyjaśnienia ,brak słów

  • 0

    31. ~chacik  2008-08-26 21:50:25  host: 77-253-83-82.adsl.inetia.pl

    "Obniżone nawet o 300 zł dostępne w promocji telefony." Po pierwsze raczej "obniżono" a po drugie nie telefony tylko ich ceny. Polski być trudna język?

  • 0

    32. ~golfiarz  2008-08-27 12:40:01  host: cx42.internetdsl.tpnet.pl

    @9 Pewnie nie będzie obniżek tylko nadal będą mamić ludzi telefonami za 1zł.

  • 0

    33. ~B  2008-08-27 12:42:54  host: dynamic-78-8-81-88.ssp.dialog.net.pl

    z tymi minutami to jest oferta dla stałych abonentów , mozna wybrać np. 70 minut lub 120 minut za 45zł -ale cena telefonu się zmienia. potrzebuje porady co wybrac Nokia E51, Sony Ericss W910i,LG,KF600-za porady z góry dziekuje

  • 0

    34. ~GFM  2008-08-27 14:33:43  host: fhg58.internetdsl.tpnet.pl

    33.- z tego co piszesz to E51 ... Soniak plastykowy a lg to azjatycki wynalazek ...

  • 0

    35. ~  2008-08-27 16:32:17  host: dvt68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Własnie sieć ERA sypneła się na ślasku, ciekawe ile to potrwa?!?

  • 0

    36. ~bolek  2008-08-27 20:14:11  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    fajnie ze era obnizyla abo i ceny telefonow, iphon za 1zl to naprawde spoko do tego fajna opcja z dvd do abonamentow za symboliczna 1zl, bardzo fajnie do tego 1200minut oraz abo stacjonarnej 5m-c gratis

  • 0

    37. ~antonio  2008-08-29 14:13:58  host: 84.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl

    Tak TAk w erze jest niezly balagan.Transwer danych mi sie skaczyl a oni zapomnieli mi zmniejszyc predkosc.

  • 0

    38.  2008-09-03 14:47:29

    ja mam Tak Taka i niczego podobnego nie odczuwam..hmm..na szczescie:) a bałagan chyba w każdej sieci sie zdarza.

  • 0

    39. ~ABONENT  2008-09-14 21:18:42  host: ffm50.internetdsl.tpnet.pl

    W tej erze to se jakieś jaja robią. Nokie N95 na ceneo.pl mozna taniej kupic niz w Erze na abonament. No to chyba trzeba będzie się pożegnać z Erą... erą wyzysku. Konkurencja nie śpi. Zreszta kazdy fon mozna kupic taniej na ceneo nie tylko N95. No, chyba ze sie bierze w ofercie dla biznesu to ze stówke tanszy bedzie. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię