Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości promocyjne w biznesowym Plusie i MixPlusie

Nowości promocyjne w biznesowym Plusie i MixPlusie

sirmark 23 Lutego 2008 15:20

0 0

Od 25. lutego w Plusie w ofercie dla biznesu pojawią się nowe odsłony promocji. Także w Mix Plusie pojawi się nowy telefon i obniżki.

Plus w ofercie dla biznesu wprowadza w wariantach 12 i 24 m-c promocję "Za grosze do wszystkich", której benefitem jest płatny pakiet dodatkowych minut na dowolne połączenia do wszystkich sieci.

Kolejną promocją jest "Za darmo w sieci dla Firm", która jest kopią promocji dla klientów indywidualnych "Darmo w sieci". W ramach tej promocji można uruchomić usługę umożliwiającą wykonywania nieodpłatnych połączeń w sieci Plus (maksymalnie 2000 minut w każdym okresie rozliczeniowym).




Wprowadzone zostają także promocje "Za darmo w sieci dla Firm Karta" oraz "Karta Elastyczna Bezpłatna Piątka", podpisywane na okres 12 m-c.

W ofercie dla prywatnych Mix Plus, w promocji "Mixuj Muzyką" wprowadzony zostaje telefon Motorola W510. Kilku innym telefonom obniżono ceny.

Zobacz: szczegóły promocji Za grosze do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Za darmo w sieci dla Firm.
Zobacz: szczegóły promocji Za darmo w sieci dla Firm Karta.
Zobacz: szczegóły promocji Karta Elastyczna Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj na Święta (30).
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj na Święta (50).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2008-02-24 10:50:55

    Jak już się rozpędziłem.. Licząc cenę minuty 45 groszy (ze zniżką 10%) przy takim ukłądzie efektywnie płacę za cenę minuty poza sieć 27 gr netto (jak ktoś potzrebuje to na ceny brutto przeliczać - 33 gr.

  • 0

    15.  2008-02-24 10:53:14

    No ale każdy oczekuje czegoś innego - są tacy, których interesuje tylko N95 8GB ;-)

  • 0

    16. ~gekon  2008-02-24 10:56:02  host: apn-77-113-101-104.gprs.plus.pl

    Onyx-22 przy przedłużeniu możesz nadal skorzystać z Max Profit 15 w kontrakcie na rok lub Godziny 25 lub 45 z 50% rabatem na abo również na rok.Jeśli mało używacie tych numerów to słuchawki powinny jeszcze przetrwać Jeśli nie! to możesz skorzystać z taryfy Elastyczna Extra ( 20 pln netto) z telefonem

  • 0

    17.  2008-02-24 13:58:12

    Witam, mam kilka pytań. Czy da się wziąć ANZ w promocji "za grosze do wszystkich"? 150 w cenie 100. Dodam, że na 12 miesięcy. To raz, dwa czy była by możliwość dokupienia jakichś zniżek do plusa i stacjonarne takich jak były w biznesklasie, a w tej promocji ich nie widze. Trzy: czy dałoby się wziąć na tych samych zasadach ANZ w promocji ekstra godziny dla wszystkich, ale na 12 miesięcy(obiło mi się gdzieś o uszy, że w tej da się tylko na 24). Bo tam minut jest więcej niż w "Za grosze dla wszystkich" i są zniżki o których wspominałem.

  • 0

    18. ~  2008-02-24 14:06:33  host: nat-tar.aster.pl

    plus jak zawsze na szczycie.ja nadal jestem pozytywnie zaskoczony informacja rzepy o tym ze simplus jest najlepsza oferta na karte na naszym rynku.

  • 0

    19.  2008-02-24 14:08:15

    18: tyle, że ten ranking Rzepy ma tyle wspólnego z rzeczywistym użyciem, co ja z baletem...

  • 0

    20.  2008-02-24 18:20:57

    WitekT - a określisz to rzeczywiste użycie? Wątpię ;-) Nie raz o tym mówiliśmy, ja nawet kilka razy bardzo szczegółowe dane przedstawiałem - oczywiście moje statystyki. I też nijak one się mają do "rzeczywistego użycia". Bo każdy powie, że inaczej używa. Tak więc nie ma co narzekać a należy ocenić pod swoim kątem każdy ranking. NIGDY nie będzie obiektywnie. Nie da się wspólnego dla wszystkich koszyka ustalić. Ja wiem, ze przeciętny pre-paidowiec dzwoni za niecałe 20 zł miesięcznie i wydzwania coś ok. 40 minut... Zaraz ci powiedzą że to g... prawda bo dzwonią setki minut i dziesiątki godzin ;-)

  • 0

    21.  2008-02-24 18:21:58

    Tak więć postulujmy, żeby nie publikowano takich rankingó bo sensu nie mają. Jaki by nie był rankig, nie ma sensu.

  • 0

    22.  2008-02-24 18:23:54

    Bo nawet jeśli ktoś wyjątkowo solidnie ustali koszyk i powie, że sieć X ma najtaniej, to co trzeci użytkownik powie, że to nie dla niego, bo skłądnik kosztka "w sieci" nie obejmuje akurat sieci X a Z - i płacąc ileś procent więcej, ma tak naprawdę taniej w Z niż w X.

  • 0

    23.  2008-02-24 18:42:05

    wlo: oj, oczywiście, że można stworzyć koszyk minut dla prepaida - dla abo będzie ciężej. Wystarczy zadać dobre pytanie hurtowni danych. ;)

  • 0

    24.  2008-02-24 18:50:39

    #16 Gekon to jest coś takiego jak Elastyczna Extra za 20zł? :) Słyszał ktoś może o niej???

  • 0

    25.  2008-02-24 19:27:33

    WitekT - taki koszyk można. Tylko powiedz, co on będzie miał wspólnego z rzeczywistością?

  • 0

    26.  2008-02-24 19:28:53

    Tyle co moje wyjątkowo rzetelne statystyki, które są dla mnie podstawą oceny co mi się opłąca dla innego użytkownika, który powie, że i bez takiego liczenia wie, ze w Play jest taniej ;-)

  • 0

    27.  2008-02-24 19:45:53

    wlo: a co dla Ciebie jest rzeczywistością?

  • 0

    28.  2008-02-24 22:21:34

    WitekT - wszystko. Ale rzeczywistość różnie się odbiera ;-) Sam pamiętasz jakie dyskusie są przy róznego typu statystycznych danych... Koszyk dokładnie określony, jak mówisz, na podstawie dokładnego zapytania, też nie będzie odzwierciedlał rzeczywistości. To tylko statystyka. Co klient w danej sieci dopstaje. Ale nie każdy klient - ten, który dokłądnie w tej sieci ma swój koszyk, idealnie pasujący do przeciętnego. Nawet jeśli będzie dokłądnie taki sam klient w innej sieci ale płacący więcej, to nie mogą powiedzieć, że jeden ma lepiej drugi gorzej - obaj mają najlepiej. Dlaczego? No właśnie dlatego, że przechodząc od teoretycznie drożeszgo do teoretycznie tańszego może np. dwa razy więcej płacić niż wcześniej płącił u teoretycznie droższego. Tak więc nie ma idealnego ststemu porównywania.

  • 0

    29.  2008-02-25 07:43:10

    Byłby... Gdyby system (prawny np.) nie dopuszczał różnicowania stawek opłat za usługi realizowane w sieci ;-) Wtedy owszem. W stanie jaki mamy, nie da się w żaden sposób tego porównywać. I każda próba nie ma sensu. A przynajmniej próba oparta na porównywaniu wysokości faktur użytkowników. Jeśli dany użytkownik swój billing przelicza wg stawek w podobnych ofertach w różnych sieciach... Oooo! To tylko o tym świadczy, ze użytkownik (abonent) dba o swoje interesy. Przy okazji MobilKinga już mamy idiotyczne teksty zwolenników, ze mają jasne proste zasady, że 50 gr to nie jest najdrożej poza sieć... No niech mają, ja wolę bardziej skomplikowane, może dlatego, że odrobina wysiłku umysłowego to dla mnie ćwiczenie przed normalnym funkcjonowaniem ;-) Dla nich może ta odrobina to zdecydowanie za dużo na ich możliwości??

  • 0

    30. ~gekon  2008-02-25 12:46:17  host: apn-77-113-73-89.gprs.plus.pl

    onyx- jest to promocyjny plan cenowy wszystkie stawki i opłaty jak w Elastycznej 30

  • 0

    31. ~  2008-02-25 16:55:28  host: nat-tar.aster.pl

    ja z promocji mixuj z mixem mam Plusfona , nie spodziewałem sie ze to bedzie taki przyzwoity telefonik.naprawde polecam tym którzy sie wahaja.

  • 0

    32. ~brooklyn  2008-02-27 21:07:18  host: chello089077139200.chello.pl

    a ja jak na razie jestem najbardziej zadowolony z czasoumilacza w plusie:) super pozunięcie

  • 0

    33. ~anyone  2008-02-27 22:09:17  host: aayx40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam mixa i bardzo mi z nim fajnie, dobry telefonik dostałam za małą kasę, zobaczymy jakie obniżki zrobią - może jakieś nowe pakiety albo coś innego w tym stylu ;) a z czasoumilacza też jestem zadowolona, super że go wprowadzili.

Dodaj swoją opinię