Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości od T-Mobile

Nowości od T-Mobile

Q! 19 Lutego 2010 09:54

0 0

Jeszcze w tym roku Deutsche Telekom wprowadzi do swoich wybranych ofert komórkowych nowe usługi i rozszerzy zakres kilku istniejących już ciekawych usług. Wśród nich znajdą się m.in. usługi związane z aktualnym położeniem klienta, oferta kilku sklepów mobilnych dostępnych z jednego miejsca oraz sieć HSPA+.

T-Mobile zamierza zaoferować swoim wybranym europejskim klientom jednolitą platformę oferującą dostęp do sklepów z aplikacjami mobilnymi bez względu na urządzenie, z którego korzystają. Będzie miało to na celu ułatwienie i ujednolicenie sposobu obsługi sklepów mobilnych różnych producentów.

Jedną z opcji wspólnej platformy ma być możliwość zapłaty za aplikacje wraz z kolejnym rachunkiem za telefon. Ułatwi to dokonywanie zakupów i wyeliminuje z użycia karty kredytowe, co będzie miało wpływ na poprawę bezpieczeństwa tego typu usług. Rozmowy z dostawcami aplikacji mobilnych już trwają, a pierwszą firmą, która przystąpiła do programu, jest Nokia ze swoim Ovi Store.
Jedna z opcji usługi web’n’walk dostępnej z poziomu telefonów T-Mobile - Local - zostanie poszerzona o nowe funkcjonalności. W oparciu o usługi lokalizacyjne, klient otrzyma do dyspozycji informacje lokalne. Będzie on mógł znaleźć interesujące go punkty w pobliżu, zobaczyć szczegółowe informacje, a także przeczytać opinie o nich.

Oprócz tego możliwe będzie określenie ich dokładnego położenia na mapie, a także nawigacja do nich krok po kroku. O ile pierwsza z usług będzie bezpłatna, o tyle za drugą klient będzie musiał uiścić dodatkową opłatę, która doliczana będzie do jego rachunku. Wśród dostępnych opcji będzie możliwość zamówienia usługi na wybrany dzień lub na cały miesiąc.

Niemiecki T-Mobile zamierza również rozbudować swoją sieć o możliwość przesyłania danych w technologii HSPA+. Oznacza to, że teoretyczna prędkość pobierania danych z sieci wynosić będzie nawet 42 Mb/s. Umożliwi to m.in. strumieniowy przesył materiałów wideo w jakości HD.

Źródło tekstu: dt, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~tit  2010-02-20 10:29:36  host: 77-253-13-21.adsl.inetia.pl

  a e-plus dalej na UMTS-ie.niech dalej czekają

 • 0

  2. ~Ant  2010-02-21 01:13:03  host: chello089075181162.chello.pl

  niech zlodzieje przestana okradac nasza ERE

 • 0

  3. ~customerEra  2010-02-21 10:55:28  host: 188.146.14.78.nat.umts.dynamic.eranet.pl

  a HSDPA w Polsce raczkuje

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet