Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości od RIM

Nowości od RIM

LuiN 7 Maja 2009 14:02

0 0

blackberry bold 9000Podczas drugiego dnia Wireless Enterprise Symposium (WES) w Orlando na Florydzie Mike Lazaridis, co-CEO i założyciel firmy Research In Motion (RIM) wygłosił referat dla klientów i partnerów z 99 krajów. Przedstawiamy najciekawsze wątki tego referatu, dotyczące nowych rozwiązań stosowanych w telefonach BlackBerry.

Użytkownicy urządzeń BlackBerry korzystający z BlackBerry Enterprise Server 5.0 już niedługo będą mogli w dowolnym miejscu i bez użycia laptopa odczytywać dokumenty, bezpiecznie wysyłać wiadomości, lub aktualizować swoje blogi w czasie rzeczywistym z użyciem edytora tekstów IBM Symphony, nowego klienta Blackberry dla komunikatora Lotus Sametime oraz nowego natywnego klienta dla Lotus Connections stworzonego przez Research In Motion (RIM).
Nowy SteelWorks Mobile pozwala na zabezpieczanie przechowywanych w systemie informacji przez wytrzymały, wewnętrzny i automatyczny systemem odzyskiwania danych i obsługi uaktualnień.

Cellcrypt udostępnia zabezpieczone rozmowy głosowe dla urządzeń BlackBerry smartphone. Cellcrypt Mobile jest systemem kompleksowego (end-to-end) szyfrowania rozmów, zabezpieczającym poufne informacje przed przechwyceniem i umożliwiającym rządowym oraz korporacyjnym klientom na prowadzenie bezpiecznej komunikacji. System pozwala na rezygnację ze specjalistycznego wyposażenia czy drogiej infrastruktury.

Źródło tekstu: RIM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-05-07 15:42:14

    RIM ciagle prze do przodu. Bardzo dobrze. Tylko troche z cenami samych urzadzen mogliby zejsc w dól

  • 0

    2. ~mimi  2009-05-07 17:40:10  host: 193.120.116.177

    i z tym "szpiegowaniem" uzytkownikow bb tez. Najbardziej sie usmialem z cellcrypt i poufnoscia, do ktorej amerykanskie sluzby maja dostep i tak. Gdyby nie to, to dla mnie bb byly nie do pobicia!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet