Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości od Google w nowych spotach reklamowych

Nowości od Google w nowych spotach reklamowych

orson_dzi 15 Października 2014 13:02

4 0

W Internecie pojawiły się nowe spoty reklamowe Google. Filmiki są krótkie, ale można się z nich sporo dowiedzieć.



Premiera nowych urządzeń od Google zbliża się wielkimi krokami. Nowe spoty reklamowe potwierdzają dotychczasowe doniesienia na temat nowych urządzeń z serii Nexus, ale również dodają nowych wątpliwości.

Pierwszy film zdaje się potwierdzać doniesienia o Nexusie 6 i jego ekranie o przekątnej 5,92 cala. Natomiast przy trzecim filmie należy zwrócić uwagę na pojawiające się na nim urządzenia. Od lewej mamy tablet, smartfon i... zegarek na ręce kierowcy. Czyżby Google chciało nam zaprezentować swój smartwatch?

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Oprócz tego w sieci pojawił się filmik reklamujący nową wersję systemu Android. Nazywany do tej pory Androidem L, tutaj widnieje również pod nazwą Android 5.0.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Jak donosi Forbes, premiera nowego Androida i urządzeń z serii Nexus może mieć miejsce nawet już dzisiaj, w dodatku bez specjalnie zwoływanej w tym celu konferencji.

Zobacz: HTC Nexus 9 coraz bliżej

Źródło tekstu: Wall Street Journal; The Verge; YouTube; Forbes; wł     

Dodaj do:

Tagi: google | nexus 6 | nexus 9

w sumie: 21
  • 0

    2. ~Punk  2014-10-15 13:30:22  host: apn-46-215-125-84.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe jaki będzie ten nowy Android L, KitKat widzę szybszy i lżejszy od 4.1 ale z wyglądu to nadal to samo poza cyframi.

  • 0

    4.  2014-10-15 14:01:38

    usuńcie go proszę :(

  • 0

    5.  2014-10-15 14:09:30

    Bóg jednak istnieje :)

  • -1

    6. ~  2014-10-15 14:33:00  host: 81.219.84.18

    Chyba skasowali muj komentaż, mam problem, mam taki błont: "Network Access Message: The page cannot be displayed"
    Nie wiem o co chodzi nie moge oglondac filmuf

  • 0

    7.  2014-10-15 14:33:23

    Całkiem lolowe te reklamy. Polecam spauzować trzeci filmik i przyjrzeć się postaciom - kilka droidków jest naprawdę śmiesznych :-)

  • 0

    8.  2014-10-15 15:04:29

    @1 też mas simlocka orange?

  • 0

    9. ~wi  2014-10-15 15:17:55  host: m247.class97.petrotel.pl

    swojego nexusa 5 nie zmieniam, gdyż firma motorola mi nie odpowiada, a także rozdzielczość wqhd jest bez sensu :( .....ale urządzenie pewnie będzie ciekawe jak to nexusy mają :)

  • 0

    10. ~Krzysiek z tczewa  2014-10-15 15:34:33  host: 89-71-9-252.dynamic.chello.pl

    @6 masz jakas blokade rodzicielska albo nie masz sterownikow zainstalowanych. Pozdro!@

  • 1

    11.  2014-10-15 16:29:45

    @8 tak niestety :(

  • 0

    12. ~@11  2014-10-15 16:33:54  host: 5.174.33.142

    fajnie że dostaliści e z simlockiem :-D

  • 0

    13.  2014-10-15 16:42:00

    Ja dostałem tylko njusa, że tel jest w domu.
    Akurat używam Orange sam, wiec nie będzie akurat u mnie problemu, wiec nie mam jak sprawdzić czy go mam.

  • 1

    14.  2014-10-15 16:48:27

    @11 - specjalna dedykacja dla ciebie:
    http://tlp.is/48g

  • 1

    15.  2014-10-15 16:48:52

    @12 miało być :)

  • 2

    16.  2014-10-15 16:51:28

    @13 jak masz brandowany soft poręcz to masz w komplecie simlocka od jedynej niereformowalnej sieci. No cóż darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ale może Witek wydębi od nich kody - jak nie to po prostu dołożę parę dych na kod :)

  • 2

    17.  2014-10-15 17:06:08

    Ja się dołączam do pytania o ewentualną gwarancję.

  • 0

    18. ~michall12  2014-10-15 18:12:26  host: avb55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://tlp.is/48h

  • 0

    19.  2014-10-15 18:21:55

    L jak Lolipop a miał być Nestle Lion :)

  • 0

    20.  2014-10-15 18:23:05

    Android Lion czy Android Lollipop w końcu?

  • 0

    21. ~@ drozda  2014-10-15 18:26:38  host: user-94-254-129-136.play-internet.pl

    Ten filmik modlitwa polaka to bardziej pasuje do Ciebie, bo ja jestem jednym z wygranych :) Wiec nie ma co się ślinić :)

  • -1

    22. ~SymbianReaktywacja  2014-10-15 19:33:33  host: dsx104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie używający Androida, ten wasz system obsługuje cell info, cb i geolokalizację ? Wyświetlanie info ze stacji bazowych i aktualnej lokalizacji z dokładnością do 50 metrów ? Więcej pytań brak ! :-)

Dodaj swoją opinię