Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości i zmiany cen w sieci Play

Nowości i zmiany cen w sieci Play

msnet 27 Lipca 2018 12:10

3 1

play logo

Play zmienił ceny 9 smartfonów w ofercie standardowej oraz kilku urządzeń Garmina w ofercie na życzenie. Jest też nowy zestaw urządzeń w ofercie Play Internet.

Zmiany cen urządzeń w ofercie podstawowej objęły następujące smartfony:
W ofercie na życzenie zmienione zostały ceny następujących zegarków i opasek sportowych marki Garmin:
    ,
  • Garmin fenix 5,
  • Garmin fenix 5S,
  • Garmin Forerunner 235,
  • Garmin Forerunner 735XT,
  • Garmin vívofit 3,
  • Garmin vívofit 4.

Zobacz: zmiany cen urządzeń w sieci Play

Nowość sprzętowa pojawiła się w ofercie Play Internet. Jest nią zestaw złożony z routera stacjonarnego Huawei B310 LTE i routera mobilnego Huawei E5573Cs.




play router 1plus1

Zobacz: cennik modemów i routerów w ofercie Play Internet
Zobacz: cennik zestawów w ofercie Play Internet Pro

Zobacz: Pajęczy clickbait na "Wieżę Eiffla" sieci Play
Zobacz: Ericsson pomoże Play w rozbudowie własnej sieci

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2018-07-27 12:52:02

    Dlaczego w sklepach Pleja nie można kupić zestawów starter + router mobilny?
    Już dwa razy kupowałem w ostatnich 2 latach. Za każdym razem jedyną możliwością był zakup routera "luzem" - drożej oczywiście niż w zestawie.

  • 0

    6. ~pabloki  2018-07-27 13:06:06  host: user-188-33-129-117.play-internet.pl

    5 żebys brał abonament. teraz tylko niestety handelek w cenie rynkowej. a wogóle kotś jeszce ooferuje z operatorów sprzedaż takich zestawów?

  • 0

    7. ~  2018-07-27 13:08:55  host: user-94-254-175-26.play-internet.pl

    Ja mam od Play Huawei B715 (Lte kat. 9) i zapiernicza, że aż miło. Średnio 50-60 Mb/s downloadu i tyle samo uploadu. Na starszym modemie tyle nie osiągałem. Dużo zależy od sprzętu, serio.

  • 0

    8.  2018-07-27 13:11:38

    6 - Plej na przykłąd - dlatego pytam.
    Mają w ofercie zestaw z E5573 Huawei-a i jakimś Alcatelem.

  • 0

    9. ~  2018-07-27 13:12:02  host: 188.146.100.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    blackberry mial byc...

  • 0

    10.  2018-07-27 13:13:20

    @4~philip xenium? Może wiko? trzeba porównać, są dostępne u nas na stronie. Philips ma 5tys mAh.

  • 0

    11. ~pabloki  2018-07-27 13:18:19  host: user-188-33-129-117.play-internet.pl

    8 pytałem o zestaw z routerem. choć faktycznie mogłes inaczej to rozumieć. sorry. zreszta jak chciałem kupić nawet modem usb (bo mi wygodniej ) to nie wszedzie był . jak salon nie zamawia to nie ma . a jak jest to salon nie bedzie sobie psuł realizacji celu . przyjdzie taki klient i nie ma umowy więc i prowizji . a tak powie sie klientowi że abonament prawie tyle co usługa na kartę i może klient kupi.

  • 0

    12.  2018-07-27 13:19:12

    c.d.
    Znalazłem taki z Philipsa http://tlp.is/i5h oraz taki z MyPhone, seria Hammer http://tlp.is/i5i

  • 0

    13.  2018-07-27 13:25:22

    11 - nie wiem znowu o czym Ty do mnie rozmawiasz... Nie mam zdolności telepatycznych...

    Tak - ja pytałem o zestawy prepaid z routerem. Mają takie w ofercie, więc powinni sprzedawać w sklepach chyba? Pytam - dlaczego nie sprzedają.
    Natomiast bez problemu można kupić u nich samo urządzenie - bez u mowy żadnej, bez nagabywania itp. Paragon/fakturę też dają bez problemu.

  • 0

    14. ~pabloki  2018-07-27 13:34:49  host: user-188-33-129-117.play-internet.pl

    13 przeciez wyżej podałem dlaczego tak jest. skoro można kupić w cenie rynkowej to możesz kupić router i starter lub sam router. będzie drożej a jak chcesz tanio to namawiają na abonament. to żadna filozofia.

  • 0

    15.  2018-07-27 13:36:32

    @13~jaki to ma związek z poruszonym tematem zmiany cen w abonamencie? Piszesz o tym aby się wyżalić czy czego oczekujesz? Bo jak narazie zaśmiecasz artykuł treściami nie na temat.

  • 0

    16.  2018-07-27 13:40:49

    Morvius - pewnie większy niż omawianiw pojemności baterii w telefonach...
    Ja zadałem tylko pytanie o dostępność zestawów z oferty. I nie ja w dziwnym kierunku dyskusję prowadzę ;-)

  • 0

    17. ~  2018-07-27 13:58:48  host: 151.106.10.98

    cieszmy sie i radujmy play obniza ceny hahaha co za news, moze beda nowe newsy np zmiana wody kolonskiej Pana gruszki albo jakie skarpetki nosi?

  • 0

    18.  2018-07-27 14:10:23

    5 wlo.... Internet Elastyczny ,, nie znam aktualnych cen,, oczywiście udostępnienie danych i jakieś maile,,,ale przed dwoma laty wyglądało to dobrze.

  • 0

    19.  2018-07-27 16:22:53

    @18~ INTERNET ELASTYCZNY jest z modemem na 24msc. Urzadzenie w zestawie Router Huawei E5573Cs LTE płatny stałe 15zł co miesiąc. Elastyczna kwota tyczy się samej usługi, każdorazowe rozpoczęcie 10GB= 10zł. Regulamin> http://tlp.is/i5o

  • 0

    20.  2018-07-27 17:08:45

    @19 Więc o tym piszę - E5573s kosztował 240PLN plus19PLN aktywacyjnej.

  • 0

    21.  2018-07-27 17:11:37

    @20 E5573s-320

  • -1

    22. ~Qumak  2018-07-28 00:04:28  host: 87-207-163-204.dynamic.chello.pl

    Plejoza = centusie, gimbaza, kartoflaki, cebulaki. Ta sieć już szoruje po dnie, opadła na mieliznę i niedługo zatonie :)

  • 0

    23. ~Wiktoria  2018-08-01 13:56:36  host: ip-91-223-167-177.naszasiec.net

    Byłam kiedyś w Play, ale to jak dla mnie już przeżytek zamiast zapraszać nowych gwiazd do reklam skupiliby się na ulepszeniu ofert. Oferta chociażby w Virgin Mobile jest z 3 razy lepsza abonament za 19-29 zł praktycznie ze wszystkim, a teraz chyba jeszcze wprowadzili ofertę LUX MED, jeszcze nie wykupiłam, ale poczytam o tym i może się zdecyduje :D

  • 0

    24.  2018-08-01 14:16:43

    23 - LUX MED... I uważasz, ze mają wszystko?

Dodaj swoją opinię