Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości i zmiany cen w sieci Play

Nowości i zmiany cen w sieci Play

msnet 14 Czerwca 2018 13:00

2 2

play logo

14 czerwca Play obniżył ceny kilku smartfonów marki Huawei i LG. W ofercie fioletowej sieci znajdą się też dwa nowe zestawy.

Zmienione ceny dotyczą następujących urządzeń:
Dodatkowo kupując LG V30 lub Q6 otrzymamy voucher na 50% rabatu na produkty New Balance.

new balance play

Nowościami w ofercie sieci Play są dwa zestawy w taryfie 2 za 1:
Szczegółowe cenniki dostępne są na stronie play.pl.

Od 13 czerwca klienci sieci Play mogą kupować urządzenia bez umowy na raty, których udziela bank BGŻ BNP Paribas.




Zobacz: cennik urządzeń dostępnych bez umowy w sieci Play

Również od 14 czerwca osoby przedłużające umowę będą mogły skorzystać z nowych promocji na 36 miesięcy z urządzeniem:
  • RePlay Stan Nielimitowany (+20/30/40/50/70/80/100) na 36 m-cy,
  • RePlay Stan Nielimitowany Dom WiFi (+20/30/40/50/70/80/100) na 36 m-cy.

W ofercie Play Internet PRO od 14 czerwca dostępne są 4 tablety firmy Samsung:
  • Samsung Galaxy Tab A 10,1" LTE 32GB,
  • Samsung Galaxy Tab S2 9,7" LTE 32GB,
  • Samsung Galaxy Tab S2 8" LTE 32GB,
  • Samsung Galaxy Tab S3 9,7" LTE 32GB.

Zobacz: cennik zestawów w ofercie Play Internet PRO przy sprzedaży na odległość

Natomiast do oferty Play Internet trafił zestaw Router Huawei B310 LTE + powerbank.

Zobacz: cennik modemów i routerów w ofercie Play Internet

Zobacz: Od jutra 3 miesiące Internetu za 0 zł w Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 177
  • -1

    159.  2018-06-15 12:58:02

    Masz poczytaj sobie, wychodzi na to, że jedyną osobą zadowoloną z abonamentu w plusie... Jesteś ty
    Ciekawe, bardzo ciekawe.
    http://tlp.is/hpz

  • -1

    160.  2018-06-15 13:01:20

    159 - ale po co mam czyać posty jakichś oszołomów, którzy nie mają pojęcia co kupują czy na jakich zasadach korzystają?
    Wiesz dlaczego nie mam problemów? Bo świadomie(!) kupuję usługi i towary (bo nie tylko telefonii to dotyczy) ;-)

  • -1

    161.  2018-06-15 13:02:21

    Wlo, zobacz sobie ile na 315 komentarzy jest pozytywnych o firmie Plus.
    To dopiero zdziwko, nie?

  • -1

    162.  2018-06-15 13:02:42

    Jeśli jakiś dureń pisze, że nie może usłuigi operatora wyłaczyć z poziomu aplikacji, to każdy inny jego post, każda pretensja do operatora, jest dla mnie śmieszna!! Płać - jeśliś głupi ;-)

  • -1

    163.  2018-06-15 13:04:05

    161 - że też wybrałeś ofertę Plusa - przy tylu negatywnych opiniach...

  • -1

    164.  2018-06-15 13:06:38

    Nie, poważne to powinno być na plakacie.
    Twoja twarz tak na 10 pięter i taki wielki czerwony napis.
    JEDYNY ŚWIADOMY I ZADOWOLONY KLIENT PLUSA.

  • -1

    165.  2018-06-15 13:14:07

    164 - jest ich zdecydowanie więcej ;-)
    Ale Ty - że też korzystasz z tej dziadowskiej, złodziejskiej sieci...

  • -1

    166.  2018-06-15 13:16:33

    Otóż czasem daleko pada jabłko od jabłoni.
    Na korzystam z plusha, który jest Submarką, jak NJU np, i do tego jeszcze z prepaida,
    A to czyni sporą różnicę.

  • -2

    167.  2018-06-15 13:19:48

    Różnica pomiędzy Plusem, a Plushem jest mniej więcej taka jak, pomiędzy piciem w Szczawnicy, a szczaniem w piwnicy. Do tak dla twojej wiadomości.

  • -1

    168.  2018-06-15 13:20:04

    166 - rzeczywiście - olbtrzymią różnicę to robi... W polityce oszukiwania klientów, zasięgu itd., itp. ;-)

  • 0

    169.  2018-06-15 14:15:33

    Przez ile jeszcze tematów będziecie toczyć swoją szermierkę? Przecież wiadomo, że każdy z Was pozostanie przy swoim. Na cholerę więc to przeciąganie liny? Nie lepiej zrobić coś pożytecznego, np. przygotować obiecaną przesyłkę, pomóc żonie w obowiązkach itp... :-)

  • 0

    170.  2018-06-15 14:18:14

    toms - ja tylko pytam ;-)
    Szukałem pudełka oryginalnego, ale będziesz musiał wybaczyć - musiałem po odmowie uznania reklamacji je wyrzucić...

  • 0

    171.  2018-06-15 14:37:47

    wlo - pudełko nie ma znaczenia. Szkoda, że nie wysłałeś esemesa...

  • 0

    172.  2018-06-15 14:47:43

    Esemesa?

  • 0

    173.  2018-06-15 14:56:51

    No przecież podałem Ci mój numer....

  • 0

    174.  2018-06-15 14:57:33

    Ty na pewno czytałeś nadesłaną przeze mnie wiadomość?

  • 0

    175.  2018-06-15 15:05:24

    Jasne. Nie skumałem o co chodzi ;-)
    Denerwuję się bo czekam na telefon z serwisu żeby odebrać samochód z przeglądu... A coś nie dzwonią długo.

  • 0

    176. ~Niezgodna  2018-06-15 15:28:51  host: n16-04-06.opera-mini.net

    175). Pewnie myslà na czym Ciè oskubać - moze silnik do wymiany???
    ;-)

  • 0

    177.  2018-06-15 15:30:22

    176 - z pewnością ;-)

  • 0

    178. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-16 11:09:34  host: n29-01-01.opera-mini.net

    ojoj, kolegi wlo nie widać - ten mechanik w warsztacie musiał niezle nabroić z autkiem pana wlo...

Dodaj swoją opinię