Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości i zmiany cen w ofertach Play

Nowości i zmiany cen w ofertach Play

orson_dzi 6 Lipca 2017 15:54

4 11
xiaomi redmi 4x lg k10 lte lenovo k6 note huawei y5 ii huawei p10 lite

huawei p9 lite 2017 huawei p9 htc desire 10 lifestyle htc 10 alcatel pop 4


Xiaomi Redmi 4X oraz myPhone Hammer 3+ to nowe smartfony w ofercie Play. Oprócz tego zostały zmienione ceny 11 innych urządzeń.

myPhone Hammer 3+ dostępny jest w ofercie z dwoma gniazdami kart SIM, podobnie jak Xiaomi Redmi 4X, którego można kupić w wariancie 32 GB.

Zmiany cen dotyczą następujących urządzeń:



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 31
  • 0

    13.  2017-07-06 20:19:14

    @10 - w przypadku jednostkowych spraw ciężko jest mówić o źródle odnosząc się do całej sieci. ;) Wtedy można napisać coś w stylu "nasze źródło potwierdziło, iż ma problem z usługą na swojej karcie SIM i telefonie. Niedogodność ta występuje w mieście X przy ulicy Y. Jednocześnie informujemy, że upoważniony przedstawiciel operatora zaprzeczył jakoby dla innych kart SIM/telefonów, ów problem występował.". ;)

  • 0

    14.  2017-07-06 20:19:39

    *upoważniony do kontaktu z mediami

  • 0

    15.  2017-07-06 20:22:45

    @13 I gwarantuje Ci, że na takim jednostkowym przykładzie powstanie jedna z najpopularniejszych wiadomości w całym tygodniu z masą komentarzy i prawdziwą sieczką w ich treści zrobioną przez bojowników różnych operatorów ;) Nie narzekamy na popularność żeby się za coś takiego łapać :)

  • 0

    16. ~brunoka  2017-07-06 20:26:03  host: user-94-254-225-73.play-internet.pl

    a czy kiedys zrobia promo oferty specjalne na apple? dawno tego nie bylo u nich

  • 0

    17. ~Calm7  2017-07-06 22:00:34  host: aauu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7,15). orson_dzi) Mi też nie działa billing na PLAY24, więc to nie jest jednostkowy przypadek. Formuła Mini Max. Dzwoniłem do BOA z tydzień temu i powiedzieli że to nie jest jednostkowy przypadek że ten biling nie działa niektórym użytkownikom, konsuntalt powiedział że w ciągu tygodnia problem zostanie rozwiązany. Nadal biling mi nie dziaiła. Włączałem wcześniej promocyjny internet krajowy 3GB i od tamtej pory przestał działać mi biling na PLAY24.

  • 0

    18. ~  2017-07-06 22:01:49  host: user-94-254-164-212.play-internet.pl

    12, tak xiaomi redmi 4x ma HD voice, ma też otrzymać aktualizacje do androida 7.1.
    Generalnie telefon całkiem przyzwoity, można za 600zl kupić bez umowy

  • 0

    19. ~  2017-07-06 22:05:13  host: user-94-254-164-212.play-internet.pl

    Czy poza informacją, że ceny się zmienią jest info w jakim kierunku ta zmiana będzie albo w ogóle jakie ceny tych sprzętów będą

  • 0

    24. ~*** blada  2017-07-06 23:03:48  host: 185.137.18.31

    Czy ktoś korzystający z Play Internet Na Kartę ma problem z play24 - zakładka "połączenia"? Wchodzę, klikam na zakładkę "połączenia" próbując sprawdzić "biling" i od dobrych kilku dni wyskakuje mi info: "W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana". Wysłałem zgłoszenie, ale nadal *** blada.

  • 0

    25. ~Calm7  2017-07-06 23:07:27  host: aauu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24) patrz wpis nr17.

  • 0

    30. ~calm  2017-07-06 23:26:42  host: aauu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26). Mogę się podpisywać jako "calm", ale masz do mnie się zwracać z szacunkiem i z zwroty typu "ty, ciebie" pisać w kierunku mojej osoby z wielkiej litery.
    A ... i masz przestać oczerniać Playa i jego użytkowników:-D

  • 0

    33. ~lato  2017-07-07 00:06:25  host: user-46-112-230-182.play-internet.pl

    Moim zdaniem za problem z bilingiem w play 24 odpowiada włączenie letniej promocji gigabajtów. Mam tak samo jak wy, właśnie od momentu załączenia tej usługi.

  • 0

    35.  2017-07-07 01:38:31

    Istny dom wariatow.

  • 0

    36. ~Calm7  2017-07-07 01:42:24  host: aauu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33) mi biling w Play24 przestał działać od momentu włączenia letniej promocji 3GB.

  • 0

    37. ~Calm7  2017-07-07 10:15:55  host: djy125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już działa mi biling na Play24, nie działał cały tydzień.

  • 0

    38. ~Zak  2017-07-07 10:56:19  host: lu-customer-ip.as51430.net

    Brałbym Hammera 3+, ma niezłą baterię

  • 0

    39. ~Pablosox123  2017-07-07 11:24:43  host: user-94-254-176-37.play-internet.pl

    Uwaga nowości w Play,brak zasięgu słaba jakość coraz gorsze oferty beznadziejna infolinia,brak własnej infrastruktury,wydmuszka.stoja w miejscu.reklamy te same do znudzenia.

  • 0

    40. ~Los  2017-07-07 11:40:21  host: 49.213.19.133

    Potwierdzam, biling już działa.

  • 0

    41. ~Calm7  2017-07-07 11:51:31  host: djy125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biling działa... tylko jest błąd w bilingu, zużycie powierzchowne jest podawane w MB zamiast w kB... jak kliknąć to jest OK.

  • 0

    42. ~aruba  2017-07-08 21:00:33  host: host9-219-36-89.static.arubacloud.de

    fajnie, że Hammer 3+ jest dostępny, może się skuszę

  • 0

    43. ~  2017-07-16 13:46:36  host: asw124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle oferta do dupy co w tej sieci jest normalną rzeczą.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1000 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (sierpień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet