Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości i zmiany cen urządzeń w Play

Nowości i zmiany cen urządzeń w Play

msnet 31 Sierpnia 2017 17:24

5 5

lgq6 newbalance

LG Q6, Huawei P9 lite mini, HTC Desire 830 oraz Huawei Y7 to nowe smartfony w ofercie sieci Play. Kolejne urządzenia otrzymały nowe ceny.




Wszystkie nowe telefony oferowane są w wersjach dual SIM. Kupując LG Q6 otrzymamy dostęp do usługi Wi-Fi Calling, a także zniżkę na buty New Balance.

Nowe smartfony w ofercie sieci Play:

Nowe ceny dotyczą następujących urządzeń i zestawów:

Nowości w ofercie na życzenie:
  • Krüger&Matz 32" + Chromecast 2 2015,
  • Laptop Asus + pen + router LinkZone,
  • Lenovo YOGA Tab 3 10 2GB.

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 24
  • 0

    5.  2017-08-31 19:06:51

    @4 jeśli ktoś ma na to pieniądze i woli mieć wszystko na jednej fakturze to co ci to przeszkadza? Nie wszystkim ludziom chcę się najpierw iść do sklepu, podpisać raty, potem spędzić pół dnia na wyborze oferty, żeby mieć 5 zł taniej.

  • -1

    6. ~WTF???  2017-08-31 19:08:15  host: host-37-190-231-204.dynamic.mm.pl

    czy zauważyliście że play ostatnio ma same pseudo oferty?

  • -1

    7. ~  2017-08-31 19:09:50  host: host-37-190-231-204.dynamic.mm.pl

    A czy wiecie, że w Dołkach Małych (woj. małopolskie) na targu przewrócił się worek z ziemniakami.

  • -1

    9. ~Św. Belzebub  2017-08-31 19:20:27  host: host-37-190-231-204.dynamic.mm.pl

    tylko oferta zbliżona do a2mobil moze coś ruszyć w pleju. Teraz stagnacja, stagnacja, stagnacja.

  • 0

    10. ~Tom  2017-08-31 19:47:21  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    8@. Przecież nie wyłączyli tej taryfy. Nie rozumiem takich komentarzy. Nie można zmigrować a to różnica.

  • 0

    11.  2017-08-31 19:51:25

    @rozne wypowiedzi wyzej: Jesli ktos musi brac telefon na raty, to znaczy ze go nan nie stac. Wtedy kupuje sie cos w zasiegu naszego budzetu. Ale nie, najlepiej wszystko na kredyt, byle tylko byl "prestiz" na "openspejsie" w korpo, a pozniej placz i lament ze "zly komornik" przychodzi do domu i zabiera nam lodowke.

  • 0

    13. ~Tom  2017-08-31 19:56:15  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    9@. Przydałoby się rzeczywiście coś nowego w ofercie na kartę. I to lepszego od odnowy, która jest dobra na sporadyczne korzystanie z telefonu. Widać że ostatnio chcą pozyskać klientów abo, karciarzy trochę odpuścili.

  • -1

    14. ~  2017-08-31 20:11:15  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    Żniżka na buty New Balance ?? Śmiech na sali!!! ciekawe co jeszcze wymyślą? :D Karton kondomów ??!!

  • -1

    15. ~  2017-08-31 20:23:19  host: user-94-254-167-34.play-internet.pl

    Drogo, słabe te oferty w Play. Trzeba uciekać ale niestety jeszcze 2mce muszę się przemeczyc z tym pseudo operatorem

  • -1

    16. ~  2017-08-31 20:25:05  host: user-94-254-167-34.play-internet.pl

    Jakby dawali wibrator albo pierścień na penis, to owszem ale to to jest dno

  • 0

    17.  2017-08-31 21:38:09

    @13 No mogliby, ale zawsze jest jeszcze RBM za 30 zł 13 GB i No limit i internet się sumuje, także nic nie przepada. W play widziałbym ofertę z np 6 GB neta i No limit za 25 zł, potem lejek do 1 Mb/s w lte.

  • 0

    18. ~  2017-08-31 21:47:21  host: 178.62.196.106

    czy sa jakies problemy z internetem T-mobile???

  • 0

    19. ~boczek  2017-08-31 21:57:21  host: host-37-190-231-204.dynamic.mm.pl

    Tam w Plej nie pracują jacyś głupi ludzie. Na pewno zdają sobie sprawę, że ich obecna oferta to równia pochyła i coraz szybszy zjazd w dół. Tendencje która się odwróci się bardzo trudno zatrzymać . Do tej pory była taka ogólna fama na mieście, że do Plej warto przejść, a teraz raczej rodzi i wrasta w umysły ludzi mit, że w plej jest oferta padaczka.

  • 0

    20.  2017-08-31 22:06:24

    @19 zależy co idzie w dół, bo akurat ofertę abonamentową mają dobrą i sporo usług dodatkowych dodają, internet na kartę też jest najtańszy na rynku, a internet abonamentowy konkurencyjny. Może po prostu nie chce im się inwestować w oferty na kartę i ciągle w nich prześcigać? Moim zdaniem Karciarze wyrobili sobie złą opinię wśród operatorów, bo najmniej płacą a mają największe wymagania, ciągle im coś nie pasuje, najlepiej wszystko za parę groszy rocznie z internetem bez limitu włącznie. A jeszcze gdzieś tam operator da złotówkę taniej i zaraz lecą się przenieść, a potem trzeba wydawać znowu kasy na kampanię, żeby klienta z powrotem ściągnąć.

  • 0

    21. ~  2017-09-01 05:35:28  host: 89-64-30-18.dynamic.chello.pl

    Oferta abonamentowych Play jest bardzo słaba no bo jak można nazwać ofertę za 50zl gdzie mamy no limit? Przecież te usługi można mieć za połowę ceny bez problemu u innych operatorów.

  • 0

    22.  2017-09-01 05:47:58

    @21 nie porównuj kart do abonamentu, abo jest dla innej grupy ludzi, poza tym pokaż mi ofertę na karte z lejkiem 1Mb/s po przekroczeniu 10 GB. Tylko nie A2, bo po pierwsze to wirtualny, a po drugie tam potem spada do 512, No i nie ma ważnych usług, które cenię w W4.

  • -1

    23. ~  2017-09-01 06:11:46  host: a01-10-02.opera-mini.net

    Trzeba być bardzo nie zorientowanym aby się dać nabrać na abonament i uwiązać na 2 lata

  • 0

    24. ~4i4  2017-09-01 09:01:21  host: kate.bell.com.pl

    LG Q6 nie ma dual sim

  • 0

    25. ~Pablosox123  2017-09-01 10:00:12  host: user-94-254-166-230.play-internet.pl

    Jak niezorientowanym ja wziąłem na dwa lata abonament za 50 zł i telefon za złotówkę. Ciekawe jak bym miał brać w sklepie wyszło by mi taniej. TO NIEMOŻLIWE.

  • 0

    26. ~  2017-09-01 13:33:44  host: user-94-254-165-247.play-internet.pl

    Nadal bardzo drogo. Przecież są abonamenty za 25-29zł a w Play 50!!!!
    Pewni znajdą głupich na to.

Dodaj swoją opinię