Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowości i obniżki cen w Play

Nowości i obniżki cen w Play

orson_dzi 22 Lutego 2017 21:56

3 5

lenovo k5

Play wprowadza do oferty smartfon Lenovo K5 i obniża ceny wybranych urządzeń.

Lenovo K5 to 5-calowy smartfon z ekranem o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Sercem smartfonu jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 415 w parze z 2 GB pamięci RAM. Do tego urządzenie oferuje 16 GB pamięci wbudowanej, aparaty o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix, LTE kategorii 4, głośniki stereo Dolby Atmos, obsługę dwóch kart SIM i akumulator o pojemności 2750 mAh.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Oprócz tego operator obniżył ceny następujących urządzeń:
Nowe ceny obowiązują od 23 lutego.

Zobacz: Cennik urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 22
  • 0

    3. ~Hotelarz  2017-02-22 23:50:50  host: user-94-254-135-221.play-internet.pl

    Ciekawe kiedy obniżka routera z 99 zł na 1 zł Huawei B618

  • 1

    4. ~lrs  2017-02-23 00:04:42  host: 89-77-61-84.dynamic.chello.pl

    A kiedy Play wezmie sie za budowe jakosci swojej sieci ??

  • 1

    5. ~*@)-('#8*#*-*  2017-02-23 06:52:29  host: public-gprs188464.centertel.pl

    @4 a co, jest az tak strasznie?

  • -1

    6. ~Czesław  2017-02-23 07:25:47  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nadajniki nie robią szybciej i więcej, bo u mnie w woj. podlaskim na Wschodzie jak na lekarstwo ich i brak zasięgu, jeden tylko na powiat Siemiatycze od powstania tej sieci. A jak tak szybko nie potrafią robić, to niech zrobią, żeby ich sieć Play w telefonie wynajdowało po nadajnikach NetWorkS!. Mieszkam 200 metrów od nadajnika NetWorkS!, zadzwonić da z tego w tej sieci Play, ale w telefonie nie wynajduje wcale Play, ani po GSM, ani UMTS.........? Tak samo nie wynajduje mi sieci Plus, brak zasięgu, zero, nawet nie zadzwonisz z tego Plus, nadajników Play i Plus brak w promieniu 20 km. ode mnie.
    Podaje lokalizację: MĘTNA,ADAMOWO, ADAMOWO-ZASTAWA, gmina MIELNIK nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie. Brak też sygnałów telewizyjnych i radiowych, DVB-T, telewizja cyfrowa naziemna tnie wiatr wieje, brak MUX-3 Białystok, nie do odbioru tak nadają, radio Białystok pierdzi i szumi , taka moc nadawania tego i to 30 km. od nadajników w Łosice i Makarki. Trudne tereny leśne i pagórkowate w dolinie rzeki Bug na kresach wschodnich, niech w końcu ktoś zrobi cos tam porządnie, pleaseeee;

  • -1

    7. ~Czesław  2017-02-23 07:47:01  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiatr wieje tnie wszystko w DVB-T, do nie oglądania wszystkie MUX, MUX-8 brak, MUX-3 Białystok brak w ogóle, radio Białystok pierdzi nie do słuchania, takie moce nadawania ten EMITEL porobił i tak nadaje 30 km. od nadajników,
    w telefonie nie wynajduje ani PLAY, ani PLUS, BRAK ZASIEGÓW, ZERO, choć jeden nadajnik jest to z PLAY zadzwonię po romaning, ale z Plus już nawet tego nie zrobię, czyli nie zadzwonię, brak zasięgu z nadajników NetWorkS!
    Las,puszcza żadne sygnały nie dochodzą, drzewami macha tylko nikt tego nie wycina choć trochę ze 100 metrów od zabudowań, żeby to poprawić te sygnały, no tak w Warszawie drzewa wycinają, a u mnie na głowie te drzewa rosną i brak praktycznie wszystkiego................

  • 0

    8. ~  2017-02-23 08:52:19  host: 178-36-221-184.adsl.inetia.pl

    @Czesław Do kogo pretensje. Nie wiedziales czym jest Play? Masz 10 lat?

  • -1

    9. ~Czesław  2017-02-23 09:08:28  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8;
    Pretensji nie mam piszę jak jest robione, z Play jeszcze po romaning zadzwonię, bo jest nadajnik NetWorkS!,
    ale z PLUS tego już nawet tego nie zrobię, tak jest porobione, żeby zamiast zrobić jak w Belgi, że z jednego nadajnika najbliższego masz pełny zasięg wszystkich sieci i operatorów komórkowych, a to porobione jest tyle lat nie wiadomo co................
    w dużych miastach jest wszystko ok porobione, a poza kończy wszystko.............. tyle w temacie.

  • 0

    10. ~  2017-02-23 09:14:15  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I drzewa gdzie trzeba jest knieja, brak sygnałów tv, gsm, radiowych 100 metrów od zabudowań , mogą podczas wichury zwalić na te zabudowania trzeba wycinać i to już, natomiast w dużych miastach,gdzie jest smog, gdzie to jest niekonieczne nie należy tego robić. Ale przepis,że wycinka z 200 metrów od zabudowań na terenach mocno zalesionych powinna być, bo wszędzie one porosną

  • 0

    11. ~  2017-02-23 09:26:13  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przy drogach te drzewa też nie potrzebne, bo przy wypadku masz szansę na przeżycie jak wpadniesz na pole dajmy, a jak już wylądujesz na drzewie lub drzewach to ta szansa maleje do zera, tak samo do zalesiania są tereny odpowiednie i do tego przeznaczone, ale to powinno być jakiś przepis w określonej dajmy odległości od zabudować 100-200 metrów, a nie te drzewa na budynkach rosną prawie i mogą na nie zwalić jak piorun huknie dajmy i brak sygnałów wszelkich tym samym lub zakłócają jak bujają na wietrze...............

  • 0

    12. ~  2017-02-23 09:39:53  host: 178-36-221-184.adsl.inetia.pl

    @Czesław Chlopie, wziales Play ktory wlasiciwie nie ma wlasnej infrasturktury. I teraz piszesz zdziwoione elaboraty, jak to zle Ci siec dziala. Play i Networks! nie maja ze soba niczego wspolnego - oni maja niajnizszy priortyet na nadajnikach i przy maksymalnie obcietym pasmie, to taki Networks! jak "marka" Adidos. Play to technilogiczny trup i tyle, o czym wiadomo od lat.

  • 1

    13. ~  2017-02-23 10:01:11  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus całkowity trup, bo zasięgu nawet nie ma podstawowego po NetWorkS! i likwiduje nadajniki, zamiast rozwijać i mieniać nadajnikami lu podpisać w sprawie tego jakąś umowę z NetWorkS!, podobnie Play, zamiast podpisać umowę, ok zasięg jest da dzwonić z tego Play to jest dobrze, ale na nadajnikach tego NetWorkS! nie wynajduje wcale sieci Play, ani Plus, wiec jak to jest...............?
    I gdzie te nadajniki tego Play własne i Plus są? W Warszawie tylko.......?

  • 0

    14. ~Braymer  2017-02-23 10:35:16  host: user-94-254-226-39.play-internet.pl

    Lenovo K5 - ,,świetny" smartfon ze starym lolipopem, mocno zbugowanym, bez żadnych perspektyw na aktualizację - nawet taką poprawiającą liczne błędy w oprogramowaniu - nie wspominając nawet o aktualizacji do 6.0 czy 7.0

  • 0

    15. ~mam Play  2017-02-23 12:56:59  host: 89-64-152-124.dynamic.chello.pl

    Virgin też mam i nie narzekam. Jedynie Plus traci zasięg w ptzedpokoju.

  • 0

    16. ~Zara Tusztra  2017-02-23 13:08:10  host: ell226.internetdsl.tpnet.pl

    Do Cześka; nie zesraj się z tym NetWorksem

  • 0

    17. ~  2017-02-23 17:37:47  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minus, że nie wynajduje w telefonie sieci PLAY, na nadajnikach NetWorkS! no i na nadajnikach Plus też, ale nadajników Plus jest o wiele mniej i jak na lekarstwo, gdzie jeszcze nie zdążyli zlikwidować lub wyłączyć......., więc , bo Plus i tak zasięgu jak nie było tak nie ma.

  • 0

    18. ~ddddd  2017-02-23 17:40:53  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16,
    a ty nie posraj ze swoim Plusem, który jako jedyny nie ma podstawowego zasięgu po nadajnikach NetWorkS!, nawet podstawowego GSM

  • 0

    19. ~Benon  2017-02-23 17:55:44  host: 104.238.191.28.vultr.com

    Czesław- jak mieszkasz 200 m od BTS-a Networks, to nie ma problemu. Fiksujesz operatora ręcznie w telefonie na T Mobile. A jak to nie pomaga, to wina aparatu. Ja tam nie mam problemów na ścianie wschdniej, łapie albo Plusa, albo TM. Dobre radio mają Sony, LG, Blackbery ( stare modele Z10, Z30 i reszta - są najlepsze do tego ) Po stronce mapa.btsearch rzeczywiście widać że te tereny to biała plama dla nadajników Play. Ja bym zmienił operatora.

  • 0

    20. ~  2017-02-23 18:27:10  host: 217.96.240.132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19,
    Play mam dobry zasięg po romaning T-Mobile i z nadajnika NetWorkS!,
    natomiast Plus jest zero zasięgu, nie da dzwonić, bo nie działa z nadajników NetWorkS! jako jedyny i nie ma u mnie swoich nadajników.................ani 20 km. w pobliżu żadnego.

  • 0

    21.  2017-02-23 18:28:52

    20 - tak... Już to wiemy od dawna...

  • 0

    22. ~mortiiss  2017-02-25 19:38:23  host: 89-64-47-106.dynamic.chello.pl

    Uciekam do orange, internet zmieniam z UPC na światłowód, łapię się wtedy na konkretną zniżkę na abonament. Smutne jest to że w play mam kilka usług właściwie od początku i jest coraz gorzej, a oferta dla przedłużających to jakaś porażka.

Dodaj swoją opinię