Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Noworoczna wyprzedaż w Orange

Noworoczna wyprzedaż w Orange

Q! 27 Grudnia 2011 11:33

0 0

Orange rozpoczął noworoczną wyprzedaż, w ramach której oferuje obniżone ceny na telefony, netbooka oraz modem. W przypadku tych pierwszych ceny są niższe do 666 zł.

Przy przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy w wybranych taryfach klient może otrzymać do 50% rabatu na abonament przez pierwsze 3 miesiące. Oprócz tego oferowane są wybrane telefony w niższych cenach.

Wśród telefonów w obniżonych cenach dostępne są m.in.: Nokia N8-00, HTC 7 Mozart, Sony Ericsson XPERIA X8 z głośnikiem, Samsung Ch@t 335, Nokia E7-00 Communicator, Samsung Galaxy S+, Motorola Defy, Nokia E6-00, Sony Ericsson J20i Hazel, Samsung Galaxy Ace, Nokia C3-01 oraz HTC ChaCha.




W obniżonej cenie oferowane są również netbook HP Mini 210 oraz modem Huawei E372.

Pełna oferta dostępna jest na stronie operatora pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~niko  2011-12-27 11:36:56  host: 212.160.172.70

    Cha Cha w abo 59,90 za 49 zł... chciałem to kopić w play 65: wołali chyba 580 zł (!!!) za ten telefon...

  • 0

    2.  2011-12-27 11:39:33

    1, Cha Cha bez umowy Nowa 350 zł.

  • 0

    3. ~piokuk  2011-12-27 11:50:17  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Gdzie niby za 350 złotych?

  • 0

    4. ~Paweł  2011-12-27 11:51:13  host: 89-68-177-2.dynamic.chello.pl

    Kocham Orange za obniżki cen telefonów. Oby w 2012 roku były one częściej.

  • 0

    5.  2011-12-27 11:53:48

    Wygląda na to, że w innych planach taryfowych te telefony też są trochę tańsze, choć różnice są niewielkie. W sumie zawsze żałowałem że tylko w wybranych taryfach obniżają cenę danego modelu ;)

  • 0

    6.  2011-12-27 11:56:31

    A nie, sorki... tylko w tych wybranych taryfach jest taniej. Po prostu przez neta zawsze są tańsze telefony, więc omyłkowo pomyślałem że to nowe cennikowe zmiany. No to szkoda, myślałem że Orange poszło o krok do przodu ;)

  • 0

    7. ~niko  2011-12-27 12:09:20  host: 212.160.172.70

    O Motka Defy w abo 59,90 za 99 zl... łączny w abnament w ciągu 2 lat wyniesie: 1347,75 zł. Fon na All... za ok 80 zł - wiec suma abonamentu po sprzedaży telefonu: 1347,75-800-99=647,75. Czyli za 27 zl miesięcznie jest 360 minut do wszystkich.... Idę zrobić przedłużenie umowy.... ;-)

  • 0

    8. ~niko  2011-12-27 12:09:55  host: 212.160.172.70

    800 zl miało być...

  • 0

    9.  2011-12-27 12:40:10

    @7 pierwsze 3 miesiące są za połowę więc odlicz 90 zł od całości. btw. orange ma bardzo fajne promocje, rani mnie tylko ofertą gdzie dopiero przy 60 zł /msc daje 29 gr / min poza umową gdzie u innych operatorów jest to już przy 50 zł / msc

  • 0

    10.  2011-12-27 12:41:10

    Play w tym momencie wypada blado../Ceny telefonów, obsługa klienta, jakość rozmów/

  • 0

    11.  2011-12-27 12:55:43

    Play w tym momencie nadaje się tylko na tarcie chrzanu.

  • 0

    12.  2011-12-27 13:06:21

    roznica miedzy nowym ao na orange.pl a przedluzeniem na *400 148zł na Galaxy S+ i LG Sweift Black, oraz 38zł na neo V.

  • 0

    13.  2011-12-27 13:57:26

    slaba ta promocja, w wakacje kupilem samsung galaxy ace za 1zł w abo 50zł na 2 lata

  • 0