Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Noworoczna wyprzedaż telefonów w Orange

Noworoczna wyprzedaż telefonów w Orange

Ringu 5 Stycznia 2011 11:55

0 0
W Orange ruszyła noworoczna wyprzedaż telefonów. Obniżono ceny 17 modeli, m.in.: Motoroli Flipout, SE X10, Samsunga Galaxy S, czy Nokii N8.

Przykładowe ceny aparatów*
LG A310 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
LG GT540 - 48,99 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Motorola Flipout - 49 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Nokia C3 - 99 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Nokia C5 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Nokia C6 - 1 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Nokia E52 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 79
Nokia N8 - 1 zł w taryfie Pantera 199
Samsung S5230 Avila GPS - 69 zł w taryfie Delfin/Pelikan 29
Samsung I9000 Galaxy S - 48,99 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Samsung S5530 - 69 zł w taryfie Delfin/Pelikan 29
Samsung S7230 Wave - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson XPERIA X8 - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson XPERIA X10 - 1 zł w taryfie Delfin/Pantera 99
Sony-Ericsson XPERIA X10 mini - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Sony-Ericsson Elm - 1 zł w taryfie Delfin/Pelikan 39
Sony-Ericsson Hazel - 39 zł w taryfie Delfin/Pelikan/Pantera 59
Dotyczy nowej aktywacji przez sklep internetowy, umowa na 24-miesiące

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 30
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Paweł  2011-01-05 13:41:28  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Trudny wybór miedzy Sony-Ericsson XPERIA X8 a Sony-Ericsson XPERIA X10 mini :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~pegazzz  2011-01-05 14:19:15  host: 87-207-85-149.dynamic.chello.pl

    Bo nie ma już przedłużeń z prawdziwego zdarzenia. Jest "propozycja" a raczej "ultimatum" ;) Nowe "zwierzaki" są tak bardzo opłacalne (te wynikające z samej idei taryf koszty generowane ponad fakturę - kiedyś trzeba było "cudne promocje" robić żeby klienta skłonić do przekroczenia kwoty abonamentu)że firma nie ma już za grosz przyzwoitości we "wciskaniu na siłę" "jedynie słusznych" planów taryfowych. A jako że "starzy klienci" mają inne taryfy.. no to trzeba ich zniechęcić. I się to robi. Ale sposób i "napór" i swoista "bezwzględność" temu towarzysząca, powodują u mnie bardzo niemiłe odczucia... I poważne zniechęcenie do samego operatora, a nie do mojego podobno przestarzałego planu taryfowego". Mnie on pasuje od 5 lat, pomimo "archaicznie wysokich" stawek i braku "nowych pakietów". I planowałem w nim pozostać latami, bo idea/orange nigdy nie robiło "problemów" dla użytkowników starych abonamentów. Ale przecież musieli zacząć.. No cóż, skoro pieniądz najważniejszy, pójdę za ich przykładem, gdzie taniej. Do play :) Pozdrawiam wszystkich "zawiedzionych" :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~pegazzz  2011-01-05 14:25:26  host: 87-207-85-149.dynamic.chello.pl

    P.S. Przepraszam za offtopic. :) A łącząc te tematy.. Czy to prawda, że przedłużeń w "archiwalnych taryfach" można dokonać tylko w salonach, których owa "wyprzedaż" nie obejmuje? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~chomik z marsa  2011-01-05 14:43:26  host: 212.244.176.158

    dla starych tez obniżyli ceny więc nie wygadujcie głupot, wiem bo właśnie wracam z salonu. Zamiast szczekać to idźcie i sprawdźcie. pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2011-01-05 15:38:54

    g ja myslalem ze abonament to sie raczej bierze dla minut a telefon to csprawa drugorzedna?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~leyqu  2011-01-05 16:22:31  host: user-46-113-180-62.play-internet.pl

    Narzekacie na orange a zobaczie wyprzedaż telefonów w opcji era dla firm, a raczej jej brak. tam to są ceny z kosmosu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2011-01-05 16:52:26

    Moim zdaniem też nie ma wielkich powodów do narzekań, jasne, że każdy chciałby otrzymać jak największe pieniądze, ale można to potraktować jako kolejną możliwość pozbycia się niepotrzebnego telefonu. Jak komuś nie odpowiadają warunki, to zawsze można sprzedać słuchawkę gdzie indziej...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~fungus  2011-01-05 17:09:14  host: 89-79-220-237.dynamic.chello.pl

    umowe przedluzalem juz kilkakrotnie i jakos zawsze udalo mi sie wynegocjowac lepsze warunki niz dla nowych klientow. Po wprowadzeniu oferty dla nowych w "propozycji" analogiczne opcje pojawiaja sie troche pozniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~maki  2011-01-05 17:52:45  host: egw37.internetdsl.tpnet.pl

    Orange kusi klientów promocjami. Dzisiaj przeszedłem się po stoiskach operatorów w galerii i największy tłok jest właśnie w Orange i Play. W Plusie pojedyncze osoby oglądają telefony, w Erze pustki ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~leyqu  2011-01-05 18:30:06  host: 94.254.134.173

    czy wie ktos moze czy era zaproponuje jakas wyprzedaz dla firm?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~ORANGEKOCHAM  2011-01-05 18:32:16  host: hfk194.internetdsl.tpnet.pl

    NOKIA n8 W ABONAMECIE ZA 99ZŁ KOSZTUJE 1ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~ORANGEKOCHAM  2011-01-05 18:33:00  host: hfk194.internetdsl.tpnet.pl

    PS TARYFA RYBOWA :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2011-01-05 18:51:54

    Z przedłużaniem to nie jest tak źle. Jak ktoś jest klientem od 4 lat to dostaje +40% minut. To chyba nieźle?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~znawca_rynku_PL  2011-01-05 22:50:12  host: 095160033201.warszawa.vectranet.pl

    Obniżki telefonów są dla przedłużających umowy nawet lepsze niż dla nowych. W cennikach pdf-owych na stronie orange.pl jest lista telefonów z niższymi cenami dla utrzymania (na samym końcu pliku)więc mozna sprawdzić jak ktoś nie wierzy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~pegazzz  2011-01-06 01:16:59  host: 87-207-85-149.dynamic.chello.pl

    Dla tych którzy nie zrozumieli... objaśnienie :) Chodzi o to, że pozostanie w starym planie taryfowym (przedłużenie bez zmiany abonamentu na "zwierzaki") "gwarantuje".. cenę telefonów wyższą czasem o kilkaset złotych! w stosunku do "Kowalskiego wprost z ulicy". Nawet tych tanich, typu nokia C3. A że po 5 latach przydałby mi się nowy telefon i wcale nie jakiś bardzo "wypaśny", bo całkiem niewygórowane mam wymagania.. to pomimo stażu, przekraczania kwot abonamentu i "średniej miesięcznej" powyżej 50 zł "niegodnym" według orange żadnych upustów i zniżek... nawet "równości" ceny z "Kowalskim" przy podobnej kwocie miesięcznego zobowiązania. Tylko dlatego, że nie chcę dać sobie "wmusić" gorszej i droższej taryfy. Stąd rozczarowanie i zawód. I chęć zmiany operatora. Bo ja znam swój profil korzystania z usług GSM i kategorycznie nowe plany mi się nie opłacają. A i ceny telefonów też znam... I jak mam "przepłacać", to wolę playowi.. są tańsi w obu przypadkach (i usług i telefonów). Nie wymagam cudów.. tylko "normalności". A w orange przestało być normalnie... Może owa wyprzedaż mnie zatrzyma w tej sieci, przekonam się w poniedziałek. A to tylko dlatego, że mi obsługa salonu "ciekawszych zabytków" na magazynie poszuka, bo może na nie będą jakieś "ludzkie" ceny/upusty w starych taryfach. Bo w normalnej ofercie przedłużeniowej dla indywidualnych, jestem "gorszym rodzajem klienta" i orange daje mi to bardzo "odczuć". Tyle wyjaśnień skąd te "ubolewania". :) Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych przedłużeń, wszystkim i w każdej sieci :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~xxl  2011-01-07 09:35:53  host: b14.idd.net.pl

    uwaga wyprzedaż przez sklep internetowy:) kolejny haczyk:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~swollov  2011-01-07 12:05:23  host: 178.56.216.89

    Ciekawy jest ten cennik. Wynika z niego ze se x8 w abo 39zl kosztuje 99zl, a w sklepie orange.pl jego koszt to 199zl wiec jak to w koncu jest??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2011-01-07 16:30:33

    @9. Zapewne tak. Wiem, że Era sprzedaje telefony bez sim-locka i bez ingerencji w soft. Na pewno jest tak w przypadku Tak Tak FONa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~arek  2011-01-07 20:51:50  host: 92-63-44-80.ip.mgk.pl

    całkiem nieźle prezentuje się ta N8. Zastanawiam się właśnie czy ją sobie nie wziąć na przedłużenie planów optymalnych. Telefon za złotówkę, duży pakiet minut do wszystkich sieci. Więc chyba nie najgorzej.