Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Noworoczna wyprzedaż telefonów w Erze

Noworoczna wyprzedaż telefonów w Erze

Ringu 31 Grudnia 2010 10:02

0 0

1. stycznia Era wprowadzi nowe cenniki aparatów w taryfach dla osób indywidualnych. Nastąpi obniżenie cen ponad 30 modeli telefonów.

Lista aparatów, których cena zostanie obniżona:

BlackBerry 8520 - obniżka o 100 zł
Emporia Elegance - obniżka o 100 zł
Emporia Talk Premium - obniżka o 48 zł
LG GD330 - obniżka o 48 zł
LG Bali (GM360) - obniżka o 100 zł
LG Swift (GT540) - obniżka o 100 zł
LG Cookie (KP500) - obniżka o 68 zł
Nokia 2700 - obniżka o 48 zł
Nokia 5130 XM- obniżka o 98 zł
Nokia 5230 - obniżka o 150 zł
Nokia 6303 - obniżka o 100 zł
Nokia 6700 classic - obniżka o 250 zł
Nokia 7020 - obniżka o 148 zł
Nokia 7230 - obniżka o 48 zł
Nokia C5 - obniżka o 200 zł
Nokia E52 - obniżka o 200 zł
Nokia X2 - obniżka o 100 zł
Samsung Avila GPS - obniżka o 200 zł
Samsung Diva (S7070) - obniżka o 148 zł
Samsung E2550 - obniżka o 48 zł
Samsung Galaxy (I5800) - obniżka o 298 zł
Samsung Monte (S5620) - obniżka o 100 zł
Samsung Solid (B2100) - obniżka o 48 zł
Samsung Solid (B2710) - obniżka o 200 zł
Samsung Wave (S5330) - obniżka o 100 zł
Samsung Wave (S7230) - obniżka o 48 zł
Sony Ericsson Cedar - obniżka o 148 zł
Sony Ericsson Elm - obniżka o 200 zł
Sony Ericsson Naite - obniżka o 98 zł
Sony Ericsson Xperia X10 Mini - obniżka o 100 zł
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro - obniżka o 48 zł
Sony Ericsson Xperia X8 - obniżka o 100 zł




Kwota obniżki podana przy telefonie oznacza największą różnicę w cenie pomiędzy poprzednim cennikiem, a obecnym i dotyczy wybranych planów taryfowych.

Dodatkowo od nowyego roku pojawi się Sony-Ericsson Hazel.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~Wloo  2010-12-31 09:57:17  host: afba55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słabo... w ogóle się nie starają. Czekają na TeleMobile DE czy co?

  • 0

    3. ~mati  2010-12-31 10:06:21  host: 178-36-142-153.adsl.inetia.pl

    te ceny redakcjo to w jakim abonamencie?

  • 0

    4.  2010-12-31 10:11:38

    @3 - jak się pojawi oficjalnie odpowiedni cennik, to go zamieścimy. Na razie zapraszam na strone Ery, tam jest stary cennik i od niego można odjąć kwotę wymienioną w newsie.

  • 0

    5.  2010-12-31 10:21:54

    era ma teraz duzo atrakcyjniejsze ceny niz przedtem... w Rodina40 za zlotowke jest xperia x8, nokia e63, wave 533 i kilka innych modeli. moim zdaniem nie jest zle. zeby sie takie ceny utrzymaly dluzej a nie tylko przez okres swiateczno-noworoczny to by bylo git:)

  • 0

    6. ~pff..  2010-12-31 11:33:50  host: staticline56775.toya.net.pl

    niski abonament - drogi telefon proste.. chyba ze wolicie na "raty" i mało minut :)

  • 0

    7.  2010-12-31 11:49:32

    mam nadzieję, że obnizki również obejmą ofertę dla dotychczasowych klientów

  • 0

    8.  2010-12-31 12:07:59

    pff... co jak co, ale konkurencja ma znacznie tańsze telefony, a minut też nie mało. To był mój główny powód odejścia z Ery do Playa na początku wakacji... po 7 letnim abonamencie powyżej 100zł HD2 przy abonamencie 140zł zaoferowano mi przy cenie 1200zł za telefon... w Playu dostałem więcej minut, tyle samo neta, czyli 2GB i abonament o 50zł niższy, bo 90zł, a nie 140zł za to samo, a sam telefon dostałem za 499zł a nie 1200... to mowi samo za siebie. Jestem zadowolony i niedługo dalsza część rodziny przejdzie do Play... nikt nie jest już zainteresowany niskobudżetowymi telefonami za złotówkę, nawet mój dziadek, który ma 74 lata, chce Smartphona bo najarał się na automapę.

  • 0

    9.  2010-12-31 12:29:15

    T-mobile przejął na dobre Ere w grudniu @Darkeners czego Ty si spodziewasz? natychmiastowego prześcignięcia Play? Można ich będzie rozliczyć z tego, co zrobią dopiero na koniec przyszłego roku. A ceny telefonów są nieźle przecenione. Teraz trzeba czekać co do jakiego abo.

  • 0

    10.  2010-12-31 13:19:11

    marshmellow, era po prostu mogła by być bardziej konkurencyjna i dostosowywać aktywniej swoją ofertę do konkurencji. Nic wiecej nie oczekuje.

  • 0

    11. ~Play  2010-12-31 16:11:08  host: 81-210-37-132.ip.netia.com.pl

    @Darkeners. Brawo. U mnie już 3 fony wyszły z Ery a w kwietniu wyjdzie ostatni

  • 0

    12. ~stefan  2010-12-31 16:15:38  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A mi mobilny net w Erze hula jak miło w HSPA, a do Play online z takim zasięgiem to już nie wrócę. @Play w tę stronę też bywa:)

  • 0

    13. ~Adaś  2010-12-31 20:17:12  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Obniżka nawet o prawie 300zł to naprawdę duża różnica w cenie. Takie obniżki są naprawdę wskazane i to nie tylko w Erze. W dodatku Era opuściła ceny nie jednego czy 5 modeli ale ze 20 więc jest w czym wybierać, ładnie.

  • 0

    14. ~budu  2011-01-01 02:06:03  host: staticline58245.toya.net.pl

    Się dziadek najrała, a potem nie będzie umiał połączeń odbierać, a jak telefon "sam mu się połączy" i natrzepie paręset złotych rachunek to będzie, że operator złodziej. A to Polska właśnie, postaw się a zastaw się.

  • 0

    15. ~  2011-01-01 08:51:17  host: z10-07.opera-mini.net

    Nadal w erze odpalenie internetu kosztuje 2x72 groszy za odebrane i wyslane?

  • 0

    17.  2011-01-01 12:54:48

    @16 zawsze też można kupić telefony bez usługi, tak jest we wszystkich sieciach. A tu w promocji jest dużo telefonów jeśli mówimy powiedzmy o usłudze.

  • 0

    19. ~abonent  2011-01-02 11:17:32  host: 90-156-49-136.internetia.net.pl

    Prosze czy ktos zna cennik telefonów dla stałych abonentów którym konczy sie umowa czyli cennik telefonów dla aneksów???!!!!REDAKCJO prosze o info bo na stronie ERY nie potrafie odnaleść

  • 0

    20. ~Adaś  2011-01-02 12:49:42  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @16 to nic między sobą nie zawadza, to że kupuje się także usługi nie oznacza że tych obniżek nie ma. Są i to spore. 300zł taniej za telefon to naprawdę sporo. @14 nie wiem do czego zmierza Twój post, przecież to nie wina operatora że obsługa danego telefonu jest taka a nie inna...

  • 0

    21.  2011-01-02 16:30:42

    @17 albo kupić telefon w pre-paidzie, ale ze zniżką. W Tak Taku jest oferta Tak Tak Fon, gdzie przy podpisaniu zobowiązania, że będzie utrzymywać się ważność konta przez 24 lub 36 mies. można kupić tani telefon. Np. Samsunga Avilę za 1 zł. Jest to jakieś rozwiązanie dla osób, które chcę mieć dotowany telefon, ale nie chcą płacić abonamentu.

  • 0

    22. ~chilly  2011-01-02 18:25:06  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    @21 dotowane telefony są popularne wśród uczniów, studentów, dla których nawet te 100-150 zł to spory wydatek, więc w ten sposób mają dobrą opcję.

  • 0

    23. ~  2011-01-02 18:45:40  host: z23-07.opera-mini.net

    Ja mam LP i iPhone 4 za 1zł w PLAY.

Dodaj swoją opinię