Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi TakTak-owcy będą nagradzani przy doładowaniach

Nowi TakTak-owcy będą nagradzani przy doładowaniach

LuiN 11 Marca 2009 13:53

0 0

Użytkownicy starterów Tak Tak "9" i Tak Tak "20", którzy włączą się do sieci od 12. marca, przy zasileniu konta będą otrzymywali dodatkowe Złotówki do wykorzystania w sieci Era.

W przypadku startera Tak Tak "20" wartość promocyjnych doładowań może wynieść nawet 200 zł, natomiast dla startera Tak Tak "9" dodatkowa kwota wyniesie do 85 zł.

Złotówki do sieci użytkownicy będą otrzymywali przez rok przy doładowaniach, począwszy od drugiego zasilenia konta kwotą 25 zł lub większą:
w starterze Tak Tak "20" (20 złotych na start) - po 10 złotych przy 20 doładowaniach,
w starterze Tak Tak "9" (8 złotych na start) - po 5 złotych przy 17 doładowaniach.




Promowane będą doładowania dokonane zarówno kartami zdrapkami, jak i w dowolnej formie elektronicznej dostępnej w systemie Tak Tak.

Przyznane Złotówki do sieci mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta. Jeśli jednak w tym czasie do konta zostaną dodane kolejne Złotówki do sieci to zsumują się z dotychczasowymi i będzie obowiązywał nowy termin ważności - ostatnio dodanych do konta Złotówek, czyli ponownie 30 dni.

Promocja łączy się z innymi.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~  2009-03-11 17:12:54  host: 87-205-154-242.adsl.inetia.pl

    ... i robic sobie skaronke zebo znowu obudzic sie z 300-500zł na simie haha

  • 0

    57. ~ja  2009-03-11 17:35:20  host: ip-89-174-123-212.multimo.gtsenergis.pl

    A co się dzieje ze stanem konta przy przeniesieniu numeru do innego operatora? Pewnie znika?

  • 0

    58. ~  2009-03-11 17:59:17  host: oo6.ipartners.pl

    Po prostu bomba. Tylko lont za krotki ;( Jak skonczy sie kaska na koncie wplacam 50 PLN i serdecznie pier^%$#@ Ere po 8 latach. Z numerkiem do Play ;) Policzylem, ze przy moim dzwonieniu po 2-3 miesiacach owe 50 PLN mi sie zwroci....

  • 0

    59.  2009-03-11 18:52:42

    Z czym do ludzi. Mogą sobie dawać nagrody za doładowanie. Może ktoś tam i doładuje. Żeby na koncie było 50zł na przeniesienie numeru ;-)

  • 0

    60. ~Ryś  2009-03-11 19:30:20  host: c83-251-170-255.bredband.comhem.se

    Nie no takie bonusy są dobre bo praktycznie ich nie tracimy, tzn tych złotówek. Co jakiś czas się sumują i wydłużają na kolejne 30dni wnioskując po artykułe. A też dodatkowo zdobywa sie minuty gdy ktoś do nas dzwoni.

  • 0

    61. ~już w play :-)  2009-03-12 12:32:36  host: 212.87.241.10

    minuta poza sieć w tak taku 59gr x 100 minut = 59 złotych a to nawet nie 2 godziny rozmawiania w miesiącu (nie liczę przy koście minuty do play 79gr) minuta w nowym play 29gr x 100 minut = 29 złotych 59zł - 29zł = 30 zł różnicy !!! Łatwo policzyć 50zł : 30gr = 166 minut rozmowy poza sieć (nie licząc play) i koszt przeniesienia numeru nam się zwraca !!!

  • 0

    62. ~ziomek13  2009-03-12 14:59:52  host: acmz71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ziomek13 moze dzwonic nawet od rydzyka jakby przebił playa w czystosci i uniwersalnosci;a ptc chce powiedziec jedno-CIAGCIE SIE

  • 0

    63. ~  2009-03-12 16:11:38  host: ddu157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja dla tych co mają wiekszość w Era. Ale czy będzie skuteczna?

  • 0

    64. ~dzetex  2009-03-12 21:42:34  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Szczerze - to mysle ze jest ok. Biorac pod uwage jaki bonus daje Plus gdzie w zaleznosci od kwoty doladowania dostaje od 50 do 150 sms to ofert tt jest bardziej korzystniejsza. Nie dosc ze 10% wiecej to jeszcze w zaleznosci od kwoty 5-10zloty dodatkowo.

  • 0

    65. ~  2009-03-13 10:51:55  host: dfm229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i znowu sytuacja się powtarza - Era daje promocję a ludzie na nią psioczą. Czego wy jeszcze oczekujecie?

  • 0

    66.  2009-03-13 21:48:07

    Promocje Ery są coraz ciekawsze, zwłaszcza jeśli chodzi o sektor prepaid: darmowe startery z dodatkowymi minutami po doładowaniach, nawet duostartery z darmowymi rozmowami między dwoma numerami. To, że do Play jest wysoka stawka za rozmowy wyszło od Play'a, który jako sieć nowa ma "lepsze"traktowanie. Nowa sieć, nowy Play, może i 29gr/minutę, ale jakość rozmów pozostawia wiele do życzenia. Pierwszeństwo na nadajnikach ma Plus, a to się odbija na Play'u i na jakości ich usług.

  • 0

    67. ~nicrem_82  2009-03-13 22:41:51  host: 77-254-18-197.adsl.inetia.pl

    dwie ostatnie ,,promocje" tak tak są ewidentnie do bani !!!!!!!! po pierwsze są skierowane dla nowych użytkowników a nie obecnych!!!! a po drugie tak tak zawsze dawał promocyjne środki do wszystkich sieci a tu nie dość że tylko nowi użytkownicy to na dodatek tylko wewnątrz sieci przy stawce 29gr poza sieć w Play i 5gr w Play i na stacjonarne oraz darmowych sms do wszystkich sieci mogą sobie wsadzić p.s. już nawet simplus dał 29gr do wszystkich + darmowy numer

  • 0

    68. ~z netu o stawkach  2009-03-14 01:10:33  host: dcu130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cosik_ktosik, myslcie_troche: Kredyt nie ma tutaj nic do rzeczy. Niewiele osób wie czemu UKE zgodziło się na wyższą stawkę zakończania połączeń w sieci Play w rozliczeniach międzyoperatorskich. Z racji tego, że Play będąc młodą siecią początkowo będzie miał mało klientów, a to powoduje więcej połączeń poza sieć z Play niż jest to u trójcy, a mniej przychodzących. Gdyby Play miał identyczne stawki co trójca musiałby im dopłacać więcej bo w rozliczeniach pomiędzy operatorami wychodziłby na minus. A przecież chodzi o wprowadzenie na rynek nowego konkurenta, a nie krowy, którą trójca będzie doić. Trójca niestety wprowadza wyższe stawki by dyskryminować nowego konkurenta choć dobrze na nim zarabia. To wina Plusa, Orange i Ery, że stosują taką praktykę, a nie Play. Pozatym chciałbym zauważyć, że stawki MTR spadły, a Plus i tak ceny do Play nie obniżył. biotyt, dzisiaj o godz. 17:00

  • 0

    69. ~  2009-03-14 01:11:53  host: dcu130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dla wyjaśnienia w Plus biznes do Play jest taka sama stawka jak do ERA i Ornge. Dlaczego? Inteligentni wiedzą.

  • 0

    70. ~mar  2009-03-14 16:54:35  host: hgp78.internetdsl.tpnet.pl

    pablo_79.. nareszczcie jakas sensowna wypowiedz na tym forum. każdy sie playem podnieca bo play to swiezak i moze dyktowac swoja stawke. dla mnie to że do play jest drożej to jest brak szacunku ze strony play dla klienta z innej sieci i złapanie nowych naiwnych klientów. co bedzie jak sie ochronka playowi skonczy a stawki sie nie zmienia i będą musieli dostosowac sie do innych i podniesc stawki??!! tez bedzie taka wspaniała siec... bez zasiegu dodam tylko.

  • 0

    71.  2009-03-18 16:25:18

    Play zapewne nałapie nowych użytkowników dzięki nowej ofercie. Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie: 29gr/min do wszystkich sieci. Ale ja głównie dzwonię wewnątrz sieci. Teraz przerzucam się na duostarter- darmowe rozmowy z wybranym numerem. Zaczynam od nowa i zmieniłem numer ;) Ale reszta- taka sama. Do 3 osób będę mieć za 3 i 9 gr, do reszty w sieci 99gr/h rozmowy- a to 3 minuty rozmowy z Playfresh. Stawki poza sieć- im niższe, tym lepsze. Sądzę, że i Orange, i Era też zmniejszą stawki. Ale i tak zdecydowana większość moich rozmów to era/stacjonarne i przejście na Playa to dla mnie ogromy wzrost kosztów. Nie skorzystam.

  • 0

    72. ~tony  2009-03-25 08:05:06  host: 77-253-71-6.adsl.inetia.pl

    pablo także popieram podniecają się tym freszem jak nie wiem co ja też mam wszystkich w erze i mi się nie opłaca poza tym moja znajoma się połakomiła na playa a teraz klnie bo musi 3 lub 4 razy próbować żeby się dodzwonić wyskakuje zajętość sieci czy coś tam no ale play to rewelacja hehe

  • 0

    73.  2009-04-21 15:07:37

    PF daje stawki, które w TT są od dawna- dzięki podwojeniom. Odkąd gzg kosztuje 29gr to nawet nie wykupuję numerków za grosze. Nie mam zamiaru brać też pakietu minutowego. A PF- dużo szumu o nic. To nic nowego, tylko podane "inaczej". Play działa na nadajnikach Plusa i to Plus ma pierwszeństwo, czyli to połączenia Playa obrywają. Play poszedł na ilość- kosztem jakości.

  • 0

    74.  2009-04-21 15:09:42

    tomaj: tyle, że te 29 groszy w TT jest dostępne tylko w ramach podwójnego doładowania. Jak ktoś wykorzysta środki przed kolejnym doładowaniem, to takiej stawki już nie ma. A co do pierwszeństwa Plusa nad Play na nadajnikach Plusa - skąd masz takie informacje?

  • 0

    75.  2009-04-28 14:41:54

    Niższa stawka po podwójnym w TT jest oczywista- i jest od dawna. Za to godzina za 29gr w TT jest bezkonkurencyjna. A biorąc pod uwagę różnego rodzaju bonusy po doładowaniach- to stawka wyjściowa w TT jest znacznie niższa, niż w cenniku wyjściowym.

Dodaj swoją opinię