Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi partnerzy Nokii zwiększają możliwości Ovi Maps

Nowi partnerzy Nokii zwiększają możliwości Ovi Maps

LuiN 28 Maja 2010 16:27

0 0

Nokia zaprezentowała nowych partnerów Ovi Maps, dzięki którym darmowa nawigacja w telefonach Nokia oferować będzie więcej przydatnych informacji.

Partnerstwo z Qype to dostępność rekomendacji Internautów. Społeczność Qype wzbogaca mapy o blisko 700 tys. komentarzy i rekomendacji mieszkańców oraz turystów dotyczących ponad 350 tys. ciekawych miejsc - restauracji, sklepów, kawiarni, hoteli i innych.

Użytkownicy telefonów Nokia mają obecnie poprzez dostęp do ponad 25 milionów punktów POI (points of interest) na całym świecie dzięki NAVTEQ, przewodnikom Lonely Planet, WCities i Michelin. Miejsca noclegowe mogą łatwo znaleźć dzięki serwisom HRS i Expedia, dostępnym w wielu krajach.




Z bezpłatnej nawigacji i najnowszej wersji Ovi Map mogą korzystać użytkownicy telefonów: Nokia N97 mini, Nokia N97, Nokia N86 8MP, Nokia E71, Nokia E66, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 6720 Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic, Nokia X6, Nokia C6 i Nokia C5.



Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    4.  2010-05-28 16:44:40

    LG lepszy ;)

  • 1

    5.  2010-05-28 16:45:12

    @1 ale zapewne SE juz nie ;) co do newsa obawiam sie, ze na 2 modelach raczej funkcjonalnosci z komentarzami dla restauracji itp. nie bedzie (e71 i e66) tak jak nie ma dla nich lonely planet i przewodnikow michelin ;( same POI moze i tak.

  • 1

    6.  2010-05-28 17:13:47

    thonka. A jednak takie drobne różnice zauważyłeś, ja bym kupił powiedzmy jeden z tych modeli a tu takie cuda że czegoś brak, niby drobna rzecz ale fakt faktem.

  • 0

    7. ~kormoran  2010-05-28 17:45:00  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Chętnie kupię Nokię bo darmowe mapy i nawigacja to jest COŚ! Ale muszą produkować telefony podobne do Samsunga I9000 Galaxy S lub HTC Desire!

  • 0

    8.  2010-05-28 18:24:35

    Szanowna redakcjo, proponuję spojrzeć pod: http://europe.nokia.com/support/product-support/maps-support/com patibility-and-download#/default/ i zweryfikować zamieszczaną listę telefonów obsługiwanych przez Ovi Maps

  • 0

    9. ~BKX  2010-05-28 19:46:20  host: arc110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7: N8 zapowiada się ciekawie, ale w dalszym ciagu to nie to samo co HTC :( Ba... nawet mojego iP 3G bym chyba nie zamienił na ten model Nokii... Oglądałem ostatnio X6 i też pozostaje niesmak, Symbian to nie platforma do modeli dotykowych, moim zdaniem Nokia powinna całkiem odmiecić symbiana, albo zrobi dobrą nakładakę na androida, innego wyścia nie widzę... U konkurencji brakuje mi wlasnie tej darmowej navi, bo mapy nokii calkiem dobrze sie spisują...

  • 0

    10.  2010-05-28 20:13:20

    8, AbrahaM - wskazana lista nie dotyczy *bezpłatnej nawigacji, o której jest mowa przy wymienionych przeze mnie modelach. Na liście, którą podałeś są różne telefony, w tym te, na których nie ma darmowej nawigacji krok-po-kroku.

  • 0

    11.  2010-05-28 21:45:27

    10, LuIN - dzięki za wyprowadzenie z błędu. Trochę dziwi mnie takie różnicowanie, że telefony x,y,z mają OM bezpłatne, choć OM są wspierane przez szerszą gamę telefonów.

  • 0

    12.  2010-05-29 19:38:00

    szkoda ze tych darmowych bzdetów, zreszta nic nie wartych w Polsce, nie mozna usunąć ... mam wykupioną licencję a nie mogę korzystać z poprzedniej płatnej wersji nokia maps w modelu e55

  • 0