Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi konkurenci Google i Yahoo

Nowi konkurenci Google i Yahoo

sirmark 7 Lutego 2007 17:39

0 0

Grupa złożona z największych operatorów telefonii komórkowej na świecie, planuje opracowanie technologii pozwalającej na stworzenie konkurencyjnej dla Google i Yahoo wyszukiwarki internetowej.

Najwięksi operatorzy telefonii komórkowej, jak Vodafone, Telecom, Telefonia, Hutchison Whampoa, Cingular, spotkają się na konferencji w Barcelonie, gdzie dyskutować będą na temat stworzenia nowej wyszukiwarki internetowej. Pomysłodawcy wierzą, że opracowanie innowacyjnej technologii przeszukiwania zasobów Internetu pozwoli im stworzyć silną konkurencję dla najpopularniejszych wyszukiwarek Yahoo i Google.
Idea stworzenia nowej wyszukiwarki internetowej wiąże się z chęcią gigantów telefonii komórkowej czerpania większych korzyści z kampanii reklamowych. Pozwoli to nie tylko ograniczyć koszty własnych kampanii, ale także uzyskać profity z ogłoszeń innych reklamodawców.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~NuLL  2007-02-07 22:42:24  host: chello087206205102.chello.pl

  Sa bez szans wg mnie.

 • 0

  2. ~  2007-02-08 00:19:58  host: dvw237.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Rzewnie przypominam sobie czasy, gdy na polskim rynku rządziły wyszukiwarki Onetu i WP a z zagranicznych potęgą była Altavista i Yahoo. Teraz w naszym kraju liczą się tylko Netsprint i Google.

 • 0

  3. ~blom  2007-02-08 00:52:22  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

  Google ma swoj 18+ odpowiednik booble

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet