Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi klienci One-2-One

Nowi klienci One-2-One

WitekT 1 Września 2004 11:50

0 0

Na początku czerwca pierwszym z nich została największa berlińska stacja radiowa - R.S.2. Kolejne kontrakty w zakresie obsługi mobilnej podpisane zostały z Radiem KISS FM oraz METROPOL FM. W sierpniu do grona klientów One-2-One dołączyły nowe stacje radiowe: Radio LANDESWELLE THŰRINGEN oraz Radio JAZZ BERLIN.
One-2-One, jako pierwsza polska firma specjalizująca się w usługach mobilnych dla radia, prasy i telewizji, oferuje swoje narzędzia na rynkach zagranicznych. Strategicznym kierunkiem rozwoju działalności na najbliższy rok są Niemcy. W tym celu One-2-One we współpracy z niemiecką firmą konsultingową Createk przygotowała niemieckojęzyczną mutację platformy Radio One'X 2.0 - rozwiązania, które do komunikacji SMS-owej ze swoimi słuchaczami stosuje większość rozgłośni radiowych w Polsce. Do końca bieżącego roku One-2-One planuje powołanie wraz z CreateK Consulting firmy One-2-One Deutschland, spółki zależnej z siedzibą w Berlinie oraz pozyskanie co najmniej 10 klientów mediowych.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Astoria  2004-09-01 12:06:00  host: 217.96.7.124

    Fajnie! :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet