Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi członkowie zarządu PTC

Nowi członkowie zarządu PTC

WitekT 24 Kwietnia 2010 11:49

0 0

Rada nadzorcza PTC powołała nowych członków zarządu w miejsce zatrzymanych 23. kwietnia Klausa T. i Tomasza H.

Klausa T. na stanowisku członka zarządu i dyrektora ds. strategii, marketingu i sprzedaży zastąpił Michael Wilkens, a Tomasza H. na stanowisku członka zarządu i dyrektora ds. administracyjnych - Dariusz Łukasiewicz.




PTC może mieć jednak poważne problemy z wpisaniem nowego zarządu do KRS-u. Przypomnijmy, że w związku z trwającym sporem właścicielskim, w KRS-ie z urzędującego do wczoraj zarządu wpisani byli tylko Klaus T. i Tomasz H.

Szerzej o wczorajszym zatrzymaniu członków zarządu PTC pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~  2010-04-25 10:37:12  host: t04-02.opera-mini.net

    Zabieram numer z ery i uciekam do play nie bede przeplacal era dla frajera

  • 0

    40. ~lukas63  2010-04-25 11:18:56  host: 81-219-7-39.adsl.inetia.pl

    Dlaczego w newsach nie ma nic o wielkiej wczorajszej awarii w sieci ERA w dolnośląskim i lubuskim?

  • 0

    41.  2010-04-25 11:19:46

    39@ Tylko uważaj, żeby w salonie Play nie nabili ci następnych aktywek ;)

  • 0

    42. ~hiro  2010-04-25 11:27:39  host: 178.56.38.176

    Właśnie, w Play promocja - podpisz 1 umowę, a 2 dajemy gratis ;) co do awarii - dawno usunięta to o czym pisac?

  • 0

    43. ~aga_t  2010-04-25 13:27:40  host: acpu147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja zmieniam na play,

  • 0

    44.  2010-04-25 14:13:44

    43@ ;) a ja uciekłem z play do ptc

  • 0

    45. ~Ark  2010-04-25 14:20:08  host: apn-77-113-70-6.dynamic.gprs.plus.pl

    Mnie ciagnie do oferty Play Biznes na start 60 po upuscie 48 netto przez 12 miesiecy, 300 minut do wszystkich (10 gr minuta) i bezpłatne połaczenia na telefony stacjonarne i w sieci.

  • 0

    46. ~Ark  2010-04-25 14:24:55  host: apn-77-113-70-6.dynamic.gprs.plus.pl

    poprawka do 45. Po upuscie biznes na start 60 12 miesiecy - 30 netto (50% rabatu) zamiast 48 netto tyle jest przy umowie 2 lata z telefonem.

  • 0

    47. ~  2010-04-25 16:16:05  host: t07-14.opera-mini.net

    Ciezko się polapac o co w tym wszystkim chodzi

  • 0

    48. ~  2010-04-25 19:20:17  host: 77-254-170-104.adsl.inetia.pl

    Uważaj żeby nie podpisali za Ciebie umowy w Play bo już znowu głośno o tym. Nowy artykuł o kolejnych przekrętach z umowami. Zresztą Ark -> to nie o tym temat więc czemu służą te Twoje komenty ?

  • 0

    49. ~stem  2010-04-25 20:35:56  host: 87-205-39-142.adsl.inetia.pl

    PLAY - prawie jak operator sieci.

  • 0

    50. ~tommy  2010-04-25 20:41:36  host: public-gprs32664.centertel.pl

    To całe PTC to od lat nie wiadomo do kogo należy czy do Vivendi czy do DT. Ciągle trwa niekończący się spór przed sądami o udziały i niestety odkąd zaczęła się cała przepychanka marnieje oferta tej sieci.

  • 0

    51.  2010-04-25 22:03:55

    Awarie zawsze się miały miejsce i tak będzie zawsze. Osobiście wiem o wiele większych wpadkach operatorów które nie zobaczyły światła dziennego, tylko dlatego że nikt tego nie rozdmuchał... Co do fanboyów Playa, możecie już dzwonić do Centernetu? Czy macie jedną wielką awarię od roku? Co do roszczeń Vivendi i DT to PTC.. to która polska firma telekomunikacyjna jest "polska"?? Orange? Polkomtel? P4? No sorry ale chyba żadna!!

  • 0

    52. ~label  2010-04-25 22:10:17  host: public-gprs68344.centertel.pl

    @ 50 - no nie przesadzaj, era wiele ciekawych opcji wprowadziła w tym czasie, Numer stacjonarny to cos czego nie ma żadnen inny op, a to tylko 1 przykłas

  • 0

    53. ~mrówkobójca  2010-04-25 22:45:58  host: dsq61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego sieć Era nie chce być numerem 1 pod względem ilości kart sim i najlepszych usług abonament/biznes/karta ? Wciąż tylko drogi Plus i zagmatfany Orange są na 1 i 2 miejscu. Pewnie to się zmieni jak w Erze wymienią cały zarząd i prezesa na ludzi ambitniejszych..

  • 0

    54. ~  2010-04-26 09:41:16  host: gaja.tpnet.pl

    51. Nie jestem fanbojem, ale do Centernetu się dodzwaniam.

  • 0

    55. ~  2010-04-26 09:42:55  host: gaja.tpnet.pl

    53. Jak to nie chce? Mnie Tak Taka do dziś nie wyłączyli (po tym, jak dostałem esemesa o "mercedesach", przestałem doładowywać); miałem rzekomo włączoną blokadę na otrzymywanie wiadomości marketingowych.

  • 0

    56. ~  2010-04-26 10:18:26  host: 212.160.172.70

    ~13kirkor, PTC nie wypłaciła dywidendy, ponieważ od kilkunastu lat trwa konflikt udziałowców (do chwili obecnej nierozstrzygnięty przez sądy) i nie można więc ustalić, jak dywidendę podzielić i komu oraz ile wypłacić. Chodzi o kwotę prawdopodobnie przekraczającą już 10 miliardów PLN. Nie należy się zatem dziwić zaciekłości sporu o tytuł właścicielski :)

  • 0

    57. ~Jasiek  2010-04-26 20:08:03  host: 87-205-168-28.adsl.inetia.pl

    No tak ale jeśli chodzi o ten cały spór o którym piszecie. To Vivendi jest totalnie nie poważne bo lata po całym świecie i zakłada sprawy i szuka sądu im przychylnego. I taki też wyrok wydał sąd w NY.

  • 0

    58.  2010-04-27 16:01:17

    @55, mercedesy były jakoś rok temu. W TT można mieć nawet roczną ważność konta, bo terminy wazności się sumują. Potem jeszcze jest okres aktywności na połączenia przychodzące.

Dodaj swoją opinię