Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowi członkowie zarządu Orange

Nowi członkowie zarządu Orange

WitekT 8 Października 2015 12:26

3 6

8. października rada nadzorcza Orange Polska powołała Jolantę Dudek, Bożenę Leśniewską oraz Michała Paschalisa-Jakubowicza na członków zarządu. Dołączyli do Bruno Duthoit (prezesa), Piotra Muszyńskiego (wiceprezesa odpowiedzialnego za technikę i sprawy operacyjne), Mariusza Gacy (wiceprezesa odpowiedzialnego za rynek biznesowy), Macieja Nowohońskiego (odpowiedzialnego za finanse) i Jacka Kowalskiego (odpowiedzialnego za kadry).

Przed powołaniem do zarządu, Jolanta Dudek pełniła funkcję dyrektora wykonawczego ds. obsługi klientów, Bożena Leśniewska dyrektora wykonawczego ds. sprzedaży, a Michał Paschalis-Jakubowicz był dyrektorem wykonawczym ds. marketingu rynku masowego. W każdym przypadku główne obszary odpowiedzialności pozostaną bez zmian po powołaniu na stanowiska członków zarządu.

Chciałbym pogratulować Joli, Bożenie i Michałowi powołania do zarządu. Podkreśla to i wzmacnia nastawienie Orange Polska na klienta w zakresie przygotowania oferty, procesu sprzedaży oraz obsługi klienta - kluczowych obszarów, za które są odpowiedzialni nowo powołani członkowie zarządu - powiedział Bruno Duthoit, prezes Orange Polska.
Jolanta Dudek (urodzona w 1964 roku) ukończyła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Gospodarką Europejską, uzyskując dyplom francuskiej Ecole des Hautes Etudes Commerciales (HEC), Juy-en Josas oraz Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Jest również absolwentką Akademii Psychologii Przywództwa (2013) i Szkoły Mentorów (2015) przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Posiada doświadczenie jako Auditor Wiodący Systemu Zarządzania Jakością ISO 2002 oraz jako Koordynator COPC - Customer Operations Performance Center. Karierę w branży telekomunikacyjnej rozpoczęła w 2000 roku w Centertelu na stanowiskach menadżerskich związanych z zarządzaniem obsługą Klientów Indywidualnych. W latach 2004-2010 pełniła funkcję Dyrektora Obsługi Klientów Biznesowych sieci komórkowej Orange. W październiku 2010 roku objęła stanowisko Dyrektora Obsługi Klientów Biznesowych w Orange Customer Service, a od listopada 2013 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Orange Customer Service. Od listopada 2013 była Dyrektorem Wykonawczym ds. Obsługi Klientów w Orange Polska. Od 2014 dodatkowo odpowiada za obszar Relacji z Klientami Orange Polska.

Bożena Leśniewska (urodzona w 1965 roku) ukończyła Wydział Filologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademię Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Akademię Mentoringu. Karierę zawodową rozpoczęła w obszarze Sprzedaży w 1992 roku w DHL International Ltd. Od 1996 roku odpowiadała za rynek sprzedaży w firmie Polkomtel S.A. początkowo jako Dyrektor Sprzedaży, następnie Dyrektor Regionu Sprzedaży, Dyrektor Departamentu Klientów Indywidualnych i Zastępca Dyrektora Departamentu Klientów Biznesowych. W 2006 roku dołączyła do zespołu Orange Polska w Centertelu jako Zastępca Dyrektora Pionu Sprzedaży Rynku Biznesowego, a następnie Dyrektor Pionu Sprzedaży do Klientów Biznesowych. Od 2008 roku była Dyrektorem Pionu Klientów Biznesowych, a potem Dyrektorem Sprzedaży jednocześnie w Centertelu i w Orange Polska. Od listopada 2013 roku była Dyrektorem Wykonawczym ds. Sprzedaży w Orange Polska. Bożena Leśniewska jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Orange Retail. Jest członkiem Rady Programowej Polish National Sales Awards, europejskiej organizacji Women in Leadership, Rady Ekspertów THINKTANK oraz Stowarzyszenia Mentorów Przełom.

Michał Paschalis-Jakubowicz (urodzony w 1972 roku) jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz posiada dyplom Kanadyjskiego Studium Podyplomowego MBA Szkoły Głównej Handlowej. Pracował w firmach Nicom Consulting , Polkomtel, Wirtualna Polska (jako członek zarządu) i A.T.Kearney. W 2009 roku rozpoczął karierę zawodową w Centertelu jako Dyrektor Marketingu Usług Mobilnych. W listopadzie 2013 roku dołączył do zespołu Orange Polska jako Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu Rynku Masowego. We wrześniu 2015 roku Michał Paschalis-Jakubowicz został Członkiem Rady Nadzorczej spółki Telefony Podlaskie.

Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 6
 • 2

  1. ~Orange  2015-10-08 12:49:03  host: public-gprs517538.centertel.pl

  Nic nowego nie wniosa tylko wiecej zarabiac beda jak obecnie :P koło nadal sie toczy te same

 • -1

  2. ~Marek  2015-10-08 15:27:49  host: e92-27.icpnet.pl

  Co oni tacy starzy? Myślę o kobietach w tym gronie.
  Czy one coś jeszcze mogą wnieść do tej firmmy?

 • 1

  3. ~  2015-10-08 18:08:20  host: user-94-254-129-70.play-internet.pl

  Kogo by nie wzięli do zarządu to i tak nie zatrzyma to ciągłych zwolnień pracowników i coraz gorszej technicznej obsługi klienta.

 • 0

  4. ~filantrop  2015-10-08 19:17:26  host: 82-171-94-184.ip.telfort.nl

  A według mnie to kolejne wydawanie pieniedzy na najwyższych stołkach. Co to wniesie? Prócz chwilowego spiecia pośladów wszystkich szczebli, nic. Obsługa dalej puszczana przez infolinie sprzedażowe, do sprzedaż zamiast rzetelnej obsługi. Kolejki, brak rekompensat za straty czy awarie. Płatna infolinia ... To jakaś porażka. Jako pierwszą zmiane polecam brac przykład z TM ~4gr...

 • 0

  5. ~Kris  2015-10-09 13:34:45  host: user-31-174-65-67.play-internet.pl

  Miałem okazję współpracować z Bożeną Leśniewską jako delaer Orange. Jestem przekonany, że raczej zaszkodzi tej firmie.

 • 0

  6. ~Super-sim.pl  2015-10-09 13:38:02  host: user-31-174-65-67.play-internet.pl

  te zmiany nie wróżą nic dobrego dla Orange. Potwierdzają jedynie dotychczasową niezbyt udaną i bardzo skostniałą strategię marketingową.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet