Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe zestawy w Wielkiej Wyprz w MixPlusie

Nowe zestawy w Wielkiej Wyprz w MixPlusie

sirmark 23 Stycznia 2008 13:09

0 0
Od 24. stycznia w ofercie Plusa ruszają nowe odsłony promocji Wielka Wyprz w MixPlusie, a w nich wprowadzone zostaną dwa nowe zestawy.

Nowością jest wprowdzenie do oferty telefonu LG KE970 Shine. Drugą nowością jest zestaw Huawei Plusfon 401i z kartą pamięci 1GB.

Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz (30).
Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz (50).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2008-01-23 13:29:10  host: wap.mobile.project4.pl

    Niezle

  • 0

    2.  2008-01-23 13:41:55

    Jak na razie to jedyna Wielka Wyprz to jest na GPW ;)

  • 0

    3.  2008-01-23 13:51:19

    Obniżyli by wreszcie cenę połączeń i SMS-ów i zadabli mixa jak o Sim+

  • 0

    4.  2008-01-23 13:52:07

    Zadbali miało być

  • 0

    5.  2008-01-23 14:02:04

    A w linkach do cenników są promocje z 18.01 a nie te z newsów.

  • 0

    6.  2008-01-23 14:10:23

    #5. owszem, bo w tresci zrobilem dopisek o tych modelach i cenach. Co by nie marnowac czasu na mozolne wstawianie wszystkiego.

  • 0

    7.  2008-01-23 14:16:38

    Lepiej obniżyliby cenę Nokii 6300 i wreszcie wprowadzili ja do mixa. O urealnieniu cen Motoroli K1, SE K550i oraz Nokii 3110 już nawet nie wspomnę. Ludzie chcą być dla nich dobrzy i wiązać sie na 36 doładowań to oni im w zamian każą za telefon który w sklepie kosztuje 550zl płacić 250zl. Porażka....

  • 0

    8. ~maciek  2008-01-23 14:18:29  host: cerber.gddp.lublin.pl

    iwłasnie dlatego choc mam tel. nie w mixie a na abo, wraz zkoncem umowy rezygnuję z plusa.

  • 0

    9. ~dabi  2008-01-23 14:41:42  host: cqv249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uuu, Shine. Ale fajne w tej wyprz są też motki. Połączenia obniżyli, o co wam chodzi? Teraz jest git. Korzystać, póki można :D

  • 0

    10.  2008-01-23 15:04:27

    Ja tam jestem z cen połączeń zadowolony, lecz z telefonami to przesadzają...

  • 0

    11. ~senner  2008-01-23 16:55:01  host: aaxq201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    patrzyłem na stronce plusa i shine kosztuje kurde 1 zł w kubali 75 a 99 w kubali 55. kurde, ładnie. fajnie że wielka wyprz ma takie odsłony promocji!

  • 0

    12. ~mister  2008-01-23 20:22:51  host: chello089076192228.chello.pl

    kolejne mile zaskoczenie ze strony plusa, widac ich plan podboju w tym roku jest powazniejszy niz tylko jedna promocyjna z wejsciem w 2008.

  • 0

    13. ~muzyk  2008-01-24 16:24:41  host: nat-tar.aster.pl

    shine wchodzi do promocji od dzisiaj ? musze sie przejsc od salonu bo juz dawno miałem ochote na ten telefon, a jeszcze teraz taka promocja....

  • 0

    14.  2008-01-24 19:26:28

    7 popieram,ja juz od damna czekam na 6300 w Mixie,mam juz koncówke zasilen i zasile odrazu jak wejdzie 6300

  • 0

    15. ~trin  2008-01-24 22:21:08  host: chello089077128132.chello.pl

    plus jest ok, mam na abonament telefonik i jestem super zadowolony z ofert w wielkiej wyprzy. moja kobietka juz też z nich korzysta i jak na razie bardzo dobrze. oby tak dalej!

  • 0

    16. ~gandzia  2008-01-26 12:00:43  host: dpn26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i jest dobrze, plus jak zwykle przyslania pozostalych operatorow, a orange pewie sie zieleni, albo gnije ;)

  • 0

    17. ~slowik  2008-01-26 15:44:49  host: doy204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ja skorzystam z "wyprzy" plusa. super opcja. wlasnie, i nie tylko z tym weszli w nowym roku, bo jeszcze promuja iplus! sie chwali

  • 0

    18. ~herbi  2008-01-27 15:20:08  host: acov71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zarówno w mixie i plusie abonamentowym dali nowe telefony albo obinżyli ceny już obecnych. fajnie że zmieniają caly czas oferte (na korzyść klienta) plus!

  • 0

    19. ~  2008-01-28 09:19:35  host: dhcp20-41.eastwest.com.pl

    Do 7#, 14#, 6300 to tandetne i awaryjne nic. Kupujcie sobie dla lansu, a potem biegajcie do serwisu. Wszystkiego 'dobrego'. Kto nie ma w głowie, ten ma w nogach :P

Dodaj swoją opinię