Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe zasady "Happy Hours"

Nowe zasady "Happy Hours"

WitekT 7 Października 2005 19:15

0 0

Polkomtel wprowadza zmiany w promocji Happy Hours, przeznaczonej dla użytkowników Simplusa.

Zamiana warunków promocji nastąpi od 10. października. Za uruchomienie nowej oferty pobierana będzie opłata w wysokości 5 zł. Za tę kwotę użytkownik otrzyma 120 minut do wykorzystania w ciągu 30 dni w porze od piątku od godziny 21:00 do poniedziałku do godziny 6:00.




Automatycznie i bezpłatnie nowy pakiet Happy Hours będzie aktywowany użytkownikom, którzy aktywowali usługę na starych zasadach za 1 zł.

O dotychczasowych warunkach promocji pisaliśmy w tej wiadomości. Powodowały one permanentne "zapychanie" sieci między godziną 19 a 20 w piątki i soboty. O tych problemach pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~Damian  2005-10-08 11:11:32  host: brutus.akacjowa.pl

    czyli trzeba kupic jeszcze ze dwa startery simplusa i prawie jak darmowe weekendy :)

  • 0

    20. ~.  2005-10-08 15:31:23  host: acb163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I oby ta sytuacja odciążyła sieć,bo w godzinich 19-20 nie moge sie do + do dzwonic ani + domnie ;/

  • 0

    21. ~leZboZ  2005-10-09 22:29:42  host: cqq179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakie za darmo teraz każą sobie zapłacić za to 5zł - może mało ale to nie oznacza że ta usługa jest za darmo ;)

  • 0

    22.  2005-10-09 23:40:53

    Plus schodzi na psy...

  • 0

    23. ~Blums  2005-10-10 08:50:09  host: cf34.internetdsl.tpnet.pl

    jak narazie t o nic oficjanlego na ten temat nie napisali

  • 0

    24. ~  2005-10-10 10:17:42  host: external.ciech.waw.pl

    Ale przecież to typowa sytuacja w plotkomtelu. Za tydzień albo dwa ktoś sobie przypomni i wtedy napiszą, że tydzień albo dwa temu zmienili...

  • 0

    25.  2005-10-10 12:03:46

    1. Z dniem 11 października 2005 r. promocja "Happy Hours" zostanie zakończona;
    2. W miejsce dotychczasowej promocji uruchomiona zostanie promocja "Pakiet Szczę-śliwe Godziny" na następujących warunkach:
    a. Użytkownik uzyska pakiet 120 minut darmowych krajowych połączeń do sieci Plus GSM w cenie 5 zł brutto, który będzie mógł być wykorzystany w ciągu 30 dni od dnia uruchomienia;
    b. Pakiet może zostać wykorzystany od godz. 21:00 w piątek do 6:00 (rano) w poniedziałek - znacznie rozszerzono pory obowiązywania promocji (dotych-czas tylko 19:00-20:00 w piątki i soboty),
    c. W przypadku gdy Użytkownik taryfy Easy posiada aktywny również pakiet Easy Gadka, w pierwszej kolejności wykorzystywany będzie "Pakiet Szczęśli-we Godziny" - z korzyścią dla Użytkownika.
    3. Użytkownicy, którzy już skorzystali z dotychczasowej promocji "Happy Hours" otrzymają:
    - nieodpłatnie jeden "Pakiet Szczęśliwe Godziny",
    - wiadomość tekstową SMS o treści "Od 11/10 jest nowa oferta Pakiet Szczęśliwe Godziny a w nim 120 min, który aktywowaliśmy Ci bezpłatnie. szczegóły pod numerem 5252 i na www.simplus.pl.
    4. Uruchomienie "Pakietu Szczęśliwe Godziny" następuje po wysłaniu krótkiego kodu *121*11*05# z numeru, dla którego ma być uruchomiony Pakiet.

  • 0

    26. ~pies ogrodnika  2005-10-10 13:11:17  host: 82-160-153-106.ols.vectranet.pl

    I bardzo dobrze, mam nadzieję, że skończy się sytuacja, kiedy to późne popołudnie w piątek i sobotę oznacza brak kontaktu ze światem przez komórkę.

  • 0

    27.  2005-10-11 00:17:58

    cfaniaki... :> mozna bylo wygadac 8h a teraz tylko 2h...

  • 0

    28.  2005-10-11 00:20:21

    hmmm ale na SimplusTeam.pl nie ma nic o zmianach zasad....

  • 0

    29. ~Loda  2005-10-11 09:37:09  host: kameleon.stat.gov.pl

    Pod Lodzia nigdzie sie nie mozna dodzwonic przez te 'happy hours' i dlatego pewnie sa happy ;)

  • 0

    30. ~  2005-10-11 15:42:52  host: edd42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tere fere kuku 120 minut ale mi promocja

  • 0

    31. ~  2005-10-16 10:41:50  host: prosie15-1.aster.pl

    plus gsm coś kombinuje

  • 0

    32. ~xxx  2005-10-17 23:16:40  host: anv229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale polacy sa dziwni.. a inajgorsze, ze ja tez jest polakiem :( Wy to macie jakies posrane glowki, wszystko chyba byscie chcieli za darmo, wam i tak zle i tak niedobrze... normalnie paranoja... Oferta spoko, Plus zrobil blad, ale wyszli z tego z podniesiona glowa, 5 zl to nie pieniadze, a pogadac sobie mozecie te 120 min. plus reszta z innej teryfy... tylko nazekacie...

  • 0

    33.  2005-10-18 17:54:36

    a co z premia urodzinowa? macie bo ja nic nie dostalem a jestem zarejestrowany

  • 0

    34. ~r  2005-10-19 11:03:13  host: clw128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na stronie simplusa pisze że to wykorzystania jest 120 min. w kolejne weekendy przez miesiąć. więc to nie jest 120 min na miesiąć tylko więcej

  • 0

    35. ~rr  2005-10-19 19:12:50  host: 80.50.36.14

    to jest tylko 120 minut na miesiac :(

  • 0

    36. ~szymon_z  2005-10-21 13:42:40  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    D@ario:Wcale nie schodzi.Jak era wrpowadzila tylko 2 fony haha i to ma byc promocjca.W Plusie SĄ PRZYNAJMNIEJ DARMOWE MINUTY I DŁUGI OKRES WAŻNOŚCI KARTY czego nia ma w erze.To ty i ta twoja era schodzicie na psy.Z reszta-wystawiaj swoje opinie na swojej psiej stronce ery do tego przeznaczonej a nie tu!

  • 0

    37. ~szymon_z  2005-10-21 13:43:39  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    Ja pierdziele era schodzi na psy...Plus GÓRĄ!:)

  • 0

    38. ~szymon_z  2005-10-21 13:44:55  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    czaq masz calkowita racje.Gówniarze!era schodzi na psy...........

Dodaj swoją opinię