Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe wartości doładowań w Erze

Nowe wartości doładowań w Erze

WitekT 31 Lipca 2006 11:52

0 0

Od 1. sierpnia zmieniają się nominały kart doładowujących konto w TakTaku oraz Era Mix i Era Fun.

Nowe nominały kuponów papierowych i elektronicznych to 5 zł (bez przedłużenia ważności konta) i 25 zł (1 miesiąc na połączenia wychodzące + 1 miesiąc na połączenia przychodzące).




Rozszerzono także przedział doładowań elektronicznych – teraz jest on od 5 zł do 500 zł. Zakres doładowania od 5 zł do 19 zł nie przedłuża ważności konta na wykonywanie połączeń, zaś od 20 zł do 49 zł przedłuża o 1 miesiąc na połączenia wychodzące i dodatkowo o 1 miesiąc na połączenia przychodzące. Kupon o nominale 20 zł pozostaje promocyjnie w sprzedaży do wyczerpania zapasów. Jego funkcjonalność nie ulega zmianie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • 0

    64. ~fv3  2006-08-01 14:20:16  host: nat6.gress.com.pl

    Jest drożej. 5tak nie przedłuża ważności kontka. A w orange ta sama wartość aż o 2 dni.

  • 0

    65. ~jan  2006-08-01 14:24:45  host: dqf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 dni, żart jakiś:P

  • 0

    66.  2006-08-01 15:31:18

    Uprzejmie informuję że od dziś są dostępne doładowania Heyah 5zł. Kupon nie przedłuża ważności konta na wykonywanie połączeń i dostępy będzie w formie papierowej od 9 sierpnia.

    Pozdrawiam
    Heyah

  • 0

    67. ~Arek  2006-08-01 15:40:32  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    5 zl w orange przedluza Orange Rulez o 2 dni lepsze niz 0 :)

  • 0

    68. ~  2006-08-01 15:57:01  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    nie wiem jak wy ludzie ale wedlug mnie najbardziej oplacalne karty są w sami swoi 40 zl na 3 miesiace fajnie taniej niz wszedzie 80 to jest najbardziej oplacalna karta przedluza na 210 dni

  • 0

    69. ~  2006-08-01 16:26:43  host: dvl169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiecie dlaczego wszystko drożeje w tel. komórkowej? Bo jak pojawią się kolejni operatorzy, to od stycznia będzie trzeba z czegoś spuścić, by nowi nie spuścili się na starych ;)

  • 0

    70.  2006-08-01 18:14:58

    Nie wiem czy pamiętacie jak W ŚP.IDEI była POP karta za 20zł,która nie przedłużała ważności konta a nawet nie można było jej wbić jak nie posiadało się ważnego konta na rozmowy wychodzące?.Dopiero po bardzo długim czasie(kilka lat)wprowadzono POP kartę za 25zł

  • 0

    71.  2006-08-01 18:38:54

    a ja poproszę doładowania za 1,22zł przedłużające wykonywanie połączeń o godzinę. :P Czy któraś sieć mi to zaproponuje?

  • 0

    72.  2006-08-01 18:44:00

    o czym wszystkim tam mowa, w końcu doladując za 25zl bedzie sie mialo 25zl, dlaczego ma byc drozej, caly czas doladowanie za 50zl przedluza na 3 miesiace polaczenia wychodzace

  • 0

    73.  2006-08-01 18:49:37

    mówienie taniej/drożej byłoby zasadne tylko dla osób, które muszą doładowywać aby zachować ważność wychodzących ew. przychodzących i nie wydzwaniają całej kwoty. Ale sytuacja tych osób się nie zmieniła, bo one i tak będą doładowywać 50zł co trzeci miesiąc.

  • 0

    74. ~  2006-08-01 19:30:22  host: axj163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Seba ma rację :D

  • 0

    75. ~arek  2006-08-02 16:27:10  host: dqk195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    50 się najbardziej opłaca, a jak ktoś ma jeszcze pakiety tanich minut i smsów, jak jest możliwe w T-T to tym lepiej.

  • 0

    76.  2006-08-02 22:20:19

    a mnie najbardziej opłaca się przedlimitowy Fuj Plan 25+15zł Wybrany Nr. Rozmawiam sobie nawet i ponad 5000 minut z moją laską. Jej dałem w prezencie mix10 za którego płacę złotówkę (bo wskutek reklamacji przyznano mi 90% rabatu). Telefony są oczywiście w proficie, co jeszcze bardziej obniża koszty. Żaden prepaid (nawet TT) nie da mi tego. Jednakże przyznaję uczciwie że gdyby nie miłość na odległość, to wybrałbym albo TT albo Sami Swoi (nie piszę SS, bo jestem PL :P )

  • 0

    77.  2006-08-03 14:39:22

    mam pytanie do tych co mają ere tak tak ile najdluzej nie doladowywaliscie konto ?

  • 0

    78. ~men  2006-08-03 21:42:12  host: bpi177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Arek__85: dziwne, ale ja mam numer TAKTAk który stracił ważność na połączenia wychodzące 16 listopada 2005 r. i dziś jest aktywny, dziwne...

  • 0

    79. ~stefan  2006-08-03 23:39:08  host: dlw159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak ale jak bys miał fajny numer to ciekawe czy by Ci też tak długo podtrzymywali ;)

  • 0

    80.  2006-08-04 08:59:31

    Mi juz tez troche leży tak tak nawet fajny numer na nim mam moze i bym chciał dalej z niego korzystac ale mam w telefonie simlocka wiec odpada drugi telefon jest bateria zryta ma maxa

  • 0

    81.  2006-08-09 12:13:51

    ja doladowalem sobie konto za 55zl < przez internet > i wychodzace mam do 1,1,07

  • 0

    82. ~ag  2006-08-14 20:37:07  host: abrl151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie bez paniki 20 tt są jeszcze ważne do 2008 roku każdy może doładować zawsze elektronicznie za 20 zł. ludzie przeliczcie sobie że 50 kupon i tak jest najlepszy. [panika o nic, wielkie mi halo]

  • 0

    83.  2006-08-31 08:34:17

    Żeby mieć połączenia wychodzące trzeba doładować konto za mnimum 25 złotych, niższa kwota nie daje takiej możliwosci.

Dodaj swoją opinię