Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Vertu inspirowane Ferrari

Nowe Vertu inspirowane Ferrari

LuiN 4 Listopada 2008 10:16

0 0

Luksusowe auta Ferrari i luksusowe telefony Vertu znów spotkają się razem. Ostatnim owocem współpracy koncernów był telefon Ascent Ferrari 1947, teraz czas na Ascent Ti Collection i model Nero.

vertu ferrari vertu ferrari

Kolekcja Ti składać ma się z modelu Nero i dwóch limitowanych telefonów: Rosso i Giallo. Nero wykonany jest w całości z tytanu połączonego z szafirowym szkłem. Wszelkie metalowe elementy pokryte są wytrzymałą powłoką PVD.




Specyfikacja kolekcji Ti zakłada, że będą to telefony oferujące nie tylko EDGE, ale i łączność 3G, waga wyniesie 160 g, bateria pozwoli na do 5 h rozmowy i do 300 h czuwania, telefony będą miały Bluetooth, 4GB pamięci wewnętrznej, aparat 3 Mpix z autofokusem i flash-em, możliwość synchronizacji z komputerami Mac i PC oraz tematy i dzwonki inspirowane Ferrari.

Dla osób prawdziwie zainteresowanych zakupem telefonu Vertu, cena jest zupełnie nieistotna. Tak jak zwykle - nie powinna ona spaść poniżej kilkunastu tysięcy złotych.

Źródło tekstu: unwirerview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2008-11-04 10:37:44

    nawet jakbym dzisiaj w totka wygrał 25mln to nawet jak by mi ktoś go dawał za 100zł to bym go nie chciał

  • 0

    2.  2008-11-04 10:57:58

    widać w tym telefonie brak wizji plastycznej konstruktorów...ten telefon w ogóle nie przyciąga swoim wyglądem..a funkcjami tym bardziej,

  • 0

    3. ~hotelsopot.net  2008-11-04 11:11:10  host: host80.sopot.wirt.pl

    - no widac typowych polaczków popwyżej. zazdrość d.. sciska, nieustanne krytykanctwo. Panów piszących negatywne komentarze i tak nigdy nie bedzie stać na tego typu telefon, za szczyt technologii uważają nokie serii N. Vertu to styl i klasa, target tej marki nie zwraca uwage na ilosć milionów pixeli czy odtwarzacz mp4. Vertu to klasa sama w sobie, telefon dzieło sztuki dla wyrafinowanych gustów a nie dla dzieciaków piszących komentarze na telepolis.

  • 0

    4. ~aki ross  2008-11-04 11:23:54  host: 212.244.84.35

    Co za paskudne cegły

  • 0

    5.  2008-11-04 11:26:29

    @3 niema tu czego zazdrościć , ten telefon to takie dzieło sztuki jak z koziej dupy trąba

  • 0

    6.  2008-11-04 11:31:10

    dodam że jakoś nigdy nie widziałem żeby któryś z polskich bogaczy coś takiego posiadał , większość ma nokie z serii E bądź iphony a co do noki N to zięć kulczyka lubomirski ma N95 jemu też zarzucisz brak klasy ?

  • 0

    7. ~hotel  2008-11-04 11:43:49  host: host80.sopot.wirt.pl

    @5-6. no to masz pecha bo ja widzialem i to wiele razy, np cały businnes center club używa VERTU, gazele biznesu (pb) itp itp. a to ze ty nie widziałes to o niczym nie swiadczy, jeśli za szczy klasy i wielkiego biznesu uznajesz polskie podwórko. w polsce chyba nie ma nawet ich salonu bo jest za biedna. widziałem ich salon w moskwie i mediolanie - i uwierz mi vertu to inna lepsza definicja telefonu komórkowego. Nokia jest telefonem ze sredniej polki, dostepnym w kazdym mediamarkecie itp, ale to nie znaczy ze to najlepsza swiatowa marka podobnie jak firmy audiofilskie ktorych nazw zapewne nie znasz a sa o klase wyzsze nić sony lub jvc które podobnie jak nokia są srednią marką dla mas. sa ludzie ktorzy wolą miec kryształy swarovskiego w telefonie nić 10mega pix. i chwała im za to!

  • 0

    8. ~  2008-11-04 11:44:44  host: aafj102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    quzo: gdyby nie było klientów na te fony, to by ich nie robili. Proste?

  • 0

    9.  2008-11-04 11:50:09

    Z wyglądu taki sobie. Muszę jednak przyznać, że Vertu trzyma się swojego stylu mocno, wyróżnia się na tle innych marek, jest rozpoznawalny.

  • 0

    10.  2008-11-04 11:51:34

    7: Zgadzam się, dobrze że produkują takie telefony. Wyróżnia je przede wszystkim jakość materiałów, z których zostały wyprodukowane. Nie jakiś tandetny plastik a metale i szkło.

  • 0

    11.  2008-11-04 14:36:44

    ehhh... kloccie sie dalej o to kto uzwa a kto nie. dla mnie jest to szczyt desingnerskiego bezguscia. ten sam wyglad powielany x razy naprawde sie nudzi i nie pomoze tu zmiana tylniego panelu... wolalbym juz lune albo arte, przynajmniej mile dla oka...

  • 0

    12.  2008-11-04 15:12:04

    klawiatura telefonów Vertu nieodparcie nasuwa mi skojażenia ze szczotką do pięt firmy Scholl :)

  • 0

    13. ~  2008-11-05 00:40:18  host: chello089078228219.chello.pl

    *7 gadasz bzdury,wcale nie caly bcc uzywa vertu,niektorzy cenia sobie zupelnie inne cechy telefonu a nie tylko napis...

  • 0

    14. ~bosmann  2009-02-04 20:40:31  host: inet20908ng-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Vertu rządzi !!! Kupiłem sobie na bazarze podróbę i teraz ja rules !!! A Nokie N95 wsadźcie sobie, małolaty, o!

Dodaj swoją opinię