Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe usługi na portalu głosowym

Nowe usługi na portalu głosowym

sirmark 1 Marca 2004 13:10

0 0

Portal głosowy Ery "Serwisy na Głos" uzupełniony został o nowe podserwisy. Teraz można uzyskać również informacje o pogodzie, wynikach losowań Lotto, sprawdzić notowania Listy Przebojów 30 Ton, a także uzyskać informację o lokalizacji wybranych miejsc jak kina, teatry, bankomaty...

Do portalu głosowego "Serwisy na Głos" dostęp ma każdy użytkownik sieci Era. Wystarczy połączyć się z numerem numer *7100. Później poprzez wybieranie odpowiednich klawiszy wędrujemy po serwisie w poszukiwaniu interesujących nas informacji.

Główne menu Portalu głosowego składa się z 3 serwisów:
- serwisów rozrywkowych - 1 na klawiaturze telefonu,
- serwisów Powitania, Pocztówki, Dzwonki - 2,
- serwisów informacyjnych - 3.

Ostatnio do serwisów dodano nowe podserwisy. Serwis Lista Przebojów umożliwia odsłuchanie aktualnego notowania Listy 30 Ton. W serwisie podawane są takie informacje jak: tytuł utworu, wykonawca oraz miejsce w aktualnym notowaniu. Notowanie aktualizowane jest w każdy poniedziałek.
Serwis Lotto do dostęp do informacji o wynikach losowań prowadzonych przez Totalizator Sportowy. W serwisie prezentowane są informacje o wynikach losowań:
- Dużego lotka;
- Express lotka;
- Multilotka;
- Twojego szczęśliwego numerka;
- Zakładów Specjalnych

Dzięki usłudze można sprawdzić wyniki ostatniego losowania wybranych zakładów lub sprawdzić wyniki z wybranego dnia.

Ponadto można się dowiedzieć, jaka będzie pogoda dziś lub za kilka dni oraz sprawdzić lokalizację wybranych obiektów: kina, teatry, stacje benzynowe, bankomaty....

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet