Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe usługi informacyjne w TP

Nowe usługi informacyjne w TP

WitekT 15 Czerwca 2005 13:00

0 0

Telekomunikacja Polska wprowadziła nowe, ogólnopolskie usługi informacyjne dla klientów anglojęzycznych i niepełnosprawnych, a także ułatwiające znalezienie potrzebnych numerów telefonów alarmowych i infolinii.

118 811 - informacja tp o numerach telefonów abonentów w języku angielskim. Usługa dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia 2 zł za minutę (2,44 zł brutto) Pod tym numerem można uzyskać informacje w języku angielskim o numerach telefonów firm i instytucji oraz klientów indywidualnych.

118 888 - informacja tp o numerach telefonów dla osób niepełnosprawnych. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00. Koszt połączenia jak za połączenie lokalne, zależy od planu telefonicznego. Pod tym numerem można uzyskać dane teleadresowe instytucji, firm i organizacji, które oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych lub świadczą usługi na ich rzecz, np. PFRON, firmy z branży lecznictwo i farmacja, sprzęt rehabilitacyjny, gabinety rehabilitacyjne, terapia zajęciowa (hydroterapia, hipoterapia), fundacje i organizacje pozarządowe wspierające osoby niepełnosprawne.
118 112 - informacja tp o numerach alarmowych. Usługa automatyczna, dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia wynosi 58 gr za minutę (71 gr brutto).

118 800 - informacja tp o numerach infolinii. Usługa automatyczna, dostępna całą dobę, 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia wynosi 58 gr za minutę (71 gr brutto). Pod tym numerem można uzyskać informacje o ważniejszych infoliniach (0800 oraz 0801) w następujących kategoriach:
banki,
zastrzeganie kart płatniczych,
towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne i inwestycyjne,
telefony zaufania i pomoc dla potrzebujących,
redakcje i wydawnictwa,
medycyna,
motoryzacja,
infolinie policyjne, kryzysowe, interwencyjne.

Nowe usługi informacyjne dostępne są dla abonentów TP oraz z automatów telefonicznych TP w całym kraju. Stanowią uzupełnienie i rozwinięcie usług 118 913 biuro numerów tp oraz 9493 bank danych tp.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~2012  2005-06-15 21:19:00  host: dyy211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak przyjedzie osoba anglojęzyczna i zadzwoni za 2 zł za min. na infolinię to niewątpliwie pomyśli, że dzwoni na tą informację przez Iridium.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet