Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe usługi głosowe w Crowley Data Poland

Nowe usługi głosowe w Crowley Data Poland

sirmark 3 Marca 2010 21:54

0 0

Crowley Data Poland wprowadził dwie nowe oferty do swojego portfolio usług - Multikontakt 1075 i TeleAbonament 1075.
Oferta TeleAbonament 1075, skierowana jest do podmiotów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (SME). Pozwala ona na realne obniżenie kosztów stałych związanych z opłatami za wszelkie połączenia telefoniczne. Opłaty Abonamentowe zawierają pakiety minut na wybrane kierunki lub pakiet wartości, który można wykorzystać na dowolne połączenia. Usługa nie wymaga instalacji, ani zmian w sposobie korzystania z telefonów. Abonent nie ponosi także kosztów instalacji, a formalności są ograniczone do minimum. Dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw Crowley przewidział opcję poszerzenie umowy o tzw. "duże ISDN", czyli linię cyfrową ISDN PRA obsługującą 15, 20, 25 oraz 30 kanałów rozmów.


Crowley Multikontakt 1075 to błyskawiczna w instalacji usługa prefiksowa, której celem jest realne obniżenie rachunków klientów, przy zachowaniu dotychczasowych numerów telefonów. W zależności od ilości i rodzaju generowanego ruchu, redukcja wydatków może sięgać 50% kosztów połączeń międzynarodowych, 40% połączeń międzystrefowych oraz 20% kosztów rozmów z abonentami sieci komórkowych. Multikontakt 1075 to rozwiązanie dedykowane, uwzględniające infrastrukturę telekomunikacyjną klienta oraz obsługującego go dotychczas operatora. Jej instalacja nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów w nowy sprzęt i jest dostępna już w ciągu 24 godzin od złożenia zlecenia.


Cenniki połączeń w ramach:


crowley cennik

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-124-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet