Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe usługi głosowe w Crowley Data Poland

Nowe usługi głosowe w Crowley Data Poland

sirmark 3 Marca 2010 21:54

0 0

Crowley Data Poland wprowadził dwie nowe oferty do swojego portfolio usług - Multikontakt 1075 i TeleAbonament 1075.

Oferta TeleAbonament 1075, skierowana jest do podmiotów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (SME). Pozwala ona na realne obniżenie kosztów stałych związanych z opłatami za wszelkie połączenia telefoniczne. Opłaty Abonamentowe zawierają pakiety minut na wybrane kierunki lub pakiet wartości, który można wykorzystać na dowolne połączenia. Usługa nie wymaga instalacji, ani zmian w sposobie korzystania z telefonów. Abonent nie ponosi także kosztów instalacji, a formalności są ograniczone do minimum. Dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw Crowley przewidział opcję poszerzenie umowy o tzw. "duże ISDN", czyli linię cyfrową ISDN PRA obsługującą 15, 20, 25 oraz 30 kanałów rozmów.

Crowley Multikontakt 1075 to błyskawiczna w instalacji usługa prefiksowa, której celem jest realne obniżenie rachunków klientów, przy zachowaniu dotychczasowych numerów telefonów. W zależności od ilości i rodzaju generowanego ruchu, redukcja wydatków może sięgać 50% kosztów połączeń międzynarodowych, 40% połączeń międzystrefowych oraz 20% kosztów rozmów z abonentami sieci komórkowych. Multikontakt 1075 to rozwiązanie dedykowane, uwzględniające infrastrukturę telekomunikacyjną klienta oraz obsługującego go dotychczas operatora. Jej instalacja nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów w nowy sprzęt i jest dostępna już w ciągu 24 godzin od złożenia zlecenia.
Cenniki połączeń w ramach:

crowley cennik

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet