Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe usługi FreecoNet

Nowe usługi FreecoNet

sirmark 8 Sierpnia 2007 16:24

0 0

FreecoNet, platforma VoIP integrująca rozwiązania wielu operatorów, wzbogaciła się o kolejne usługi dodane: Call Transfer, połączenia konferencyjne oraz statusy błędów.

Usługa Call Transfer znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w firmach. Polega na przełączeniu trwającej rozmowy telefonicznej do innej osoby. Przekierowanie odbywa się płynnie, bez przerywania bieżącego połączenia. Usługa jest bezpłatna.

Kolejna funkcja - połączenia konferencyjne - także zainteresuje przede wszystkim firmy. Umożliwia ona prowadzenie rozmowy telefonicznej jednocześnie przez 3 osoby.
Przez wprowadzenie statusów błędów dla połączeń nieodebranych, użytkownicy FreecoNet, po zalogowaniu do swojego panelu będą mogli sprawdzić, z jakiego powodu konkretne połączenie nie zostało zrealizowane. Pozwoli to uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

FreecoNet to rozwiązanie integrujące usługi wielu operatorów w jednej platformie. Z platformy przez pierwsze 3 miesiące korzystać można za darmo, kolejne miesiące to koszt 1,95 zł brutto na miesiąc.

Źródło tekstu: FreecoNet     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Templariusz  2007-08-08 16:43:21  host: staticline23090.toya.net.pl

  Zawsze jakiś postęp...

 • 0

  2.  2007-08-08 23:02:06

  Koszt miesięczny za korzystanie może powalić nie jedną firmę na kolana:)

 • 0

  3. ~kiszka  2007-08-09 10:23:39  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

  A z betamaxami nie umieją się dogadać, więc na plaster ten freeconet

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet