Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe urządzenia w ofercie sieci Play

Nowe urządzenia w ofercie sieci Play

LuiN 12 Grudnia 2011 17:59

0 0

Od 13. grudnia w ofercie podstawowej sieci Play dostępna będzie konsola do gier Sony PlayStation Portable E1000. Do oferty na życzenie wchodzą HTC Salsa, LG P920 Swift 3D, Sony Ericsson Xperia active i Sony Ericsson Xperia ray.



ps portable e1000 Sony PlayStation Portable E1000 wyposażona w wyjście słuchawkowe i złącze USB. Ma 64 MB pamięci RAM, 4-kierunkowy d-pad, 4 przyciski akcji, gałkę analogową i powłokę antyodblaskową.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play obowiązujące od 13. grudnia (plik .pdf; 81 kB).





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Prestige  2011-12-12 18:42:48  host: apn-95-40-28-85.dynamic.gprs.plus.pl

    Biorę LG P920 Swift 3D jest wydajniejszy od SGS II +

  • 0

    2. ~zbyszek  2011-12-12 18:44:18  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    te, gruszka i reszta z P4, obiecywaliście że w listopadzie będzie BB 9900, i co??

  • 2

    4.  2011-12-12 19:05:42

    Ktoś jeszcze uzywa blackberry ? przeciez te ich pakiety i uslugi to smiech na sali. Juz wole normalny pakiet wykupic i korzystac z czego chce i z jakich aplikacji sobie zycze a ei ich dedykowanych.

  • 0

    5. ~dreaph  2011-12-12 19:20:36  host: 212.160.172.70

    To nowe psp nawet tanio

  • 1

    6. ~user8888  2011-12-12 19:23:06  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    A kiedy Galaxy Note?

  • 1

    7.  2011-12-12 20:05:40

    @5, to stare PSP jest...

  • 0

    8. ~p  2011-12-12 20:09:26  host: zaczek.nat.student.pw.edu.pl

    Kiedy SGN?

  • 0

    9.  2011-12-12 20:15:04

    TO Nowa odświeżona wersja psp. Następca psp to PSV i wyjdzie w marcu.

  • 0

    10. ~zbyszek  2011-12-12 20:37:25  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    @4: to korzystaj z czego chcesz, ja chce BB które zostało przez Gruszkę obiecane, nie każdy chce zabawki typu dotyk i swype, czasem potrzeba fizycznej qwerty, czasem też pakiety i ich zasięg jest za mały, więc mi nie mówcie proszę o pakietach i ich przydatności, dla niektórych telefon nie jest do oglądania filmików na youtube

  • 0

    11. ~zbyszek  2011-12-12 20:39:37  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    @3: to najfajniejszy komplement jaki mogłeś mi dać, nazwać mnie wieśniakiem, którym oczywiście jestem, mieszkam na wsi, pod lasem, w ciszy, w drewnianym domu, zwięrząt nie mam, pracuje w mieście, wolę mieszkać jak człowiek niż w bloku, hahaha

  • 0

    12. ~mas1o  2011-12-12 22:36:08  host: 87-205-241-158.adsl.inetia.pl

    kiedy defy+ ?

  • 0

    13. ~  2011-12-12 23:00:06  host: 178.183.146.139.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @4 - wszystkie BB na OS6 potrafią zwyczajnie działać na zwyczajnym APNie INTERNET i MMS. Nie jest potrzebna usługa BB.

  • 0

    14. ~derbixxx  2011-12-12 23:27:02  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    @13: dzięki za info!! zastanawiałem się nad BB 9360, ale nie byłem pewny funkcjonalności bez BIS-a. Mając teraz Wildfire'a co prawda bardzo się przyzwyczaiłem do otrzymywania maili itd na bieżąco, ale mimo wszystko mnie ten telefon denerwuje! działa pooowooooli!! Stąd mój pomysł na zmianę na BB, klawiaturka normalna, system pasuje do sprzętu, a nie na siłę...

  • 0

    15. ~Tomek  2011-12-13 01:29:54  host: public39763.xdsl.centertel.pl

    Chce sie przeniesc do Play tylko... szkoda mi ludzi ktorzy beda do mnie dwonic z poza PLay. Jak sie stawki wyrownaja to ide jak nic. Tylko obawiam sie ze juz nie bedzie takich super promocji bo teraz zrabiaja na MTR i jakos daja rade. ale popieram konkurencje. Gdyby nie oni to placilibym w Orange wiecej, na pewno dzieki ich starnia musza tez onizyc stawki wiec jestem posrednio zodowoliny. pozrawiam wszytskich ktorzy obiektywnie komentuja.

  • 0

    16. ~Majki  2011-12-13 10:15:02  host: 178-36-189-156.adsl.inetia.pl

    Nigdy przenigdy LG - najbardziej awaryjne telefony. BB jest *** miałem sprzedałem kupiłem sgs2 i tęsknie czasami za fizyczną qwerty. Fajnie jakby sgs3 miał fizyczną to nawet bym się nie zastanawiał. Niech tylko baterię poprawią.

  • 0

    17. ~grumpy  2011-12-13 16:35:48  host: egd198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a motoroli defy+ jak nie bylo tak nie ma :(

  • 0

    18. ~prefix  2011-12-29 11:57:44  host: 91.209.141.10

    A ja się coraz częściej zastanawiam nad zakupem właśnie 3D, trochę bawiłam się nim w salonie i bardzo mi się spodobał.

  • 0

    19.  2011-12-29 19:57:00

    Tez sie bawiłam kiedys 3D, robi wrazenie, ale mimo wszystko wole swojego 2x

  • 0

    20. ~Amira  2011-12-29 21:44:57  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Nie wiem skąd ta opinia, że LG są awaryjne?! A Nokie czy Samsungi nie są? Miałam Nokie moja siostra ma Samsunga jeden i drugi poszły na śmietnik.

  • 0

    21. ~prefix  2011-12-30 10:00:24  host: 91.209.141.10