Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe tytuły w Snapdragon GamePack

Nowe tytuły w Snapdragon GamePack

LuiN 6 Marca 2012 16:19

0 0

Qualcomm ogłosił dzisiaj dodanie czterech zaawansowanych tytułów gier do portfolio Snapdragon GamePack, który w tej chwili składa się już z ponad 100 gier dostosowanych do smartfonów i tabletów pracujących na procesorach Snapdragon i systemie operacyjnym Android.

Konsumenci mają dostęp do tych nowych tytułów poprzez aplikację Snapdragon GameCommand, którą można ściągnąć ze sklepu Marketplace. Snapdragon GameCommand umożliwia użytkownikom urządzeń mobilnych szybkie odnalezienie i ściągnięcie najnowszych gier stworzonych i rozbudowanych z myślą o procesorach Snapdragon. Aplikacja ta umożliwia także umieszczenie ulubionych gier w jednym miejscu, zarządzanie nimi oraz udostępnia najnowsze informacje z najbardziej uznanych, światowych stron poświęconych grom.

Wśród nowych gier znajdują się: The Reem - gra poświęcona mieszanym sztukom walki (MMA) przygotowana przez Khaeon Gamestudio.
Reign of Amira - gra stworzona przez studio należące do Qualcomm. Reign of Amira udostępnia najnowszą grafikę oraz możliwości procesora Snapdragon S4 Pro wraz z zintegrowaną grafiką Adreno 320 GPU. Adreno 320 umożliwia pełne wykorzystanie czterech rdzeni procesora Snapdragon S4. Gra będzie dostępna za darmo w tym roku dla użytkowników urządzeń wyposażonych w procesory Snapdragon i pracujących na systemie Android.
The Ball - oczekiwany tytuł ze studia Tripwire Interactive.
Virtua Tennis Challenge - pierwsza mobilna wersja tego popularnego tytułu przygotowana przez pioniera rynku firmę SEGA. Gra będzie udostępniona w marcu 2012 r. Została zoptymalizowana na procesor Qualcomm Snapdragon dla Xperia Play.
GameCommand jest w tej chwili dostępny w Ameryce Północnej, planowane jest udostępnienie aplikacji na innych rynkach globalnych w nadchodzących miesiącach.

Źródło tekstu: Qualcomm     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2012-03-06 16:58:05

    Co z tego, skoro "Tego produktu nie można zainstalować na urządzeniu w Twoim kraju".

  • 0

    2. ~K  2012-03-07 10:14:43  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    ja w ogóle nie mogę tego znaleźć od ponad miesiąca próbuję :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet